wygraj Giro

KOSA.TEAM.PL

wystartuje w składzie:
Damiano Cunego
Robbie McEwen
Franco Pellizotti
Eddy Mazzoleni
Joan Horrach Rippoll
Luis Felipe Laverde Jimenez
Salvatore Commesso
Andrea Tonti
Alexandre Usov

Może po pierwszym podliczeniu punktów.

lista druzyn i pierwsze punkty beda w niedziele.

Będzie co robić przy 75(x) zgłoszeniami - jeśli dobrze pamiętam :wink:

Już się nie mogę doczekać na pierwsze podsumowanie :slight_smile:

Konkretnie 751 zgłoszeń :slight_smile:

To się zgadza jak nic :smiley:

Mozna jakos szybko wyszukac swoj zespol w tabeli wynikow.
O ile sie nie myle to mozna bo kiedys tak szukalem ale nie pamietam jak to sie robi!!!
KTO WIE??? :question: :question: :question:

W Mozilli, Internet Explorerze i Operze naciskając Ctrl+F uruchomisz wyszukiwanie. Wpisz tam nazwę drużyny, naciśnij Enter i gotowe :wink:

no to po 2 etapach 203 miejsce jak na 733 uczestników to nieżle jestem w peletonie heh :slight_smile:

Ja jestem na 55. pozycji :smiley:
Do lidera ok 30 punktów straty, więc można jeszcze nadrobić :wink:
Dziś dzięki m.in. McEwenowi zdobyłem 95 punktów :smiley:

Ta ja 207. Tylko McEwen dziś zapunktował. Szkoda że na tego Richeze i Usova nie postawiłem…

ja 108 miejsce licze na top 25 :stuck_out_tongue:

Pomimo tego że jestem na 479 pozycji, to jestem zadowolony. Gdyby Petacchi nie dał ciała było by fajniej. Do końca jeszcze 3 tyg. więc wszystko przed nami - liczy się zabawa :stuck_out_tongue:

Mogłem postawić również na Bettiniego, ale po jego ostatnich kłopotach się wstrzymałem, więc był to błąd :wink:

424 pozycja dzięki Aleksandrowi, no cóż odbije sobie dzięki Savoldellemu i Ricco :stuck_out_tongue:, a jeszcze Petacchi pokarze na co go stać.

ja 7 setka ale zamierzam ukńczyć w 1 :wink:

Ja obecnie jestem 426 ale po drużynowej czasówce gdzie byłem 566 jest spory awans w górę jestem blisko Pegosa :stuck_out_tongue:

Ja jestem na razie na 552 miejscu, ale po druiżynowej czasówce byłem 624, więc popmału się przebijam w kierunku peletonu :smiley:

Na razie 194 miejsce.

Jestem 113-sty :mrgreen: Mam na razie 103 punkty :slight_smile:

no a ja zanotowałem znaczny awans - z 358 na 98 :wink: