Wygraj Vueltę 2008

Coś chyba są błędy w podliczeniu punktów po 13 etapie. Moja siostra spadła z pierwszego miejsca na 4 gdyż nie zostały jej dodane punkty za 3 miejsce Rodrigueza, powinna mieć 85 pkt zamiast 50, Moja drużyna obecnie 361 miejsce dostałem 90 pkt za zwycięstwo i lidera dla Contadora, a nie dostałem 35 pkt za trzecie miejsce Rodrigueza licze na korekte :wink: .

Siostra mówisz? :smiley:
Powiedz siostrze, że ma innego Rodrigueza w składzie - Luisa Pasamontesa. Z koszyka, w którym był ten Rodriguez wzięła Egoi Martineza.

Kurcze… Trzeba bylo stawiac na Contadora i szkoda, ze Bennati sie wycofal… Pedraza zawodzi, po Austrii myslalem, ze bedzie lepszy, ale reszta?

  • Zaugg- pierwsza “10”
  • Hinault- etap + pare miejsc w “10”
  • Weylandt- etap
  • Breschel- 2.miejsce na etapie
  • van Goolen- dobrze pojechal czasowke + mozliwa pierwsza “20”

Dawno tak nie trafilem z “gregarios”. Tym razem zawiedli liderzy.

moim zdaniem raczej średnio trafiłeś, w każdym koszyku z tych dalszych był ktoś lepszy i nawet z Boonenem i Contadorem byś nie miał szans

ale jednak jestem z nich bardziej zadowolony niz z ekipy z TdF. Tam mi wszystko nadrobil Evans i skonczylem w polowie drugiej setki, co uznalem za sukces, biorac pod uwage wyniki z ostatnich 3 lat :smiley:

Moi jadą życiówkę - TOP20 po dzisiejszym etapie. Drużyna o nazwie.

ja bylem trzeci na Giro 2004… to bylo cos, gdy pewnego lutowego poranka przyjechala paczka z nagrodami :smiley:

a dzisiaj z Breschelem, Hinault i Weylandtem wygralem etap (nie liczac koszulki lidera) :smiley:

heheheh ja nie mialem nigdy takiego dnia konia jestem 5 w generalce mam contadora boonena bettiniego monqutie weylanda takze szalenstwo może jakaś koszulka wpadnie:P

Jestem na miejscu 4.:slight_smile: Absolutna życiówka:)
WarPigs

[size=75][ Dodano: Sro 17 Wrz, 2008 22:00 ][/size]

Pozdrawiam przeciwników, trzon składu niemalże identyczny. Pewne konie i dzień konia murowany. Martwi mnie tylko zapowiedź Boonena, że się wycofa…

No i się wycofał :stuck_out_tongue:

czyli w sumie niewiele wiecej z niego pozytku niz z Bennatiego… Ten przynajmniej byl liderem, a Boonen kilka sprintow odpuscil, czy tez nie byl w stanie.

Ale przynajmniej można było miec nadzieje jak sie benatti wycofał, że bonnen będzie wygrywał finisze z peletonu :mrgreen:. Mi już 3 kolarzy ze składu wypadło. Byłem 4 po chyba 3 etapie a teraz… coś koło 400. :cry:

Mimo wszystko udało mi się awansować :smiley:

Jeszcze tylko jedno miejsce do podium .Może dziś będzie Weylant przed Monqutie i Kiriyenką i będę liderem .Hehe żartuje ale i tak idzie doskonale .O wiele lepiej niż się spodziewałem.

Valverde
Bettini
Rebelin

Conti

Przyzna się kim jest osoba na 2 miejscu po 19 etapie która ma tyle samo punktów co ja:)??Kogo tam ma w składzie:)

Jam jest:) Najpierw niech Kolega wyłoży karty (zawodników) na stół:) Myślę, że nasze składy różnią się 1-2 zawodnikami

Różnią się dwoma zawodnikami:p Punkty za klasyfikacje górską okażą się ważne ;]

mcih esteś pewny, że w tym temacie to miało być? :mrgreen:
a ja na pewno nie obronie zeszłorocznego 1 miejsca, ale na pewno bedzie najlepszy wynik z 3 turów, narazie 107;) mapei-> sentyment do dawnych drużyn:) w 2007 było once :stuck_out_tongue:
pozdro i powodzenia na finiszu :mrgreen:

Kefir, co to za as z rękawa dał Ci dziś 10 pkt więcej?:slight_smile: