wyjazd na Giro 2014

hej czy byliby chętni na tygodniowy wyjazd do Włoch na ostatnie górskie etapy na Giro?
w 2012 byłem tydzień i było świetnie, dysponuję dobrym autem, po włosku też sobie poradzę,
trochę kibicowania z pobytem we Włoszech w super okolicy, proszę o info, jestem z Jastrzębia Zdrój, mam nadzieję, że znowu mnie żona wpuści…
proponuję śledzić wątek, choć już widzę, że z noclegami w okolicy Zoncolan może być trudno
Artur

ja się wybieram na 3 pierwsze etapy do Irlandii. Nie wiem jeszcze co i jak, ale taki mam plan.

Jeśli ktoś wybiera się na jakiś wyścig i da znać odpowiednio wcześniej, to mogę próbować załatwić akredytację. Byłoby fajnie gdyby ludzie ze społeczności tego forum np. jadąc na wyścig zrobili trochę fotek, każdy inny wkład jest mile widziany - zdjęcia, video, wywiad po etapie, cokolwiek :slight_smile:

Tak sobie myślę, że warto byłoby ten temat gdzieś przypiąć, bo niedługo pewnie zaginie a to bardzo ciekawa inicjatywa :wink:
Sam chętnie bym się wybrał. Miałem nawet szalony plan zaliczyć przy okazji Malga Palazzo, ale nie wiem jeszcze ile z tego wyjdzie. Po prostu, to jeszcze zbyt długi okres czasu.

widzę że ten temat został przesunięty do mniej ważnej kategorii INNE, a był w czytanym panelu WYŚCIGI, wiem, że jest dużo czasu ale w okolicy marca najpóźniej trzeba rezerwować noclegi, zobaczymy ile chętnych będzie i jak z 10 to na pewno 3-4 pozostanie i pojedzie,

[size=75][ Dodano: Nie 09 Lut, 2014 18:29 ][/size]
witam
mam 1 wolne miejsce na ten wyjazd bo 1 kolega z forum się nie odzywa
wyjazd w nocy 26.5 przyjazd do Polski wieczorem 1.06, 3 noclegi w hotelu Juventus w Auronzo di Cadore, a później 2 noclegi w B@B w Villa Santina 15km od Zoncolan,
zainteresowanych proszę o kontakt awitek1@poczta.onet.pl
na razie jest nas 3 (w tym 1 koleżanka z forum spod Warszawy, kolega z Leszna i ja z Jastrzębia Zdrój

Artur

[size=75][ Dodano: Nie 09 Lut, 2014 18:30 ][/size]
witam
mam 1 wolne miejsce na ten wyjazd bo 1 kolega z forum się nie odzywa
wyjazd w nocy 26.5 przyjazd do Polski wieczorem 1.06, 3 noclegi w hotelu Juventus w Auronzo di Cadore, a później 2 noclegi w B@B w Villa Santina 15km od Zoncolan,
zainteresowanych proszę o kontakt awitek1@poczta.onet.pl
na razie jest nas 3 (w tym 1 koleżanka z forum spod Warszawy, kolega z Leszna i ja z Jastrzębia Zdrój

[size=75][ Dodano: Pią 09 Maj, 2014 13:56 ][/size]
Ktoś jest chętny - mam wolne miejsce - ostatnie 4 etapy Giro zamierzamy obserwować?