Wykonywanie strojów Kolarskich

Witam mam pytanie bo chcial bym sobie wykonac stroj kolarski spodenki i koszulke ma ktos moze jakies namiary na firme robiaca takei rzeczy?

forums.rowery.org/viewtopic.php? … ght=#17951
może ci pomóc ten temat

aha no dzienki :wink: bo chcemy sobie zrobic klubowe stroje

BCM novatex robi takie rzeczy, ogólnie prawie wszystki kluby mają stroje od nich, nawet reprezentacja polski ma ciuchy od nich. Firma ta mieści sie w Puszczykowie pod Poznaniem :mrgreen:

Ale jaka jakość… Marna! Tylko cena może przemawiać za novatex’em… Wkładka taka, że śmiech na sali (mowie o kadrowych), no a same spodenki dużo nie potrzebują żeby wyglądały na zajechane (chodzi i prześwit).

aż taka słaba jakość? to mówisz ze sie nie opłaca? to kotra firme byscie polecili? tylko ze my potrzebujemy tak z 4/5 strojow a wszedzie albo od 15 albo 20

jest taka firma attique, oni tez robia, nawet nie zle sa :]

attique.pl/

Chyba masz coś z głową :mrgreen: Słaba jakość? :astonished: Mam ich ciuchy od 4 lat i wyglądają jak nowe, żaden szew nie poszedł ani nie ma prześwitów a wkładka jest świetna! Właśnie oni ceny mają racjonalne a reszta firm to zdzirusy max.

Albo malo jeździsz na rowerze w nich, alblo trafiło Ci się. A co konkretnie za ciuszek masz?
Który kadrowicz chwali sobie wygodę strojow kadrowych? Z tych co znam - żaden. Może zbieg okoliczność…
Przesiądź się na coś od Verge albo Nalini, czy poprostu któreś z ekip ProTour ORGINALNE ciuszki, a nie novatex! Różnicę widać już na zdjęciu orginalnej koszulki Fassa i pordóbki Novatex’u. W ogóle co ja będę pisał… Jeździłem w niejednych, i wyżej wymienione sobie chwalę najabrdziej, ze względu na dopasowanie indywidualne, bo niektore zamiast spodenek przypominały dwie nogawki z gąbką głupio wyginającą się w kroczu, a koszulka to prawie narzutka najczęsciej z “łezki” której nie trawie!

Polecam ubrania quest. Dobry kontakt z firma, ubrania dobrej jakości i co najważniejsze - niska cena!

Vitesse - www.vitesse.pl - mam stórj BikeWorldu wykonany przez nich i gorąco polecam.
QuestSport - questsport.pl/questsport/ - kiedyś Lotto, teraz Halls jeździ w ich storjach. Firma bodajże mamy Mai Włoszczowskiej.

Jeżdżę w strojach tej firmy (stroje Intel Action) i mogę powiedzieć, że jakość wykonania koszulki jest słaba (puściły szwy), a rękawiczek - bardzo słaba. Sam materiał jest OK (kamizelki z membraną, oddychają). Zresztą teraz Action Uniqa zrezygnował z questa na rzecz CMT z Bydgoszczy.

Pozdrawiam
Arek

no dzięki napisałem do wszystkich podanych przez was firm i zobaczymy co odpiszą

A Intel nei miał strojów od Biemme? Z którego roku masz wzór?

No właśnie mi, podobnie jak koledze powyżej, wydaje się, że były to stroje od Biemme. Przynajmniej te z ubiegłego roku.

Na metce jest Quest, wzór z ostatnich 2 lat. Gdyby mieli Biemme, to pewnie by z niego nie zrezygnowali :slight_smile:

Pozdrawiam

Biemme mieli na pewno. Widocznie i Quest też, chyba, że to taka podróbka jak CSC itd na allegro od BCM Novatex.

No chyba, że zawodowcy jeździli w Biemme, a amatorom sprzedawali Questa :slight_smile:

Kupowałem w sklepie rowerowym Duda (Duda jest dyrektorem sportowym Intela).

rok temu jeździli w strojach quest, a 2 lata temu w biemme

Mam wszystko od nich na zimę i lato (no prawie). Z tych czterech lat miałem rok totalnej przerwy od roweru a tak poza tym to ok 10k/rok wyjeżdżone i nic sie nie dzieje. Dodam, że jeżdżę nawet w zimie gdy mocno pada (na góralu) w tych ciuchach. Wielu kolegów również używa ich stroi i nie słyszałem, żeby komuś coś się z nimi stało. Dla mnie to nie żadna podróbka. Dla mnie BCM to firma która robi PORZĄDNE ciuchy za ROZSĄDNĄ cenę. Reszta firm to zdzirusy. Jeździłem w pożyczonych rękawiczkach adidasa kiedyś najwyższym modelu i jakoś nie odczułem mega różnicy w porównaniu do tych z bcm za 35 zł. Spodenki kiedyś miałem też biemme długie ale poszedł szew mocujący wkładkę i zwróciłem do sklepu. Pewnie miałem pecha i trafiłem na felerne ale jednak do firmy biemme już nikt mnie nie przekona. Dla mnie ciuchy BCM są bardzo wygodne i trwałe a przy tym cena to mniej więcej 50% ceny takiego samego produktu z biemme , adidasa i innych marek.

Jak dla mnie TYLKO bcm :wink: