Wyścig amatorów w Siedlcach

Startuje może ktoś w wyścigu dla amatorów w Siedlcach 25 lipca po zakończeniu etapu wyścigu do okoła Mazowsza?

Ja startowałem w kategorii mtb. Jeśli chodzi o poziom ścigania, to był całkiem niezły. Natomiast poziom sędziowania był poniżej wszelkiej krytyki… Sędzia (licencjonowany, z PZKol-u!!!) zaparkował swój samochód na linii start-meta (sic!) aby mieć go na oku… Wspólny start szosy i mtb był również szczytem głupoty - juz na pierwszym zakręcie nastąpiła bardzo groźna kraksa (m.in. dwóch moich partnerów teamowych hospitalizowanych). Powód - ogromny ścisk na łuku. Odpadło wówczas mnóstwo osób. Jeżeli ktoś utknął w tym miejscu (tak jak ja), nie miał póżniej szans dogonienia prowadzących. Ostatecznie i tak pojechałem nieżle (drugi w drugiej grupie - tej “powypadkowej” :wink:), ale niesmak pozostał…

[size=75][ Dodano: Pią 08 Wrz, 2006 20:24 ][/size]
Dodam jeszcze fotki, abym nie był gołosłowny… Sędzia i jego samochód na linii start-meta są dobrze widoczni…


Bartek masz może więcej zdjęć z tego amatorskiego wyścigu ?

Bardzo pięknie zaparkował.??? !!!
I nawet za linią mety a sam stanął przed linią mety informując o przeszkodzie jaką zrobił dla zawodników.

Mam :smiley: Ale wysyłanie na maila ok. 80 mb to nie jest dobry pomysł przy moim łączu :stuck_out_tongue: Jakoś się na gg zgadamy to nagram i wpadniesz po nie, albo coś w ten deseń :wink:

Chciałem mu wjechać w ten samochód i wyciągnąć jeszcze odszkodowanie, ale pomyślałem, że szkoda roweru :stuck_out_tongue:

Bartek dzieki ale mam juz te zdjęcia. Pegos mi dzisiaj przysłał.

Ok, dzięki Pęgos, że mnie wyręczyłeś :smiley:

zostawcie sobie takie pogadanki na PW.
Wracając do tematu to jeśli dwukrotny zwycięzca będzie nadal miał coś z kolanem a Maciek(znajomy) znów się wypruje na początku to może mam szanse :wink: . Już dziś zapraszam wszystkich z Mazowsza do brania udziału. Wyścig odbędzie się pewnie 24-28.07.2007 (któryś z tych dni, zależy kiedy będzie mazovia w Siedlcach). Specyfika wyścigu podobna do czwartków kolarskich na słurzewcu.

Mario.G > brałeś udział w 2006r. ??? czy mi sie zdaje czy to ty wygrałeś?

to nie był sędzia, właściciel tego auta to jakiś młody gość, ten pajac(czytaj sędzia) stał na platformie tira po prawej którego na owym zdjęciu nie widać )

Organizatorzy mówili mi, że to sędzia :smiley:

może i tak ale nie ten co wysiadł z tego niebieskiego autka