Wyścig Solidarności i Olimpijczyków


#1

Do tej pory awizowany jest start w wyścigu czterech zespołów zagranicznych. Należy tu wspomnieć przede wszystkim o Miche, w składzie którego figurują nazwiska Niemca, braci Kohutów oraz Wojtasa a także o grupie Unibet.com. W tej ostatniej mają wystartować m.in. Baden Cooke,Jeremy Hunt , Erwin Thijs oraz Marco Zanotti. Zaproszenie otrzymały także Dukla Liberec oraz Thueringen Energie Team. Drużyny startują w składach 6-osobowych.


#2

Zapraszam na przemyski Rynek na mete jednego z ciekawszych etapow:)

[size=75][ Dodano: Nie 18 Cze, 2006 23:51 ][/size]
Viator a skad czerpiesz te informacje, jesli mozna wiedziec?
No bo na oficjalna strone wyscigu za bardzo nie ma co liczyc …


#3

Strona wyścigu jest tradycyjnie zwyczajną atrapą. Wiadomości o wyścigu / niekompletne / znajdują się na stronie holenderskiej firmy Cycling Service B.V, która jest współorganizatorem wyścigu, a także od kilku lat managerem grupy Intel-Action.
cyclingservice.com/


#4

Zapowiada się ciekawa walka. Zobaczymy na jakim poziomie są nasi kolarze w porównaniu np z Cookiem.


#5

Austriacy dzisiaj napisali, że Cooke będzie startował w ich wyścigu.


#6

w srode jest meta pierwszego etapu w moim miescie- Radomiu. Zrobie kilka fotek i wrzuce tu na forum;) no zobaczymy jak wyjda polacy na tle zawodników z zagranicy:)


#7

Zagraniczna konkurencja nie będzie zbyt mocna. Oprócz kolarzy Unibetu.com, niestety bez Cooke’a, oraz Perutniny Ptuj trudno dopatrywać się jakiegoś zagrożenia dla naszej czołówki.
Prawie kompletna lista startowa cyclingstartlists.com


#8

Narazie jest sporo sprzecznych informacji nt. listy startowej. Viator na stronie ktora podales, widnieja nazwiska np. Rutkiewicza, Huzarskiego, Niemca, Cooke’a, a na innej stronce czytalem ze wcale nie jada. Zreszta o ile pamietam to chyba nawet szosa tez podawala liste bez nich.
Tak to jest z tym wiscigiem:D zobaczy sie na trasie kto jedzie a kto nie :wink:

Nie mniej jednak, jesli wierzyc tej liscie ktora podal Viator ciekawi kolarze z zagranicy to Bartko i Cavendish. Choc raczej ze wzgledu na osiagniecia torowe:D


#9

ani Huzarski ani Rutkiewicz nie jadą w wyścigu Solidarności


#10

Uwaga na Saramotinsa i Lasisa z Rietumu Bank!!!..to bardzo dobrzy mlodzi kolarze z dobrymi wynikami w ostatnim czasie…już ponad rok temu na starym forum zastanawiałem się dlaczego np.Intel nie próbuje po nich sięgnąć…za jakiś czas siegną po nich ekipy francuskie lub włoskie… :smiling_imp:


#11

no i chłopaki wystartowali z pompą. Było hucznie, z oficjelami i z zadęciem godnym lepszej sprawy. Oby tylko wynikami kolarze się dostosowali do dzisiejszego pompatycznego startu honorowego na ul. Piotrkowskiej w mieście włókniarek.


#12

Lucjan a moze kilka slow, kogo udalo Ci sie zauwazyc na starcie?


#13

Owszem, kilka słów napiszę, ale nie o kolarzach, bo im się nie przyglądałem, o gdyby to były kobitki, to bym swój lubieżny wzrok wytężał :slight_smile:. W życiu już widziałem tyle otwarć wyścigów, że zawodnicy jako tacy, gotujący się do startu już nie robią na mnie żadnego wrażenia, podobnie jak i oczekiwanie na start nie robi żadnego wrażenia na zawodnikach, którzy rozdziawiając gęby ziewają, drapią się po nabiale, popijają coś tam i się po prostu najzwyczajniej nudzą niemiłosiernie. Bardziej interesowały mnie sprawy sprzętowe, ale żadnych nowinek ani rewelacji nie dostrzegłem, przeto zwróciłem uwagę na dostojników - bo oni lubią się pokazywać publicznie nawet z byle jakiej okazji - i na ich dziarskie miny. A ocenę otwarcia dałem powyżej. Dużo ględzenia, mało merytoryki. W końcu to Solidarność zabiła Wyścig Pokoju, a próba wprowadzenia w to miejsce inkryminowanego wyścigu jest juz próbą reaktywowania nieboszczyka.


#14

Jeżeli chodzi o start to mozesz co nie co zobaczyc tutaj


#15

Noi na jeżdzie 4 Sapa i powinien być liderem ale nie jest a dlaczego jak ktoś wie to niech napisze!


#16

Sorry za błąd w wynikach. Radosz jest liderem, bo zajął 2. miejce i stracił 10 sekund do Ten Dama :wink:


#17

Dzięki
Jest super myśle że polskie grupy powinny się teraz zjednoczyć i nie dopuścić do straty świetnych miejsc Radosza,Sapy i Bodnara.

[size=75][ Dodano: Pią 30 Cze, 2006 17:04 ][/size]
Czy w kraksie na mecie 4 etapu uczestniczyli kolarze z czołówki klasyfikacji???


#18

Napewno Cezary Zamana uczestniczyl w tej kraksie


#19

Z tego co udalo mi sie zauwazyc, to lezeli Zamana, Jeżowski i Cavendish. Reszty nie rozpoznalem, ale nie byli to kolarze walczacy o zwyciestwo w calym wyscigu.


#20

Noi kto wygrał ostatni etap bo na pro.cyclingu coś się zacięło