Wyścig Solidarności i Olimpijczyków

Do tej pory awizowany jest start w wyścigu czterech zespołów zagranicznych. Należy tu wspomnieć przede wszystkim o Miche, w składzie którego figurują nazwiska Niemca, braci Kohutów oraz Wojtasa a także o grupie Unibet.com. W tej ostatniej mają wystartować m.in. Baden Cooke,Jeremy Hunt , Erwin Thijs oraz Marco Zanotti. Zaproszenie otrzymały także Dukla Liberec oraz Thueringen Energie Team. Drużyny startują w składach 6-osobowych.

Zapraszam na przemyski Rynek na mete jednego z ciekawszych etapow:)

[size=75][ Dodano: Nie 18 Cze, 2006 23:51 ][/size]
Viator a skad czerpiesz te informacje, jesli mozna wiedziec?
No bo na oficjalna strone wyscigu za bardzo nie ma co liczyc …

Strona wyścigu jest tradycyjnie zwyczajną atrapą. Wiadomości o wyścigu / niekompletne / znajdują się na stronie holenderskiej firmy Cycling Service B.V, która jest współorganizatorem wyścigu, a także od kilku lat managerem grupy Intel-Action.
cyclingservice.com/

Zapowiada się ciekawa walka. Zobaczymy na jakim poziomie są nasi kolarze w porównaniu np z Cookiem.

Austriacy dzisiaj napisali, że Cooke będzie startował w ich wyścigu.

w srode jest meta pierwszego etapu w moim miescie- Radomiu. Zrobie kilka fotek i wrzuce tu na forum;) no zobaczymy jak wyjda polacy na tle zawodników z zagranicy:)

Zagraniczna konkurencja nie będzie zbyt mocna. Oprócz kolarzy Unibetu.com, niestety bez Cooke’a, oraz Perutniny Ptuj trudno dopatrywać się jakiegoś zagrożenia dla naszej czołówki.
Prawie kompletna lista startowa cyclingstartlists.com

Narazie jest sporo sprzecznych informacji nt. listy startowej. Viator na stronie ktora podales, widnieja nazwiska np. Rutkiewicza, Huzarskiego, Niemca, Cooke’a, a na innej stronce czytalem ze wcale nie jada. Zreszta o ile pamietam to chyba nawet szosa tez podawala liste bez nich.
Tak to jest z tym wiscigiem:D zobaczy sie na trasie kto jedzie a kto nie :wink:

Nie mniej jednak, jesli wierzyc tej liscie ktora podal Viator ciekawi kolarze z zagranicy to Bartko i Cavendish. Choc raczej ze wzgledu na osiagniecia torowe:D

ani Huzarski ani Rutkiewicz nie jadą w wyścigu Solidarności

Uwaga na Saramotinsa i Lasisa z Rietumu Bank!!!..to bardzo dobrzy mlodzi kolarze z dobrymi wynikami w ostatnim czasie…już ponad rok temu na starym forum zastanawiałem się dlaczego np.Intel nie próbuje po nich sięgnąć…za jakiś czas siegną po nich ekipy francuskie lub włoskie… :smiling_imp:

no i chłopaki wystartowali z pompą. Było hucznie, z oficjelami i z zadęciem godnym lepszej sprawy. Oby tylko wynikami kolarze się dostosowali do dzisiejszego pompatycznego startu honorowego na ul. Piotrkowskiej w mieście włókniarek.

Lucjan a moze kilka slow, kogo udalo Ci sie zauwazyc na starcie?

Owszem, kilka słów napiszę, ale nie o kolarzach, bo im się nie przyglądałem, o gdyby to były kobitki, to bym swój lubieżny wzrok wytężał :slight_smile:. W życiu już widziałem tyle otwarć wyścigów, że zawodnicy jako tacy, gotujący się do startu już nie robią na mnie żadnego wrażenia, podobnie jak i oczekiwanie na start nie robi żadnego wrażenia na zawodnikach, którzy rozdziawiając gęby ziewają, drapią się po nabiale, popijają coś tam i się po prostu najzwyczajniej nudzą niemiłosiernie. Bardziej interesowały mnie sprawy sprzętowe, ale żadnych nowinek ani rewelacji nie dostrzegłem, przeto zwróciłem uwagę na dostojników - bo oni lubią się pokazywać publicznie nawet z byle jakiej okazji - i na ich dziarskie miny. A ocenę otwarcia dałem powyżej. Dużo ględzenia, mało merytoryki. W końcu to Solidarność zabiła Wyścig Pokoju, a próba wprowadzenia w to miejsce inkryminowanego wyścigu jest juz próbą reaktywowania nieboszczyka.

Jeżeli chodzi o start to mozesz co nie co zobaczyc tutaj

Noi na jeżdzie 4 Sapa i powinien być liderem ale nie jest a dlaczego jak ktoś wie to niech napisze!

Sorry za błąd w wynikach. Radosz jest liderem, bo zajął 2. miejce i stracił 10 sekund do Ten Dama :wink:

Dzięki
Jest super myśle że polskie grupy powinny się teraz zjednoczyć i nie dopuścić do straty świetnych miejsc Radosza,Sapy i Bodnara.

[size=75][ Dodano: Pią 30 Cze, 2006 17:04 ][/size]
Czy w kraksie na mecie 4 etapu uczestniczyli kolarze z czołówki klasyfikacji???

Napewno Cezary Zamana uczestniczyl w tej kraksie

Z tego co udalo mi sie zauwazyc, to lezeli Zamana, Jeżowski i Cavendish. Reszty nie rozpoznalem, ale nie byli to kolarze walczacy o zwyciestwo w calym wyscigu.

Noi kto wygrał ostatni etap bo na pro.cyclingu coś się zacięło