Wyszukiwarki podjazdów

Mam takie pytanie- jakie “wyszukiwarki podjazdów” możecie polecić?
Chodzi mi o wyszukiwanie jakichś fajnych, pofałdowanych tras w nowych stronach.
Co dotyczy Polski jest Altimetr (nie wiem tylko jak tam można dodawać komentarze, jeśli ktoś wie, proszę o info) i Genetyk, obydwie strony szacunek dla autorów. Altimetr ma też bazę europejską ale niepełną. Do zmarszczek w Holandii mam klimtijd.nl i heuvelsfietsen.nl,
Wczoraj szukając ciekawych podjazdów w Toskanii (bo tam się prawdopodobnie wybiorę) znalazłem stronę catenacycling.com ale widzę że starty podjazdów są źle opisane. Zastanawia mnie też czemu nie ma możliwości ustawienia tras rowerem w google żeby widzieć przewyższenie.

Będę wdzięczny za info i porady

A Strava? Ja czasem przeglądam mapkę, co tam w okolicy mam. Często sprawdzam potem jeszcze przez Google Maps i Street View, czy się to nadaje.

fakt, w sumie zapomniałem o Stravie :wink:

Kiedyś używałem salite.ch, tam można znaleźć listę podjazdów w kolejności alfabetycznej danego ‘województwa’ (regione, np. Toscana) lub prowincji (Firenze). To chyba jednak przestarzała strona. Profile są według altimetra użytkowników, którzy je dodali, a nie według gps-a, jak np. altimetr.pl.

Napisz mi wiadomość prywatną i chętnie pomogę. Jestem w Toskanii jeszcze dzień lub dwa, ale co ważniejsze jestem Toskańczykiem. Albo sprawdź na Stravie moje trasy ostatnich trzech tygodni :smiley:

cześć,

dzięki za info
znowu nie mogę wysyłać PW więc napiszę tu
mnie znajdziesz na stravie: Rafał Kiełczyński
jeśli możesz napisz do mnie lub dodaj się to rzucę okiem na Twoje trasy

Pozdrawiam

Odpowiedziałem na PW, mam nadzieję, że dostajesz (na razie jest w folderze ‘do wysłania’, nie w ‘wysłane’).