Wywiad z Piątkiem

sport.pl/celebrities/1,10158 … zylem.html

Polskie piekiełko?

piekiełko jak piekiełko ale wpisy pod nim to niezła jazda. ktoś z obozu włoszczowskiej nawet się włączył do dyskusji. Żenada po prostu. jak nie wiadomo o co to chodzi o kasę po prostu. Pomimo wszelkich zaklęć T.Jarońskiego najwidoczniej rozstanie nie nastąpiło z klasą i ktoś tu nieźle nabroił. Mniej więcej mogę się domyślać o co chodziło ale dajmy spokój temu wszystkiemu.
obawiam się tylko że panna Maja zrobiła ogromną głupotę decydując się na zmianę teraz. To nie jest czas na tak radykalne zmiany i wdepnięcie w jedną wielką niewiadomą z Galińskim . Wcześniej tak, ale na rok przed imprezą docelową… Tutaj musi być wszystko już poukładane a oni będą właściwie startować od zera chyba ze będą kontynuować plan Piątka ale jeśli tak to po co było robić takie wolty? Trochę taka amatorka jak na ten poziom.
A najgorsze to chyba to ze dokonało się to wszystko w sezonie ogórkowym kiedy brukowce nie mają o czym pisac więc temat jest na tapecie od tygodni. Dziś można się dowiedzieć o romansie trenera i zawodniczki. ho ho… :smiley: :smiley: