Wywiad z Przemkiem Niemcem

Na onet.pl wywiad z Przemkiem

sport.onet.pl/kolarstwo/giro-dit … omosc.html

Na Sportowych Beskidach również, podsumowanie Giro i plany na przyszłość (tę bliższą i dalszą):

:arrow_right: sportowebeskidy.pl/artykul,u … o,511.html

Przemysław Niemiec podsumowuje start na Dauphine Libere oraz zapowiada walkę podczas Tour de Pologne i udział w Vuelta Espana:

:arrow_right: sportowebeskidy.pl/artykul,k … a,622.html

No to jak Pan Szurkowski przeczytał ten wywiad to dziś go zapewne skrytykuje za to ze na MP nie będzie startował :stuck_out_tongue: . Ciekaw jestem jaki argument poszuka żeby go nazwać słabym kolarzem :smiley: .

Nie ma mu się co dziwić, najpierw mordercze Giro i choroba teraz Dauphine. Czas na odpoczynek, skoro później pojedzie Vuelte. Dużo jak na debiut w Pro Tourze :wink:

Ja tez mi na jego miejscu nie wystartował. Trasa pod sprinterów wiec po co ma startować.

zur odpuść już. Niemiec nie wystartuje na MP pierwszy raz od…

Są tacy co mają gdzieś startować w Polsce od kilkunastu lat!!!

Może Przemysław zmęczył się na Giro gdzie pracował na lidera :unamused:

Zur pewnie Pan Ryszard skrytykuje Niemca … ale ja zapoznma się z krytyką Pana Ryszarda i się z nią nie zgodzę bo Niemiec pierwszy raz odpuszcza … ale szanuje i Pana Ryszarda i szanuje wybór Niemca i tyle.

Tompoz

Finish na mp jest pod górę.

Nie miałeś przypadkiem na myśli, że finisz jest pod górę? :wink:

Nie miałem zamiaru obrazić Pana Przemka. Ja w odróżnieniu od niektórych kibicuje i lubię wszystkich Polskich kolarzy.

Według mnie to nie jest wina Szmyda ze on ma gdzieś MP bo ja tez bym miał gdzieś gdybym nie usłyszał nigdy dobrego słowa od Pzkol.

A co ty myślisz, że ja oglądając wyścigi kolarskie życzę źle Szmydowi? Jest wprost przeciwnie ściskam za niego mocno kciuki.

A czasy gdy PZKol Szmyda “nie trawił” już za nami. Nie mówcie mi że Skarul też go nie lubi?

ostatnie wypowiedzi Matiego i te zktórymi się zgadzam i te z którymi się nie zgadzam są bardoz dojrzałe sensowne i świadcza że Matti rozwija sie jako świadomy kolarski kibic

a tak przy okajzi pozdrawiam Mattiego i Pana Skarula … żałujac żę Pan Skarul nie poszedł karierą w trenery

Tompoz

Dobrze, ale powiedz mi - na krajowe mistrzostwa jeździ się po to, żeby podziękować związkowi za dobre słowa, czy żeby zdobyć mistrzostwo? Z całym szacunkiem dla Szmyda, ale on nikomu łaski nie robi tym, że przyjedzie na MP (odnosi się to do wszystkich kolarzy).

Niemiec będzie liderem Lampre-ISD na TdP i może liczyć na pomoc Scarponiego
tourdepologne.pl/index.php?optio … 27&lang=pl

A czy była kiedyś trasa na której Szmyd miał szanse?

A czy Niemcowi kiedyś trasa odpowiadała na MP skoro zawsze był? Obecność na MP pokazuje jaki kto ma szacunek do kibiców.

Zaden kolarz nie ma obowiązku wobec kibiców przyjechać na Mistrzostwa Polski

tak. Matti piszesz głupoty, z całym szacunkiem.

Przemek startował bo był liderem swojej drużyny i mógł sam ustalać sobie plan startów i treningów z Szmydem było całkiem inaczej.