XI rajd wokol tatr !! - 234km po gorach!!

witam
sam bylem w ubieglym roku , wiec wiem ze impeza jest pierwsza klasa!!
Chcialem wszystkich zaprosic , organizatrom zalezy na jak najwiekszej liczbie uczestnikow, wiec pozwalam sobie opisac co i jak.
Rajd odbywa sie w ostatnia niedziele sierpnia. Nie sa to zawody. Do 30km wszyscy jada w pieknej grupie ok 60 kolarzy!!( super wrazenia jazdy peletonem ) potem wiekszosc wyrywa ile moze do przodu :slight_smile: wiec jest cos dla scigaczy , ale jest tez cos dla turystow , bo czesc osob jedzie sobie spokojniej i zmaga sie z podjazdami , a te sa naprawde spore(dokladne info na stronie ponizej).
Co moge powiedziec z tamtego roku , to to ze jest bardzo milo , trasa super , 2 bufety z bananami + napojami energy + na kazdym postoju mozna skorzystac z wlasnych zapasow , podrozujacych w wozach tech. A to wszystko za naprawda niewielkie pieniadze , niestety nie wiem jak w tym roku ( jestem w anglii:( ) ale w tamtym jesli sie nie myle wpisowe wynosilo 20 -30zl. Do tego na koniec rajdu , pamiatkowe dyplomy + KOSZULKA ROWEROWA(calkiem fajna!!!) + ognisko z piwkiem.
naprawde miodzio!!
wszystkich zainteresowanych odsylam na strone www.zuz.mom.pl
Jak macie pytania to walcie smialo , postaram sie odpowiedziec , a jak nie to zuz’a zapytam :slight_smile:

Aha trasa z grubsza - nowy targ , czarny dunajec , chocholow(skok na slowacje ) , na slowacji to nei wiem ktoredy :slight_smile: ale tak ze wylatuje sie w smokowcu , wraca przez lysa polane do polski , potem przez bukowine i bialke tatrz , i powrot do nowego targu.

Dzieki za linka do tej strony. Nie wiedziałem o niej a jest baaardzo fajna :slight_smile:

Jak to wygląda ? Czy za mna np. może jechać jakiś samochód? Czy startować mogą zawodnicy mający licencje PZKol? jak to wygląda względem w/w kwestii. Chciałbym pojechać. Ale nigdy nie byłem na czymś podobnym. Podzielcie się opiniami, sprawami technicznymi, np. jakie przełożenia używacie na tym wyścigu. W sumie interesuje mnie wszystko związane z tą imprezą. Proszę o wszelką pomoc

%#%#@ napisalem sie , a storna mi sie skakowala( Teraz bedzie krocej :frowning:
Po pierwsze to nie wyscig tylko rajd!!! czyli taka wycieczka :slight_smile:na mecie nie ma nagrod !!ani klasyfikacji ( chociaz kazdy wie kto pierwszy przyjechal i jak szybko:)
Zadnych licencji !! ( chociaz ponoc bylo paru co maja) - ja tam nei mam nawet kasku a itak jechalem.
Tak na serio wycieczka tego nazwac nie mozna :slight_smile: Startujemy wszyscy razem w nowym targu i tempem 30 peletonem jedziemy do granicy ( byla ucieczka dwoch gosci , nieladnie :slight_smile: do granicy jest spokoj.
Potem tempo rosnie i to mocno:) Przynajmniej polowy peletonu bo jest tez sporo spokojniejszych kolarzy , gorali a nawet turystow - dla kazdego cos jest :slight_smile:
W tamtym roku czesc osob( jedyny minus) nie miala drugiego bufetu - tak grzali ze tech woz nie zdazyl:)
Samochod moze jechac za toba , nawet przed , tylko nie wiem po co :slight_smile:
Tak na serio to bylo kilka takich aut z “rodzicami” w tamtym roku , mieli nawet naklejki na szybach informujace o rajdzie- bardzo mile!! Zatzymywali sie co jakis czas dopingowali , robili zdjecia ( wlasnie organiz. tez robia zdjecia it o duzo ,!!)
Dla mnie wazne bylo to ze w tech aucie mialem plecak z jedzeniem , wiec na postojach ( nie jadam bananow rozdawanych przez organizatora) mialem kanapeczki swoje

Pzelozenia 39-25 Ale mysle ze 23 spokojnie tez wystarczy , malo jest sztywnych miejsc , za to dlugieee podjazdy. Jak masz 42 to tez dasz rade , chociaz w kilku miejscach ciezko.

[size=75][ Dodano: Wto 15 Sie, 2006 20:21 ][/size]
o wlanie sobie przypomnialem :slight_smile:

jak cie wszystko interesuje to poczytaj moja relacje z tamtego roku :slight_smile:
jest na stronie

forum.cyklokrak.com/viewtopic.ph … F3%B3+tatr

Gdyby link nie dzialal to powiedzcie :slight_smile:

Mi tak sie rajd spodobal ze zacznynam kombinowac zeby jednak wocic do kaju w sobote i w nim wystartowac ( pomimo ze kazdy dzien krocej w anglii to sporo kasy mniej :slight_smile:

Gorzej ze formy nie ma po 2 mies nie jezdzenia :frowning: