Za kulisami MP 2014 - BAJKing

Jedziesz do Sobótki?

  • Tak
  • Nie, nie mam czasu
  • Nie, nie interesują mnie MP
  • Może wpadnę
  • Chciałbym, ale nie wiem jak

0 głosujących

Hej,

słuchajcie, jest taki pomysł, taka inicjatywa, by przybliżyć kibicom przebieg MP w Sobótce. I generalnie jakoś przyczynić się do popularyzacji dwóch kółek. Dlatego z zaprzyjaxnioną redakcją portalu pro-cycling.org robimy projekt BAJKing.

O co chodzi? Pisanie dla portali i prowadzenie tego wszystkiego jest frajdą, zabawą, pasją. Jeździmy (jedni dłużej, inni krócej) na wyścigi i jest nas taki mały peletonik medialny. Wbrew temu co możecie myśleć, nie gapimy się tylko w lapki i nie klepiemy na klawiaturach, ale przede wszystkim mamy wakacje, świetny ubaw - nie tylko między sobą, ale i z zawodnikami/zawodniczkami, bo jesteśmy wszędzie - w autach, na trasie, w biurze.

Wiem, że nie wszyscy forumowicze są zainteresowani zmaganiami na polskim podwórku, ale w tym roku przewidujemy fajną rywalizację, udział wszystkich najlepszych kolarzy i kolarek z zagranicznych grup. Będzie oczywiście live z elity, jak co roku, nawet się dopominają z zagranicy, by po ang pisać :slight_smile:

W tym roku powstał pomysł by radością z bycia na miejscu się podzielić - przybliżyć Wam i z przymrużeniem oka to wszystko pokazać. Można nawet powiedzieć - zakulisowo. Jest nas parę osób - jedni piszą, inni robią zdjęcia, prowadzą auta, robią wywiady, niektórzy się obijają :smiley: Będzie sporo fotek, śmiesznych rzeczy z wnętrza polskich ekip - od juniorów, orlików, przez kobiety, aż po zawodowców, plus to co na portalach - wywiady, zapowiedzi, teksty.

Byłem rok temu w Sobótce i uwierzcie - zarówno na trasie jak i na starcie/mecie było fantastycznie. Dużo kibiców, masa amatorów. Cudnie zorganizowane, żadnych kłopotów na miejscu. I super atmosfera. Jeśli myślicie, że to reklama, weźcie pod uwagę, że mówię to ja, który o polskim podwórku ma zdanie takie a nie inne;)

Generalnie warto wpaść - nawet na parę godzin. Super sprawa. Jeśli nie możecie być - polubcie fanpage i przyczyńcie się do budowania popularności kolarstwa w Polsce :slight_smile:

facebook.com/bajking