Zabawa Bukmacher - 2020

Ok dziękuje chyba już wszystko wiem.

Trzeba wykorzystać wszystkie posiadane punkty, czy można dowolną ich część?

Dowolną część, czyli gdy masz dzisiaj na starcie 50 punktów, to możesz wydać nawet 1 punkt.

2 polubienia

A typujemy tutaj czy na priv, bo też się pogubiłem.

Na privie (dobrze że przypominasz, bo trzeba to jeszcze dopisać :smiley: ).

1 polubienie

Aaa i Kisik dobrze żebyśmy grali oba weekendowe klasyki, bo potem będzie że komuś siądzie na jednym a ty wybierzesz drugi i będzie marudzenie :grin:

KBK jest generalnie rezerwą w razie gdyby ktoś się jutro obudził po 10:00 i chciał wziąć udział. Wiem że to wynika też z tego, że trochę późno się do tego zabrałem, dlatego zrobiłem w razie czego taką wyjątkową furtkę.

Ja jeszcze proponuję, żeby nie było wątpliwości, że DNS, mimo bycia na liście startowej = zwrot

Wydaje mi się że te mnożniki to zły pomysł. Na koniec wszyscy będą robić skok na kasę, duży mnożnik może dać zwycięstwo dzięki kilku typowaniom. Lepiej chyba wymyślić jakiś inny sposób na problem braku typów.

Oczywiście, zasady typowo bukmacherskie o ile dobrze kojarzę, że za brak startu zwrot kasy.

To może taki pomysł, że za każdy obstawiony wyścig 5 punktów do konta ? Tylko nie obowiązywałoby to w przypadku zera na koncie.

To ja mam jeszcze jedną propozycję. Może ustalmy, że musimy postawić 1/10, albo 1/5 posiadanych kredytów (z zaokrągleniem w górę, czyli jeśli mamy np. 33, to min. 4), a jeśli ktoś tego nie zrobi, to ta 1/10 (1/5) jest mu zabierana?

W sumie można by było ustalić jakiś mały próg punktowy. Dlatego byłbym za opcją co najmniej 1/10.

1 polubienie

Z racji tego że jak sam do siebie wyślę wiadomość, to nikt nie będzie wiedział :rofl:, to obstawiam:

Van Avermaet - 10 pkt na zwycięstwo
Stybar - 10 pkt na podium

1 polubienie

Fiu fiu odważnie od razu 20 pkt :smiley:

A jest w końcu obowiązek że 1/10 punktów na każdy wyścig minimum?

Ja się zgadzam, więc dla pewności lepiej wydać minimum 5 punktów.

Ja, prowadząc podobną zabawę z wysyłaniem typów na priwa, po prostu wysyłałem swoje jednemu ze stałych uczestników, który dzięki temu miał możliwość weryfikacji.

  1. Ile typów można dać na 1 wyścig?
  2. Czy można stawiać i na OHN i na KBK ?
  1. Maksymalnie po 3 na zwycięstwo i podium.
  2. Wyjątkowo na Omloop jeszcze dopuszczam ale powiedzmy do godziny 11:00.