Zabawa całosezonowa

Skoro nie doszła do skutku zapowiadana przez naczelnego zabawa postanowiłem coś takiego sam zrobić.
Konkurs jest dostępny na stronie: http://www.rowery.zz.mu/ .
(E: Od sezonu 2015 na stornie http://kolarstwo.atspace.eu)

Zabawa polega na wybraniu 25 osobowej drużyny spośród której na każdy wyścig wybieramy 9.
Punktuj pierwsza piątka na etapach i 10-20 zawodników w generalce (w zależności od wyścigu).

Zabawa rusza od Milan - San Remo, drużyny można wybierać już teraz.

Zapraszam do zabawy ( i przepraszam za dość siermiężny wygląd strony ), oraz do wynajdowania błędów :slight_smile:.

a jaki są wyścigi

liiio - jest świetne :slight_smile:

jeżeli można z czymś polemizować, to co najwyżej z punktacją za zawodników, ale w każdym konkursie jest inaczej, więc ja chętnie wezmę udział :slight_smile:

tak, kalendarz wyścigów byłby dobry do tego.

Co do kalendarza to wstępnie cały WT (jest to zapisane w regulaminie), ale można też coś ponadto dołożyć.
Punktacja za zawodników bazuje na CQ.

E: Czasami może coś nie działać, ponieważ cały czas dodaję tam poprawki (ale nie dotyczą on ogólnych zasad gry).

okej :slight_smile:

Jeżeli chodzi o punktację, cenę zawodników, czy kalendarz jestem otwarty na sensowne propozycje. Półtora tygodnia do startu więc co nieco mogę jeszcze pozmieniać.

za pózno skład wybrałem

@liiio, a można wybrać np. 16 kolarzy? A tych 9 sobie podarować. 1000 punktów to trochę mało by stworzyć dobrą 25 osobową drużynę.

Sebkaa skład drużyny można zmienić do 16.03.

Uznałem, że składy muszą mieć pełne 25 osób, żeby dać też szanse słabszym kolażom na udział w naszej zabawie :slight_smile:. Jeżeli drużyna nie będzie miała 25 osób, to nie zostaniesz dopuszczony do żadnego wyścigu :slight_smile:.
Neoprofi jeszcze w tym sezonie nie wymagam :slight_smile:.

Co do punktacji to ten sezon jest testowym. Jeżeli zabawa wypali to na przyszłość zostaną wyciągnięte wnioski i wprowadzone ewentualne zmiany.

róbcie co chcecie, ale punktów za kolarzy już nie zmieniajcie…

OK - zmiany w przyszłym sezonie :slight_smile:

Otwarta jest za to sprawa kalendarza, czy oprócz wyścigów WT dodać coś jeszcze (np. Trentino czy Kalifornię) , czy też tylko WT
(wyścigi będę dodawał stopniowo)

World tour, ja proponuje, zresztą budowałem ekipę pod world tour!!! liio ale konkurs pierwsza klasa! to moze spokojnie zastąpić moją zabawę w typowanie pomysl o tym!

Ok to zasad już nie zmieniam, bo kilka osób już swoje drużyny stworzyło.
O zmianach można pomyśleć po sezonie.

Bardzo fajna zabawa.
Czy dałoby się technicznie inaczej ułożyć liste zawodników do wybierania np.drużynami (każda drużyna w osobnej ramce do wybierania). Ta dłuuuuuga lista jest tak przytłaczająca że wczoraj trzy razy podchodziłem do wybierania swojego teamu i za każdym razem rezygnowałem :slight_smile:

Pewnie wiecie, ale ułatwieniem jest to, że jak szukasz jakiegoś kolarza, to wystarczy nacisnąć pierwszą literę jego nazwiska i automatycznie przesuwa cię po kolei na wszystkich, którzy się na nią zaczynają.

Czyli jak szukasz Daniego Navarro, wystarczy, że naciśniesz “N” i znajdzie Ci pierwszego z listy na tę literę. potem wystarczy już klikać dalej i szukać Hiszpana :slight_smile:

Zapewne dałoby się to zrobić, ale teraz musisz to jakoś przebrnąć, takie usprawnienia mogę dodać w przyszłorocznej wersji, teraz jeszcze zgubi mi się jakiś średnik i całość się rozwali, a nie jesetm jakimś biegłym programistą.

Jak nie masz cierpliwości to drużynę możesz wybierać na raty. Do 16.03 jest czas na wprowadzanie zmian w drużynach. Później będzie można dołączyć do zabawy, ale zmiany w drużynach nie będą już możliwe.

E: Można też wpisać całe nazwisko jeżeli wiemy kogo szukamy i od razu u góry się wyświetli.

Dziękuję za rady. Team gotowy :slight_smile:

Jestem pozytywnie zaskoczony zainteresowaniem, już 25 osób się zarejestrowało z czego 22 zbudowało swoje drużyny.

Kapitalna robota Liiio . :slight_smile:

Iiiio dziękujemy :slight_smile: