Zabawa całosezonowa

Volta a la Comunitat Valenciana
Chyba błędnie naliczone 5 punktów dla Venturiniego i MClaya :slight_smile:

Zostało już poprawione

Hej liiio, patrzę na zasady punktacji i nie do końca rozumiem czym jest WT1 WT2 HC1 HC2. Czemu za Dubaj dostaje się tyle samo punktów co za Etoile de Bessèges choć klasyfikacja wyścigu jest inna? Dubaj to 2.HC a Etoile de Bessèges to 2.1.

Kategorie wyścigów są u mnie inne niż w UCI, w kalendarzu przy każdym z wyścigów masz podaną jego kategorię.

liiio. Wprawdzie już raz pytałem ale teraz kontekst jest nieco inny. Jak z Froomem? W obecnej sytuacji, sezonie przewidujesz korekty po ewentualnej dyskwalifikacji?

Byłoby trudne do zrobienia zmienianie wyników kilka miesięcy wstecz (gdyby np.dyskwalifikacja wsteczna pojawiła się np. jesienią ).
Myślę, że rozsądne jest to co robią w zakładach bukmacherskich czyli uwzględniamy zmiany tylko te zamiany wyników, które są ogłoszone do 24h (można to np. przedłużyć do max. 72h) po zakończeniu etapu (wyścigu).

10 dni do startu Pań.
Skład mam wybrany i widoczny, ale próba wyboru zawodniczek na Omloop kończy się errorem:
Parse error: syntax error, unexpected ‘$kol’ (T_VARIABLE) in /srv/disk9/1515588/www/kolarstwo.atspace.eu/uczestniczki.php on line 28

Już działa.
Dzięki za zwrócenie uwagi, ostatnio to trochę zaniedbałem bo zajmuję się walką z lekarzami.

Sezon kobiecy startuje 24.02.
Podobnie jak u Panów, zrobiłem podpowiedzi dotyczące list startowych. Z tym, że u Pań bazują one na cyclingfever (na PCS kobiecych list startowych nie ma lub pojawiają się w ostatniej chwili ).
Ponieważ na cyclingfever wiele nazwisk i imion jest zapisywanych inaczej niż na CQ, na który bazuję przy ustalaniu rankingu, nie wszystkie zawodniczki będą dobrze wykrywane.

Zaczynamy sezon na poważnie i właśnie olśniło mnie, że kompletnie olałem zawodników na klasyki… Cała nadzieja w mega debiucie Van Aerta i Gavirii.

Liiio - z jakiegoś powodu nie działa strona z punktacją zawodników, kogo nie kliknę to jest pusta tabela jego wyników.

Już działa, był mały błąd. Dzięki za zwrócenie uwagi.

Minali nie powinien dostać pkt za asystę w generalce, za 3 miejsce Lopeza?

Dzięki za zwrócenie uwagi, jakoś w ogóle asysty mi z tego wyścigu nie weszły. Już poprawiłem

Pierwszy raz od chyba trzech lat nie wziąłem Wiśni.
Mhm. Mark my words.

W końcu jakiś udany wyścig :slight_smile: wracam do czołówki, i jak powtarzam co roku po giro wykrystalizuje się czołówka i nie miał bym nic przeciwko na bycie w takiej pozycji jakiej aktualnie się znajduje. Wout Van Aert juz się zwrócił :slight_smile: pewnie spadne po Paris Nicea ale na Tirreno powinienem miec fajną pakę choć kto to wie z faworytami bywa róznie, czekam Na Dumoline aby coś zaczął punktować

Ładnie, ładnie, gratulacje dla wszystkich co wzięli Benoota i van Aerta. Z tego co kojarzę to van Aert (i wy! :stuck_out_tongue: ) miał trochę szczęścia że w ogóle znalazł się na Strade Bianche. Czy też było to już w miarę jasne wtedy kiedy braliście go składu?
A poza tym co ciekawe nikt nie wziął do składu Bardeta…

Benoota w tym roku odpuściłem (jak Wiśnie) I od razu są wyniki.
Van Aerta wziąłem od razu jak tylko powiedział że jedzie jakąkolwiek wiosnę na szosie, przecież on był za darmo.

Natomiast do teraz nie wiem czemu van der Breggen nie wstawiłem, 200pkt w plecy z niczego i SB wygralbym o przeszło setkę…

Pomyliły mi się terminy Strade Bianche - myślałem że jest w niedzielę, a tu dziś widzę już gotowe wyniki… I od razu szeroki uśmiech na twarzy: 3 miejsce Van Aerta i dowód na to że z tego chłopaka - na którego nikt nie stawiał - będzie coś dużego.

Brak punktów za 3 miejsce Bennetta(4 etap) :wink:

Dzięki, znowu nie temu Bennetowi co trzeba dałem punkty.