Zabawa całosezonowa


#1651

Benoota w tym roku odpuściłem (jak Wiśnie) I od razu są wyniki.
Van Aerta wziąłem od razu jak tylko powiedział że jedzie jakąkolwiek wiosnę na szosie, przecież on był za darmo.

Natomiast do teraz nie wiem czemu van der Breggen nie wstawiłem, 200pkt w plecy z niczego i SB wygralbym o przeszło setkę…


#1652

Pomyliły mi się terminy Strade Bianche - myślałem że jest w niedzielę, a tu dziś widzę już gotowe wyniki… I od razu szeroki uśmiech na twarzy: 3 miejsce Van Aerta i dowód na to że z tego chłopaka - na którego nikt nie stawiał - będzie coś dużego.


#1653

Brak punktów za 3 miejsce Bennetta(4 etap) :wink:


#1654

Dzięki, znowu nie temu Bennetowi co trzeba dałem punkty.


#1655

Cześć, nie widzę na stronie mojej drużyny za co dana zawodniczka otrzymała punkty. Jak sprawdzam przez zakładkę “statystyki” to jest OK.
U panów działa i tu i tu.


#1656

Już działa.


#1657

Nawet dziesięć różnych rankingów nie będzie taką motywacją do gry jak fakt, że drużynie po prostu “idzie”. W tym sezonie mam wrażenie że ktoś odwrócił tabelę (bo na 4 miejscu, a nawet w TOP10 jeszcze nigdy nie byłem), ale w tej sytuacji aż się chce wystawiać składy na kolejne wyścigi. Natomiast gdyby wskutek nieco gorszej selekcji wyników nie było to po pewnym czasie zapał opada…


#1658

Dokładnie, dobre wyniki przekładają się na dodatkową motywację. Cieszy fakt, że po 3 latach prób i błedów w końcu udało się ułożyć niezłą drużynę, a najbardziej cieszą punkt zawodników na których większość nie stawiała jak np. Benoot :wink: no ale sezon jeszcze na dobre się nie zaczął, więc z ocenami lepiej wstrzymać się do giro albo conajmniej staruszki. Natomiast liiio zrobił kawał dobrej roboty. Punktacja wydaje się zrównoważona, opcja podświetlania kolarzy też jest super. Powodzenia w dalszej grze !


#1659

Odnośnie punktacji to zastanawiam się czy za GT nie powinno dostawać się więcej punktów. Co wam przykładowo wydaje się większym osiągnięciem: wygranie dwóch monumentów w sezonie czy Giro? Jak dla mnie to porównywalne osiągnięcia ale według punktacji lepsze są 2 monumenty. Lepsze nawet niż TdF. Giro = BinckBank Tour + Tour de Suisse. W tym momencie uważam że generalka GT jest niedowartościowana a lista punktujących kolarzy raczej zbyt długa. Przez co nie warto nawet zbytnio szukać kogoś z pierwszej 10tki gdyż drugi szereg też da niezłe punkty.
Wydaje mi się że GT powinniśmy też docenić bardziej ze względu na zakusy ich likwidacji, do czego mam nadzieję nie dojdzie. Bo TdF bez konkurencji stanie się już chyba ostatecznie jakąś karykaturą.
Ciekawi mnie wasze zdanie.


#1660

W moim odczuciu wygranie monumentu jest porównywalnym osiągnięciem z wygraniem giro albo vuelty ale zważywszy, że jest to jednoodniowe ściganie i czasem jest w nich więcej przypadku to obecna punktacja wydaje się uzasadniona. Poza tym na wynik w gt składają się też punkt za poszczególne etapy.


#1661

A wydawało mi się że zgłaszałem Hodega na Handzame… No cóż, dawniej machnąłbym ręką na takie niedopatrzenie, teraz trzeba się pilnować.


#1662

Tak jak wspominał kiedyś Sebkaaa. Krystalizacja czołówki powstaje po giro i faktycznie ostatnie kilka edycji to potwierdza.:grinning:


#1663

Jest, jest, jest!! Milano San Remo jest moje. Wiedziałem że ten skład odpali :grin:


#1664

Czy przypadkiem Kasia nie powinna dostać dodatkowo punktów za kl. młodzieżową?
EDIT:
Co ma byćwidoczne w moim profilu pod “szyldem” Wygrane wyścigi męskie?
Wyścigi “ogółem”? Z bierzącego roku? Z poprzedniego?
W kobiecych mam zeszłoroczne mistrzostwa świata TT, a w męskich pusto… tymczasem w zeszłym roku były to np. Sparkassen, Algarve czy Amstel Gold.


#1665

U kobiet młodzieżowa do rocznika 1995, Kasia się nie łapie. Wygrane wyścigi tylko z tego sezonu,u dziewczyn widocznie jest błąd, postaram się to w miarę szybko poprawić


#1666

Ciekawe jak na tym wyjdę, nie stawiając na Hodega, tylko zgłaszając samych górali?


#1667

Co zrobić jak żaden kolarz nie jedzie w wyscigu?


#1668

Może liiio powinien za to przyznać jakieś punkty ujemne? :face_with_raised_eyebrow:


#1669

Kibicować rywalom :slight_smile:
To normalna sytuacja, że nie w każdym (szczególnie mniejszym) wyścigu ktoś pojedzie


#1670

Celna uwaga, taki goral wygrywajacy giro moze byc jeszcze 3-4 razy na etapowym podium, a jesli nie walcza o etapy tylko odpuszczaja ucieczki to w pewnym sensie ich slabosc.