Zabawa całosezonowa

Ja na poprzedni sezon wziaąłem Nibaliego i Chavesa z nadzieją na bardzo dobre wyniki w wielkich tourach, a skończyłem bez ani jednego miejsca w top10 we wszystich 3 :V Ale Nibaliego wziąłem ponownie

Lista transferowa Pań już jest dostępna.
Ponieważ część zespołów na razie nie podała jakichkolwiek informacji o składach na przyszły sezon to przewiduję, że znaczna liczba kolarek zostanie dopisana do listy a część będzie w innych zespołach lub bez zespołów na 2019.

Van Aert już na liście transferowej (za 50).

Gdyby kosztował ponad 100 to można by się zastanowić czy da radę, czy nie spali go trema, itd. Ale za 50 to biorę w ciemno, myślę że się opłaci. Szkoda tylko że w przyszłym sezonie trzeba go będzie kupować od nowa…

Ja dokonałem parę roszad w składzie, żeby znaleźć miejsce dla Van Aerta. Myślę, że się opłaci, ale zobaczymy. Może jeszcze będę żałował pozbycia się de Marchiego, który w CCC będzie miał więcej swobody.

Ja mam w tym roku taką dzieciarnię, że dobrze będzie wejść z nią do top20 generalki. Cudów nie będzie, chyba, że Mas ogoli TdF :wink:

W wyścigach kobiecych brakuje Tour Down Under

Specjalnie pominąłem ten wyścig, ponieważ 10 stycznia kiedy zaczyna się ten wyścig duża część zespołów w poprzednich latach miała niedomknięte składy.
W obecnym sezonie jest już trochę lepiej więc zaczynamy od Cadela Evansa a nie od Omloopu jak w poprzednich latach.

No dobrze, pierwsze zgłoszenie poszło :slight_smile: A na nadchodzący sezon życzę sobie właśnie regularności w zgłaszaniu składów, tak bym nie musiał kończyć go w połowie z powodu braku widoków na miejsca wyższe niż 30-te :wink:

Zaczynam zabawę z wami! Jako debiutant celuje w TOP 25 :grin:generalnie gra wyglada bardzo solidnie także gratulacje dla autora!

Hej, a jest gdzieś możliwość sprawdzenia punktów zdobytych przez wszystkich kolarzy w zeszłym sezonie? W tegorocznym cenniku nie ma podanych punktów tak jak to było w minionych latach, chyba że po prostu nie potrafię dobrze otworzyć pliku :wink:

Nie ma tego pliku, postaram się go przygotować i jutro wrzucić.

W tym roku nie ma podkreslen kto jedzie dany wyscig czy tylko nikt z moich kolarzy się nie wybiera?

Podkreślenia na pewno są, przynajmniej u mnie

U mnie też są, tylko trochę nie rozumiem czemu mi podkreśla Van der Poela na Tour Down Under. :thinking:

Myli się mu z van Popellem!:wink:

Na liście startowej jest Neil Van Der Ploeg, ale nie wiem czemu miałby być pomylony van der Poelem. Raczej literówka w takim systemie nie wchodzi w grę. :slight_smile:

Niestety tylko pięciu kolarzy na Tour Down Under się uzbiera. Pewnie w jakimś innym wyścigu będę miał nadmiar bogactwa i źle wybiorę. :stuck_out_tongue:

Jeśli już zgłaszamy błędy, to na procyclingstats widzę na liście startowej Bena O’Connora, a nie jest podświetlony przy wyborze składu.

Podświetlanie list startowych nie jest idealne , najlepiej mimo wszystko sobie to weryfikować. Problem występują przede wszystkich przy nazwiskach wieloczłonowych typu van der …
Przy O’Connorze najprawdopodobniej problem wynika z tego apostrofu w nazwisku, zobaczę czy dam radę coś z tym zrobić .