Zabawa całosezonowa


#1838

Witam i powiem że nareszcie sezon się zaczyna ,a z nim nasza gra.4 lata temu pojawiłem się w niej ,spodobało mi się na tyle, że założyłem sobie że kiedyś będe najlepszy.Udało się w ubiegłym sezonie,w którym udało się prawie wszystko :)(Gaviria ciebie już nie kupie).Jak co roku,przed tym sezonem skład zmieniałem kilka razy,ale już jest ostateczny…dylematów troszke miałem,ale ten czas wyboru składu jest super hiper fajny…W sprinterów nie wierze,natomiast w młodość jak najbardziej tak.Dobra,niech już zaczną w tej Australii…Życze wszystkim świetnej zabawy i wiele radości z wygranych waszych zawodników.


#1839

ha widzę, że nie tylko ja zaufałem Siwakowowi :slight_smile: ale w klasyku Evansa jedzie!
dla mnie to pierwszy sezon i muszę w ogóle zobaczyć z czym to się je.
Rozumiem, że nie ma problemu jak w wyścigu zgłoszę niepełny skład ? np.tylko trzech lub żadnych zawodników?


#1840

Ten ostatni wieczór przed rozpoczęciem sezonu jest najgorszy. Dzisiaj zmieniałem skład już chyba cztery razy i ciągle czuję, że da się to zrobić sporo lepiej. :slight_smile: No ale na coś trzeba się zdecydować. U mnie jak zwykle dominuje młodzież. W zeszłym roku paru chłopaków nieźle odpaliło i tym razem liczę na powtórkę.

Już nie mogę się doczekać, gdy jutro zerknę w statystykę popularności kolarzy. Bo czasem ma się wrażenie, że znalazło się nieoczywistego i bardzo dobrego kolarza, który może ładnie zapunktować, patrzysz i widzisz, że wszyscy pomyśleli tak samo. :smiley:

To raczej norma. I wtedy przynajmniej nie ma żadnego problemu z wyborem. Jak masz w wyścigu więcej kolarzy niż miejsc to dopiero jest problem. Trzeba kogoś się pozbyć i przeważnie wyrzucasz nie tego, którego powinieneś. :slight_smile:


#1841

A ja podszedłem w tym roku na luzie. Po prostu wybrałem takich co lubię, wpadli mi w oko itp. Nie nastawiam się na jakieś nadzwyczajne osiągnięcia. Jeśli będę w dyszce to znakomicie!
Troszkę mocniej zastanawiałem się tylko nad Majką. Chciałem mu dać szansę ale ostatecznie go wywaliłem :wink: Ale mam nadzieję że to była zła decyzja i jednak coś pokaże wreszcie!


#1842

dzięki! Pewnie pierwszy sezon i tak będzie na naukę jak to wszystko wygląda :slight_smile:
zadziwiające jest to co piszecie bo ja mam dokładnie tak samo ze zmianami w składzie :stuck_out_tongue: aż dziwne, że dopiero teraz odkryłem tę grę i to przez przypadek a na forum jestem już kilka lat :slight_smile: może trzeba ją bardziej wyeksponować, żeby większość wzięła udział? na pewno jest kilku takich jak ja, którzy nie wiedzieli o istnieniu tej zabawy!


#1843

W lepszym wyeksponowaniu na pewno nieco pomógł nowy wygląd forum, bo teraz nieważne z jakiej kategorii jest temat to zawsze będzie na górze. Chyba, że ktoś sobie pozmienia w ustawieniach.


#1844

A u mnie jest odwrotnie, nigdy mi się ten ten temat nie pojawia. Zawsze wchodzę do niego poprzez „Nieprzeczytane”.


#1845

Pierwszy sezon to zawsze nauka,ja skończyłem na 31 miejscu,potem 6,2 i się udało…jak skończysz sezon w top 15 będziesz “mistrzem” czego ci życze.I faktycznie można by coś pomysleć, by jakoś szerzej rozreklamować gre,może na zagranicznych forach ?np cyclingnews itp,tam też są podobne gry.


#1846

Też kiedyś tak robiłem, ale zmieniłem taktykę. Bo ciężko mi obiektywnie ocenić potencjał kolarza, którego lubię i się nazbiera jakichś słabiaków. W dodatku wtedy albo podwójnie wygrywasz albo podwójnie przegrywasz. Dlatego przestałem wybierać Polaków, bo jest większa szansa, że po wyścigu będę zadowolony. :wink: Coś na zasadzie stawiania u buka przeciwko swojej ulubionej drużynie.


#1847

Nie miałem żadnego “naszego” w ub sezonie i teraz też nie mam,chociaż przez chwile Wiśniowski był w moim składzie,ale jednak wole Garcie Cortine w tej samej cenie.


#1848

To prawda, podwójnie cię boli. Ale ponieważ nie chciało mi się wytężać mózgu, nie mówiąc o tym że kiedy zimna kalkulacja zawiedzie to boli jeszcze bardziej :slightly_smiling_face: Z drugiej strony jeśli jednak będą wygrywać ci których lubisz to radocha będzie też podwójna… Ciężko mi zresztą podejść na zimno skoro nie lubię Frooma i całego Sky, nie lubię Nibalego, Dumoulina itp. Ponieważ nie mogę się przemóc by niektórych wziąć do składu to dałem sobie spokój z zimną kalkulacją :wink:
Ot choćby takiego Bernala. Ciekawe czy cieszy się dużą popularnością.


#1849

Nie no, Wiśnię to musiałem wziąć :grinning:


#1850

W CCC to moim zdaniem jest gość za 5 ,który może wymiatać…licze od niego na 200-300 pkt :slight_smile:


#1851

Za 5? Ciekawe. Na pewno go nie mam :slightly_smiling_face:


#1852

Sam jestem bardzo ciekaw ilu graczy go ma :slight_smile: ktoś przecież w CCC musi robić punkty w Ardenach…


#1853

Zobaczymy! Ja w każdym razie nic już nie kombinuję! Niech się starają te ludki z CCC, których wziąłem :stuck_out_tongue: Aż trzech…


#1854

Bevina wziołeś,czy De Marchi? Też się przez chwile zastanawiałem nad nowozelandczykiem :)ale za 40 to nie…


#1855

Zapewne chodzi o Bartę, bo tylko jego widzę za 5 punktów.


#1856

Miałem jeszcze godzinę temu. :wink: Ale odpuściłem. Też już nic teraz nie zmieniam, bo im więcej kombinuję, tym gorzej na tym później wychodzę.


#1857

Ani Bevina ani De Marchi :stuck_out_tongue: