Zabawa całosezonowa

Witam i powiem że nareszcie sezon się zaczyna ,a z nim nasza gra.4 lata temu pojawiłem się w niej ,spodobało mi się na tyle, że założyłem sobie że kiedyś będe najlepszy.Udało się w ubiegłym sezonie,w którym udało się prawie wszystko :)(Gaviria ciebie już nie kupie).Jak co roku,przed tym sezonem skład zmieniałem kilka razy,ale już jest ostateczny…dylematów troszke miałem,ale ten czas wyboru składu jest super hiper fajny…W sprinterów nie wierze,natomiast w młodość jak najbardziej tak.Dobra,niech już zaczną w tej Australii…Życze wszystkim świetnej zabawy i wiele radości z wygranych waszych zawodników.

ha widzę, że nie tylko ja zaufałem Siwakowowi :slight_smile: ale w klasyku Evansa jedzie!
dla mnie to pierwszy sezon i muszę w ogóle zobaczyć z czym to się je.
Rozumiem, że nie ma problemu jak w wyścigu zgłoszę niepełny skład ? np.tylko trzech lub żadnych zawodników?

Ten ostatni wieczór przed rozpoczęciem sezonu jest najgorszy. Dzisiaj zmieniałem skład już chyba cztery razy i ciągle czuję, że da się to zrobić sporo lepiej. :slight_smile: No ale na coś trzeba się zdecydować. U mnie jak zwykle dominuje młodzież. W zeszłym roku paru chłopaków nieźle odpaliło i tym razem liczę na powtórkę.

Już nie mogę się doczekać, gdy jutro zerknę w statystykę popularności kolarzy. Bo czasem ma się wrażenie, że znalazło się nieoczywistego i bardzo dobrego kolarza, który może ładnie zapunktować, patrzysz i widzisz, że wszyscy pomyśleli tak samo. :smiley:

To raczej norma. I wtedy przynajmniej nie ma żadnego problemu z wyborem. Jak masz w wyścigu więcej kolarzy niż miejsc to dopiero jest problem. Trzeba kogoś się pozbyć i przeważnie wyrzucasz nie tego, którego powinieneś. :slight_smile:

A ja podszedłem w tym roku na luzie. Po prostu wybrałem takich co lubię, wpadli mi w oko itp. Nie nastawiam się na jakieś nadzwyczajne osiągnięcia. Jeśli będę w dyszce to znakomicie!
Troszkę mocniej zastanawiałem się tylko nad Majką. Chciałem mu dać szansę ale ostatecznie go wywaliłem :wink: Ale mam nadzieję że to była zła decyzja i jednak coś pokaże wreszcie!

dzięki! Pewnie pierwszy sezon i tak będzie na naukę jak to wszystko wygląda :slight_smile:
zadziwiające jest to co piszecie bo ja mam dokładnie tak samo ze zmianami w składzie :stuck_out_tongue: aż dziwne, że dopiero teraz odkryłem tę grę i to przez przypadek a na forum jestem już kilka lat :slight_smile: może trzeba ją bardziej wyeksponować, żeby większość wzięła udział? na pewno jest kilku takich jak ja, którzy nie wiedzieli o istnieniu tej zabawy!

W lepszym wyeksponowaniu na pewno nieco pomógł nowy wygląd forum, bo teraz nieważne z jakiej kategorii jest temat to zawsze będzie na górze. Chyba, że ktoś sobie pozmienia w ustawieniach.

A u mnie jest odwrotnie, nigdy mi się ten ten temat nie pojawia. Zawsze wchodzę do niego poprzez „Nieprzeczytane”.

Pierwszy sezon to zawsze nauka,ja skończyłem na 31 miejscu,potem 6,2 i się udało…jak skończysz sezon w top 15 będziesz “mistrzem” czego ci życze.I faktycznie można by coś pomysleć, by jakoś szerzej rozreklamować gre,może na zagranicznych forach ?np cyclingnews itp,tam też są podobne gry.

Też kiedyś tak robiłem, ale zmieniłem taktykę. Bo ciężko mi obiektywnie ocenić potencjał kolarza, którego lubię i się nazbiera jakichś słabiaków. W dodatku wtedy albo podwójnie wygrywasz albo podwójnie przegrywasz. Dlatego przestałem wybierać Polaków, bo jest większa szansa, że po wyścigu będę zadowolony. :wink: Coś na zasadzie stawiania u buka przeciwko swojej ulubionej drużynie.

Nie miałem żadnego “naszego” w ub sezonie i teraz też nie mam,chociaż przez chwile Wiśniowski był w moim składzie,ale jednak wole Garcie Cortine w tej samej cenie.

To prawda, podwójnie cię boli. Ale ponieważ nie chciało mi się wytężać mózgu, nie mówiąc o tym że kiedy zimna kalkulacja zawiedzie to boli jeszcze bardziej :slightly_smiling_face: Z drugiej strony jeśli jednak będą wygrywać ci których lubisz to radocha będzie też podwójna… Ciężko mi zresztą podejść na zimno skoro nie lubię Frooma i całego Sky, nie lubię Nibalego, Dumoulina itp. Ponieważ nie mogę się przemóc by niektórych wziąć do składu to dałem sobie spokój z zimną kalkulacją :wink:
Ot choćby takiego Bernala. Ciekawe czy cieszy się dużą popularnością.

Nie no, Wiśnię to musiałem wziąć :grinning:

W CCC to moim zdaniem jest gość za 5 ,który może wymiatać…licze od niego na 200-300 pkt :slight_smile:

Za 5? Ciekawe. Na pewno go nie mam :slightly_smiling_face:

Sam jestem bardzo ciekaw ilu graczy go ma :slight_smile: ktoś przecież w CCC musi robić punkty w Ardenach…

Zobaczymy! Ja w każdym razie nic już nie kombinuję! Niech się starają te ludki z CCC, których wziąłem :stuck_out_tongue: Aż trzech…

Bevina wziołeś,czy De Marchi? Też się przez chwile zastanawiałem nad nowozelandczykiem :)ale za 40 to nie…

Zapewne chodzi o Bartę, bo tylko jego widzę za 5 punktów.

Miałem jeszcze godzinę temu. :wink: Ale odpuściłem. Też już nic teraz nie zmieniam, bo im więcej kombinuję, tym gorzej na tym później wychodzę.

Ani Bevina ani De Marchi :stuck_out_tongue: