Zabawa całosezonowa

Zna ktoś może następujących kolarzy:
Almeida Joao Pedro Concalves
Bevilacqua Simone
Frapporti Mattia
? Który z nich jest w najgorszej formie?

A może by tak zrobić jeszcze klasyfikacje średniej punktowej na sezon,apropo s rankingu wszechczasów ? :wink:

Mój De Buyst nie ukończył wyścigu ale dostał punkty za asystę. Mojej w pozycji w rankingu to nie zmienia :wink: ale jest to w porządku?

Jeśli rozpoczoł wyścig to asysta się należy ,wiec jest ok.

Spilak nieźle rozpoczął sezon. Mam nadzieję, że się spłaci.

Nie licz na cuda!!!:joy:

Trochę byłaby bez sensu taka klasyfikacja, bo w pierwszym sezonie było znacznie mniej punktów do zdobycia (sezon zaczynał się od MSR i liczyły się tylko wyścigi WT)

No i Kittel zaczyna się spłacać, świetnie!

Seigneur David ma ciekawą drużynę… Wszystkie mniejsze francuskie wyścigi pewnie jego, kilka 50tek połapie :slightly_smiling_face: liiio może być zły bo jedną z nich mu właśnie świsnął z przed nosa :wink: Turgisa nikt nie wziął poza nimi dwoma. Tak to jest jak się wpuszcza do siebie obcokrajowców :stuck_out_tongue_winking_eye:
Wydaje mi się że zamiast 50,30,10 ciekawsze byłoby 70,40,20.

Turgis w końcu coś mi wygrał, od 3 czy 4 sezonów na niego stawiam i do tej pory było słabo.

Calmejane dostał za dużo o 3 pkt za Grand Prix Cycliste la Marseillaise

Etoile de Bessèges zaczyna się 7 a nie 6 lutego, jak jest w kalendarzu :smiley:

Trochę zły jestem ze Alaphillippe nie wygrał vuelty

Mój Boże jaki wstyd… 73 miejsce na 76 uczestników a nie jestem już wcale debiutantem

Punkty Calmejana są ok. 21 za 6 miejsce i 3 za asystę.

Na Giro sobie odbijesz :slight_smile:

1 polubienie

Spoko, jeszcze w sobotę rano byłem ostatni. Ale w końcu odbiłem się od dna. Mam nadzieję że teraz już tylko będę pruć w górę :smile:

1 polubienie

Nie ma co na razie dramatyzować. Od marca wyżej punktowane wyścigi i jak komuś będzie szło, to sobie szybko odbije ten słaby początek. Ja z racji tego, że będzie to mój pierwszy pełny sezon (mam nadzieję), to postawiłem sobie za cel nie być ostatnim z tych, którzy regularnie grali przez cały sezon.

Wiadomo. Nawet wydaje mi się że właśnie teraz jest najlepsza chwila by ułożyć i zgłosić skład. Sporo już wiadomo a najlepsze przed nami. Ja w każdym razie cieszę się początkiem sezonu gdyż później gdy do gry wejdzie Sky to pewnie będzie bardziej smętnie w związku z czym nie liczę na wiele. Moim celem jest dostanie się do pierwszej dychy ale to mało realne, liczę po prostu że coś tam chłopaki będą szarpać i nie będzie kompromitacji :wink:
Haha, tak mi przyszło do głowy że kolarze Sky powinni mieć punkty dzielone na pół :smiley:

1 polubienie

Haha no właśnie, może Froome mi pomoże bo chyba nie był zbyt częstym wyborem :V

Dlaczego na Tour od Colombia można dodać tylko 6 zawodników a nie 7