Zabawa całosezonowa

Bo tyle jedzie w drużynach w tym wyscigu

Szkoda… W innych nawet jednodniowych zwykle 7

Kogo byście na moim miejscu wybrali na Tour Of Colombia: Simone Bevilacquę czy raczej Frapportiego Mattie?

Wylosuj, małe szanse, że któryś coś ugra.

Dzięki postom Edera zauważyłem, że jak się najedzie na nazwę drużyny oglądając klasyfikacje, to nie wyświetla z boku składu tej drużyny, na którą się najeżdża, tylko czyjś inny.

Ha umiesz pocieszyć Lio… :V może Fraporti coś za asystę zgarnie

Już naprawione…

Sergio Higuita w grze jest przypisany do Education First, mimo że będzie tam jeździł dopiero od 2020 roku. W tym sezonie jest jeszcze w kontynentalnej drużynie Fundacion Euskadi. Czy w związku z tym on powinien w ogóle być w bazie? Nigdy się w sumie nad tym nie zastanawiałem, ale nie mogłem znaleźć nikogo z innej kontynentalnej ekipy.

Puntków już trochę złapał, ale z tego co widzę, to nikt go nie wybrał do składu, więc nie byłby to jakiś wielki problem.

Ustalając cennik nie zauważyłem, że kontrakt z EF dopiero od przyszłego sezonu. Spostrzegłem się dopiero przy wrzucaniu wyników z Majorki. Ale uznałem że już go zostawię w grze.

Tak naprawdę to nie wiadomo co z tym Higuitą. Na forum cyclingnews ktoś napisał, że dołączy do EF od połowy sezonu. Ale zespół nigdy nie potwierdził, że ten zawodnik kiedykolwiek do nich dołączy.

Uwaga na podkreślenia pro cycling status. Nie aktualizują planów startowych w ogóle, Nibali już pod koniec grudnia przesunął inaugurację na uae a tu był podkreślony na Walencję do samego końca. To samo Bernal i wielu innych w innych wyścigach. Pal licho jak się i tak nie ma kogo innego, ale jak się ma za dużo to szkoda wziąć kogoś kto w ogóle nie startuje a nie zabrać realnie jadącego zawodnika

Listy startowe najlepiej sprawdzić w dzień stary wyścigu, bo dopiero wtedy zazwyczaj są ostateczne.

A u mnie teraz jest jeszcze gorzej. Poprzednio po najechaniu kursorem pokazywał się zły skład ale dobry gdy się weń kliknęło, weszło. Teraz może i jest dobry gdy się najedzie ale gdy się kliknie, nie ważne w jaką drużynę (w Klasyfikacja Generalna) wchodzi się zawsze w Badger Team …

U mnie to samo, to jakaś ukryta akcja marketingowa badger team :laughing:

Widocznie przy poprawkach zrobiłem jakiś głupi błąd.
Jutro to naprawię, bo dzisiaj prosto po pracy idę na chlanie :slight_smile:

Niech więc impreza będzie dobra a jutrzejszy kac minimalny :wink:

Jednak, to był prosty błąd i dałem radę z telefonu to naprawić.

Dla pewności w dzień rozpoczęcia wyścigu, sprawdź skład tutaj- http://www.cyclingfever.com/
W zakładce po lewej stronie są listy startowe najbliższych wyścigów.

Przypomniał mi się pomysł - punkty ekstra za powiedzmy top3 w mistrzostwach krajowych. Składu nie wystawiamy, punktują wszyscy z drużyny, kwoty do ustalenia, ale pewnie dość niskie - 50/25/10 ? Może jeszcze mniej? Byłaby okazja, żeby zawodnicy za piątaka z mniejszych krajów mieli okazję się spłacić.

Możnaby testowo w tym roku zrobić poza konkurencją bo jednak południowa półkula już po ptokach

Moi górale mieli być ,ekstraklasa, a narazie są w trzeciej lidze!:joy: