Zabawa całosezonowa

Przecież w tym sezonie jeszcze gór nie było:)

1 polubienie

U mnie cały czas nie działa. Jedynie drużyna lidera się prawidłowo otwiera, a w pozostałych przypadkach wciąż jest Badger Team.

a jakich masz ? :stuck_out_tongue:

Teraz w valencii chaves, antunes, vlasov!:-1:

Heh ja miałem Chavesa w poprzednim sezonie, kupe kasy kosztował, a sukcesu żadnego… Na ten sezon przynajmniej był chyba sporo tańszy :stuck_out_tongue:

U mnie pół składu, w tym wielu czołowych zawodników, nie pojechało chyba jeszcze żadnego wyścigu. Trochę to denerwujące, jak się obserwuje innych graczy, którzy mają w składzie zawodników, którzy nabili już trochę zwycięstw.

EDIT: Groenewegen zaczyna się spłacać. :wink:

Czy Murcia nie zaczyna się 15.02??? I nie trwa 2 dni???

Już zmieniłem. Dzięki

A ja po weekendzie jestem zadowolony że wyprzedziłem Edera. Walka na dole tabeli trwa :stuck_out_tongue:

Mam takie pytanie o co chodzi z asystami. Mam na myśli to że są ponumerowane (asysta 1, asysta 2, asysta 3). Czy dobrze myśle, że są to asysty za odpowiednio 1, 2, 3 miejsce?

Dokładnie tak …

Co powiecie na dopisanie mi 100 punktów do klasyfikacji za posiadanie koszulki imienia Marcina Sapy dla najaktywniejszego? :wink:

To co, pierwsza czwórka GC W Kolumbii będzie: Bernal, Martinez, Lopez i Carapaz?

Ładnie bym się wybił do przodu w klasyfikacji, gdyby tak było. :smiley:

1 polubienie

Bernal może być 2, a pierwszy Alaphillippe :stuck_out_tongue:

Miałbym przynamniej trochę ekstra punktów, bo na Oman mam jednego kolarza, a na Almerie żadnego…

Ehh no i Geschke z kontuzją, a mam go w składzie. :frowning:

Ja też, oby szybko wyzdrowiał

Gdyby nie liczyć punktów za asystę to Alaphillippe zdobył 74 z 94 moich punktów :smile:

Ale jaja w ostatniej chwili na Tour Of The Oman wskoczył mi Lemoine Cyrill jako jedyny mój przedstawiciel :laughing:

może znowu zdobędzie jakieś 2 punkty za asystę :laughing:

Ja na Tour of Oman wysłałem silny skład z Van Keirsbulckiem jako liderem, do tego ten Belg z CCC o imieniu Guillaume wspierany przez kolarza, który wygrał Le Samyn w 2017.

Na Clasica de Almeria podobnie liczny skład w którym są m. in. Kittel, ten niemiecki sprinter co kilka lat temu był najlepszy i ten Marcel z Katiuszy, nazwiska nie pamiętam już.

Za to na Andaluzję mam dwóch.

1 polubienie

a u mnie na Andaluzję w ostatniej chwili wskoczył Will Bartra, dzięki czemu zarówno na Oman jak i na Andaluzję mogłem wysłąć po jednym zawodniku :V