Zabawa całosezonowa

Warto sprawdzać listy startowe do ostatniej chwili. Ja właśnie przed chwilą dodałem Spilaka na Almerię. :smiley:

Na Trofeo Laigueglia nie jedzie nikt z moich.

W pewnym momencie bardzo żałowałem, że wybrałem do składu jednak Łucenkę kosztem Schachmanna, ale Kazach rozpoczyna sezon z przytupem. Chyba to omańskie powietrze mu sprzyja. Może jednak się nie pomyliłem z tym wyborem.

Ja się zastanawiam, czy nie popełniłem błędu trzymając Geschke zamiast Simona Clarke’a (bo chyba kosztowali tyle samo?). Ale jakoś nie chciałem mieć za dużo kolarzy z EF.

Przed sezonem też bym postawił na Geschke. Ale Clarke rzeczywiście zaczął nieźle, a Geschke od kontuzji. No ale to jeszcze zima. :wink:

Dla mnie to może być bardzo szczęśliwy dzień, bo oprócz Łucenki zaraz może wygrać jeszcze Ciccone.

Wow na Paryż Nicea mam jednego zawodnika xd

Ha, wreszcie coś pozytywnego, wydaje mi się że wygrałem Trofeo Laigueglia

Ech a u mnie stara bida

O znowu jestem przed Tobą ;d

A ja chyba Almerie :))

Wygrywanie wyścigów jest fajne :grinning:
liiio nie można by już teraz (cofając do początku sezonu) zmodyfikować bonusów za to na coś w stylu 70,40,20? :stuck_out_tongue:

Wyścig w Kolumbii to jeden z kilku, gdzie posiadanie drugiego, trzeciego i czwartego kolarza w generalce pewnie nie pozwoli zająć miejsca na podium. A jeszcze mam Hodega. :grin:Może chociaż w dyszce się zmieszczę. No ale Kolumbijczycy zawsze mieli branie.

Ok jednak nie wygrałem Almerii :smiley: Jendak sam Ackermann to za mało było :wink:

Haha, chyba nie :stuck_out_tongue: Koniec tygodnia był lepszy niż się spodziewałem :slightly_smiling_face:

No i spadłem z tronu, niby nic a… :wink:

Dlatego lepiej zaczynać z niskiego pułapu :wink:

Nie, ja mam 221 a Ty 216 :stuck_out_tongue:

:rage: A jeszcze jakieś 15 minut temu miałem kilka punktów przewagi :hushed: liiio coś kombinuje…

Wtedy kiedy ja pisałem post też byłęm wyżej od Cb, ale wtedy byłem na 68 miejscu a teraz na 71 xd

Wszystkie dzisiejsze wyniki wprowadzone - 5 wyścigów w jeden dzień to chyba rekord sezonu.
Mam nadzieję, że bez błędów, bo wprowadzałem to po 6h za kierownicą (niestety nie roweru).

Że zajmę dopiero ósme miejsce w Kolumbii, to się nie spodziewałem.

Że mimo tego awansuję do pierwszej dziesiątki klasyfikacji generalnej, nie spodziewałem się tym bardziej. :stuck_out_tongue:

Kolumbia doszła…