Zabawa całosezonowa

Nie, bo patrzyłem na wyniki po Kolumbii w której nie zdobyłem nic. Dosłownie o parę punktów się pozmieniało, chyba że coś mi się pokiełbasiło…

Nie ważne, wkrótce będzie lepiej :smirk:

Kolumbię dodałem 5 minut temu, wcześniej było bez generalki.

W sumie to trochę niesprawiedliwe że Giro jest punktowane słabiej niż Tour De FRance

Właśnie, że sprawiedliwe. Praktycznie wszystkie rankingi kolarskie tak liczą.

Niby tak, ale np. w tym roku cała śmietanka górali oprócz teamu Sky powalczy w Giro…

Tylko że liiio nie będzie zmieniał punktów na podstawie tego ilu z czołowych kolarzy pojedzie Giro czy Tour. Zresztą jak w takim wypadku liczyć Vueltę według Ciebie ? Skoro Tour jako wyścig bądź co bądź o najwyższym prestiżu (piszę tu bardziej o sferze medialnej) dostaje najwięcej punktów UCI, to niech i tu ma najwięcej. Zresztą to liiio jest w tym wszystkim szefem i on tu stawia warunki.

1 polubienie

Niezależnie od obsady zwycięstwo w TdF i tak jest bardziej prestiżowe niż GdI.

1 polubienie

Zdegradować go! Niech pozna swoje nowe miejsce na które od dawna pracuje :wink:

Już się cieszyłem, że na Andaluzję pojedzie aż dwóch moich zawodników, a tu się okazuje, że Padun chory i nie jedzie. :rofl:

Ja mam dwóch. Ale jak się wydaje tak ma większość. Na Algarve prawie że pełne składy a na Andaluzję po dwóch trzech.

ja na Andaluzję mam 2, a na Alvagre tylko 3

Na UAE i Ryal Bernard Classic nie mam nikogo, a pełny skład jedynie na Kurnee-Brussels Kurnee

No to Eder chyba cię przeskoczę. Na Andaluzję mamy prawie to samo ale moje chłopaki powinny cię pokonać na Algarve :stuck_out_tongue:

Na Kurnee-Brussels Kurnee to będę mieć ból głowy. 10 chętnych a miejsc 7. I nikogo kogo chciałbym zostawić… Narazie o tym nie myślę.

Dlaczego Nibali nie jest podkreślony choć jedzie UAE Tour?

Ooo Froome też jedzie :open_mouth:

Już podświetlanie zawodników na UAE Tour działa.

1 polubienie

Hah miła niespodzianka, zamiast 0 akurat 7

Dzięki Lio bo sam wyczailem tylko 3 a 4 dzięki podświetleniu

Na UAE mam 6-ciu, ale luksus. :astonished:

Na KBK tylko 3-ech. Nie mam takiego problemu bogactwa, jak niektórzy. :stuck_out_tongue:

To u mnie wszyscy na Emiraty się pchają , 10 chętnych póki co.

Nie dosyć, że Simon Yates jest moim jedynym kolarzem na Andaluzję, to jeszcze postanowił sobie przyjechać na końcu stawki dzisiejszego etapu. Najdroższy kolarz z mojego składu- ciekawe kiedy zdobędzie pierwsze poważne punkty.

Nie jedzie :wink: (20znaków)