Zabawa całosezonowa

Ech… Słabemu zawsze wiatr w oczy :stuck_out_tongue:

Masz na myśli Frooma? Oby wiało mu dalej :stuck_out_tongue:

Ale przyjemny tydzień. Wszyscy moi kolarze nagle zaczęli wykręcać dobre wyniki. Po Kolumbijczykach czy Jakobsenie tego się spodziewałem, ale Łucenko czy Ciccone to były jednak niewiadome. No i teraz Pogacar. Nawet Duńczycy w Portugalii nieźle jadą. Wyszedł z tego zupełnie niespodziewany awans do czołowej dziesiątki. Aż boję się pomyśleć co by było, gdyby Padun i O’Connor się nie rozchorowali… :wink:

A mnie ciągle gryzie że przegapiłem Pogacara, jak tylko pojawiły się składy poczułem ten brak :wink: Ale poza tym to fajnie że póki co nie ma żadnego wygrywającego składu. Zwycięstwa rozkładają się wśród wielu, nowi kolarze wchodzą do gry, jest ciekawie…

A ja dzięki Łucence wystrzeliłem do góry w generalce i jestem na 28 miejscu :smiley: .

Nie chcę Cię straszyć, ale Lucenko właśnie zakończył zdobywanie pkt!:joy:

Swoje zrobił na ten czas. Myślę, że jeszcze coś tam w tych mniejszych wyścigach pozbiera.

1 polubienie

Akurat Łucenko ze względu na swoją wszechstronność może zdobyć mnóstwo punktów. Tylko musi być w formie. A przecież z Astany odszedł Valgren, czyli kolarz o podobnej charakterystyce, a to oznacza zdecydowanie więcej szans dla Kazacha. Ja jestem optymistą po tym popisie na Półwyspie Arabskim.

A ile on kosztował a ile Nibali?

Łucenko ? 70, a Nibali 150.

Aha to w sumie warto go było wziąć

Będę uczciwy i napiszę, że chyba mam więcej punktów, niż powinienem mieć.

Van den Berg dostał punkty za asystę w Tour Cycliste International La Provence, chociaż tam nie jedzie (zgłosiłem go mimo wszystko). Mam nadzieję, że to nie część jakiegoś większego bugu, który np. przyznaje punkty za asystę kolarzom, którzy nie jadą w danym wyścigu, bo mogłoby się okazać, że takich sytuacji było więcej…

Według PCS Van Den Berg jechał w Prowansji.

Aj, przepraszam, pomyliło mi się. Pomieszały mi się wyścigi i myślałem, że te punkty były za dzisiejsze zwycięstwo etapowe Vanmarcke, a nie za drugie miejsce Clarke’a w generalce w poprzednim francuskim wyścigu. :man_facepalming:

Choć Nibali może wygrać Giro

Może trochę głupie pytanie ale po UAE wolę dmuchać na popularne zimne:
czy w Faun Environnement - Classic de l’Ardèche Rhône Crussol i Royal Bernard Drome Classic nie podkreśla zawodników czy raczej tylko nikt z moich nie startuje?

No i Latoura mam na 6 tygodni z głowy! Nie dobrze😉

1 polubienie

Po pierwsze listy startowe na te zawody na PCS są jeszcze prawie puste, a po drugie to, że nikt nie startuje również jest i będzie możliwe :]

1 polubienie

Nieźle, miałem w składzie na Algarve zwycięzcę i jeszcze dwóch innych zawodników, którzy ukończyli w top10 generalki + 2 wygrane etapy przez moich zawodników i nawet nie zmieściłem się w top10 wyścigu. No ale Pogacar i Mas to popularne wybory chyba były, więc nie ma co się dziwić.

Na szczęście w generalce jakoś się trzymam w top10.

Tymczasem na szczycie rankingu wszechczasów… Screenshot_2019-02-24-23-45-45-1

1 polubienie