Zabawa całosezonowa

Brawo, jak zwykle niezawodny :slight_smile:
A dodatek bardzo miły moim zdaniem bo zaraz po wejściu na stronę od razu widać czy wyniki są zaktualizowane i nie trzeba po punktach dochodzić.

Powiedziała, że ułamków nie potrafi :yum:

1 polubienie

Ciesz się że ma córkę :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Nie wiem o co chodzi, ale podkreśla mi w grze Dideriksen na Omloop, mimo, że na PCSie nie ma jej na liście, zresztą nie może być, bo jedzie jutro madison w Pruszkowie.

Czasami nadliczbowi zawodnicy są wyszarzani, póki co tak musi zostać, bo lepiej tak niż gdy mający jechać nie byli zaznaczani.
Najlepiej jednak mimo wszystko zweryfikować sobie wskazania gry z rzeczywistymi listami startowymi.

No nieźle! Stało się coś, czego się kompletnie nie spodziewałem. Po raz pierwszy w historii zostałem liderem klasyfikacji generalnej. I to nie gdzieś po pierwszym wyścigu, tylko już w marcu. :wink: Niestety musicie wierzyć mi na słowo, bo konto w grze mam założone na starym nicku. Dla mnie to już spory sukces. Jest z czego tracić. :grin:

1 polubienie

Wczesna wiosna ma to do siebie, że wystarczy pojechać jeden wyścig WT i nagle jestem trzeci :stuck_out_tongue_winking_eye:
Krótko, bo zaraz liio dopisze wyniki omloop, ale miło się trzymać niedaleko czołówki.

Liczę na to samo u kobiet, bo tam na razie masakra.

No i wypadłem z czołowej dziesiątki generalki, a jak dojdą wyniki Omloop to będzie jeszcze gorzej.

Na PN za to szykuje się u mnie mocarny skład. Szkoda, że to się bardziej równomiernie nie rozkłada z TA, gdzie na wstępnej liście mam tylko Kittela, a na PN będę musiał zostawić kogoś w domu. :sweat_smile:

Nelson Soto dostał punkty za siódme miejsce w generalce UAE. A mi się wydaje, że jego ekipa w ogóle nie startowała.

Dzięki, już po prawiłem. Z jakiegoś nieznanego mi powodu dałem mu punkty zamiast Danowi Martinowi.

Mając 11 chętnych na Emiraty, zostawiłem Knoxa i jestem 64 punkty w plecy.

Mnie i tak chyba nikt nie przebije, bo mając 9 zawodników na Omloop odstawiłem Łucenkę i 90 pkt poszło. A dzięki nim miałbym najlepszy wynik ze wszystkich.

No fakt, ostro pojechałeś Kisik…
Ja na jutro nie biorę Valgrena. A co tam, tych byłych astanowców można chyba spokojnie skreślać :wink:

Faktycznie, nie rozumiem jak można było odstawić Łucenkę po tym, co pokazał w Omanie. :wink:

Stwierdziłem, że go bruki pogrążą :wink: . Ale to tylko pokazuje, że ja na kolarstwie szosowym nie znam się jak niektórzy inni.

Nie wiem, może źle patrzę, ale chyba nikt nie wziął do składu kolarza z podium dzisiejszego KBK?
Chyba tak bo wpadło mi 50 dyszek bonusu :grinning:

Madouas wydaje się być kolejnym moim trafionym wyborem w tym sezonie. :slight_smile:

Ciekawą drużynę ma Seigneur David. Wygląda na to, że wygra najwięcej wyścigów w sezonie, prawie wszystkie małe francuskie będą jego. Choć wysokiego miejsca w generalce na koniec nie wróżę tej drużynie, mimo wielu punktów z bonusów.

Ciekawe, czy to przemyślana strategia, czy po prostu wybrał taki skład po sympatii. :smiley:

Wspominałem już wyżej o nim i jego drużynie koszącej francuskie wyścigi :stuck_out_tongue: