Zabawa całosezonowa

To pewnie oznacza też że gra liiio staje się coraz bardziej międzynarodowa :grinning:

Alan Banaszek ma punkty za Omloop.
Chyba go tam nie było.

Ale jaja ma samych Francuzów :smiley:

Ciekaw jestem jaki ma nick na kworums.rowery org :V

A Jon Ezeitza to pewnie Bask?

Dzięki. Już poprawione. Nie wiem jakim cudem Banaszek zamiast Schara dostał punkty

1 polubienie

Ja to pewnie nigdy żadnego wyscigu swoim kolarzem nie wygram :frowning:

No i Seigneur David ma kolejne zwycięstwo.
Jestem bardzo ciekawy jak ta drużyna wypadnie na koniec sezonu.

1 polubienie

Skład wydaje się silny. Moim zdaniem jest faworytem do zwycięstwa w mistrzostwach.

To byłyby niezłe jaja, żeby wygrać całą grę mając w składzie zawodników tylko z jednego kraju. :sweat_smile:

Jak przyjdą wyścigi ważne - monumenty i wielkie toury - to chyba jednak ta ekipa się nie sprawdzi. Ale tak trochę swoją drogą, to ciekawe która ekipa “narodowa” byłaby najlepsza.

Nie wiem czy to jest możliwe do zrobienia, ale fajny byłby ranking wszechczasów, kto ile wygrał wyścigów, a jak by uwzględnił ranking GT to by było super.

Przypuszczalnie jest to niewykonalne ponieważ, nie przechowuję wyników wyścigów sprzed kilku lat, co prawda dałoby się coś wyciągnąć z kopii zapasowych bazy danych, ale też chyba wszystkich z poprzednich lat nie mam.

1 polubienie

Ja bym postawił na Hiszpanów np. drużyna w składzie:

1. ESP BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello (AST) 0 ( 195 )
2. ESP FRAILE MATARRANZ Omar (AST) 0 ( 61 )
3. ESP IZAGIRRE INSAUSTI Gorka (AST) 0 ( 67 )
4. ESP IZAGIRRE INSAUSTI Ion (AST) 0 ( 197 )
5. ESP SANCHEZ GIL Luis Leon (AST) 0 ( 289 )
6. ESP ABERASTURI IZAGA Jon (CJR) 0 ( 0 )
7. ESP MOLINA CANET Antonio (CJR) 0 ( 0 )
8. ESP HERRADA LOPEZ Jesus (COF) 0 ( 181 )
9. ESP HERRADA LOPEZ Jose (COF) 0 ( 49 )
10. ESP MATE MARDONES Luis Angel (COF) 0 ( 1 )
11. ESP DE LA PARTE GONZALEZ Victor (CPT) 0 ( 26 )
12. ESP MAS NICOLAU Enric (DQT) 0 ( 52 )
13. ESP BIZKARRA ETXEGIBEL Mikel (EUS) 0 ( 0 )
14. ESP RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar (EUS) 0 ( 53 )
15. ESP PLAZA MOLINA Ruben (ICA) 0 ( 0 )
16. ESP BARBERO CUESTA Carlos (MOV) 0 ( 59 )
17. ESP CARRETERO MILLAN Hector (MOV) 0 ( 24 )
18. ESP CASTRILLO ZAPATER Jaime (MOV) 0 ( 8 )
19. ESP ERVITI OLLO Imanol (MOV) 0 ( 2 )
20. ESP FERNANDEZ ANDUJAR Ruben (MOV) 0 ( 17 )
21. ESP MAS BONET Lluis Guillermo (MOV) 0 ( 9 )
22. ESP PEDRERO LOPEZ Antonio (MOV) 0 ( 2 )
23. ESP VALVERDE BELMONTE Alejandro (MOV) 0 ( 353 )
24. ESP NIEVE ITURRALDE Mikel (MTS) 0 ( 5 )
25. ESP GARCIA CORTINA Ivan (TBM) 0 ( 22 )

Prowadziłaby obecnie z dość dużą przewagą. Mieliby 1672 punkty i to bez bonusów.

Poczekaj do Wielkich Tourów a Kolumbijczycy ich zjedzą :slight_smile: No chyba że Mas zaskoczy na TDF :slight_smile:

Obecnie to na wielkie toury lepszą pakę mają chyba jednak Brytyjczycy. Choć w innych specjalnościach już niekoniecznie.

1 polubienie

Ci Kolumbijczycy to co roku mają błyszczeć w Wielkich Tourach, ale jak się popatrzy na wyniki, to w zeszłym roku chyba tylko Lopez spełnił oczekiwania/zaskoczył na plus (no Bernal niby jechał ładnie, ale ostatecznie lokata poza top10, więc punktów by za wiele nie nabił), 2 lata temu zrobił to jedynie Uran, więc nie byłbym taki pewien, że wypadną lepiej od Hiszpanów. :slight_smile:

1 polubienie

Nairo tez dwa miejsca w dyszce dorzucił. I w tym roku raczej jest pewniakiem do dyszki w chociażby jednym GT. Poza tym są młodzi Sosa czy Martinez. Wspomniałeś o Lopezie czy Bernalu.
Dodatkowo maja Gavirie, który nabije punktów na sprintach. No nie wiem czy Hiszpanie sie postawią. Tak czy inaczej puncherow maja jednak lepszych niż Kolumbijczycy. Ale tak jak pastkaz wspomnial Brytyjczycy tez maja pakę niczego sobie. O GT mogą być spokojni a jak jeszcze Rowe odpali na brukach to już w ogóle.

Kojarzy ktoś co się dzieje z Impeyem?
Po Australii wygrał Mistrzostwa RPA na początku Lutego i słuch o nim zaginął. Nigdzie nie startował i nie ma go w planach na najbliższe starty.
EDIT: No chyba, że go obsadzą w GP Industria & Artigianato

Kittel jak na złość zmienia plany z T-A na P-N. Akurat kiedy na P-N miałbym już pełny skład i tak bez niego, a na T-A mam chyba tylko 3 albo 4.