Zabawa całosezonowa

Coś się zepsuło, nie działa dodawanie kolarzy na wyścigi.
Ok, działa.

Odkąd biorę udział w grze, w Katalonii zawsze jest nadwyżka. Często po 3-4 zawodników.

Nie ten Yates dostał punkty za P-N

Dzięki. Już poprawiłem.

Wygrałem P-N! W końcu jakiś sukces :slight_smile: bo dawno nic nie wygrałem :slight_smile:
Szkoda tylko, że T-A idzie mi jak krew z nosa… :frowning:

1 polubienie

Ale jajca nie z tej ziemi opuściłem last 10 :smiley:

A ja dalej się zastanawiam dlaczego moja jedna z gwiazd i kandydat do punktowania na czasówkach czyli Impey zapadł się pod ziemię.

On tak ma :stuck_out_tongue:

No, ale aż tak jak w tym sezonie to nie miał :wink: We wcześniejszych na T-A czy P-N już się meldował nie mówiąć o San Remo a teraz… :ghost:

A ja się zastanawiam kiedy Van der Poel się w końcu pojawi na jakimś wyścigu liczonym do gry. Wydaje mi się, że widziałem go już ze 2 razy na prowizorycznych listach startowych, ale ostatecznie nie wystartował.

1 polubienie

Tak, miał być na wyścigu w Prowansji i Ronde van Drenthe. A zamiast tego wybrał się ze względów sponsorskich do Turcji… Ale jeśli wygra Amstel i Flandrię to mu wybaczę. :wink: Ciekawe czy jedzie Nokere Koerse, bo też jest póki co na liście startowej.

U mnie na razie zawodzą Valgren i Moscon, a oprócz tego choroby pokonały Paduna i O’Connora. Reszta spisuje się bardzo dobrze, więc nie narzekam.

Właśnie czytam, że Groenewegen zmienił plany i pojedzie kilka klasyków, w tym MSR, zamiast Katalonii. Cieszy mnie to, bo o ile pewnym być nie można, że te klasyki przejedzie dobrze, to jeśli jednak mu się uda, potencjalny zysk punktowy będzie dla mnie dużo większy, niż wygranie etapu na Katalonii. :slight_smile:

A no i druga sprawa to to, że zaczynało się u mnie robić za dużo chętnych na hiszpański wyścig, więc dobrze, że przynajmniej jeden dylemat przy wyborze składu mniej (czy warto brać Holendra, który byłby chyba faworytem na etapach 5 i 6, ale przy tak słabej obsadzie sprinterskiej nie wiadomo, czy nie poszłaby ucieczka, czy brać kogoś, kto ma nie za duże ale nie za małe szanse na dobry wynik w generalce).

No nareszcie, Impey jest na oficjalnej lisćie startowej na MSR :slight_smile:

Na szczęście Van der Poel jedzie Nokere Koerse.

Z zaznaczaniem zawodników jadących na Bredene Koksijde Classic coś jest chyba nie tak, bo na liście mam 4 zawodników,a zaznaczonego nie mam żadnego.

A u mnie byli zaznaczeni dwaj (Evenepoel Remco i Naesen Lawrence)

Edit usunąłem ich z drfużyny i faktycznie już nie są podświetleni, cośsię musiało zepsuć

Na PCS po raz drugi w ciągu kilku tygodni zmienili adres strony tego wyścigu i w związku z tym gra nic nie znajdywała.
Teraz działa, przynajmniej do kolejnych zmian na PCS.

Krótkie podsumowanie dotychczasowej części sezonu dla mnie.
Od wyścigu w Kolumbii trzymam się cały czas w top10 albo tuż za. Nie jest źle. Mogłoby być lepiej, gdyby nie pogrom faworytów na wiatrach P-N.

Złe decyzje:

  • zaufanie Cavendishowi. Te 40 waluty możnaby lepiej zainwestować
  • wyrzucenie Simona Clarke’a, żeby zrobić miejsce dla Van Aerta (trzeba było wyrzucić kogoś innego, np. Geschke)

Uwielbiam gdybanie, więc powiem, że gdybym nie popełnił tych 2 błędów, mógłbym teraz spokojnie być w pierwszej trójce. Ale nie jest źle. Popełnić tylko 2 oczywiste błędy w tego typu grze to nie najgorszy wynik. :slight_smile:

Dobre decyzje:

  • Madouas
  • Chris Hamilton
  • Gaudu
  • Bettiol

Nie liczę kolarzy, którzy w ogóle nie byli dylematem, czy brać ich po takiej cenie, jak Evenepoel, Bernal, czy Pogacar. :wink:

No to dziś się pojawił…

I po vdP…

Można się pocieszać tym, że był tani, więc za wiele się nie straciło. :smiley:

EDIT: Ponoć nie ma złamań, więc może niecała wiosna stracona