Zabawa całosezonowa

Z innej beczki - zabawnie wygląda generalka pań. Cztery puchary, mistrz świata i zwycięzca Giro praktycznie zamykają tabelę :crazy_face:

Na Milan-Sanremo mam tylko 3 zawodników. Może przesadziłem w tak mocnym postawieniu na młodzież wśród sprinterów, straty do czołówki pewnie urosną po tym wyścigu. Ale za to na Katalonię, choć jeszcze nie wszystkie ekipy podały swoje składy, 15. 15 ludzi na 7 miejsc. Wybranie składu na ten wyścig będzie chyba nie gorszym wyzwaniem niż wybór składu na cały sezon.

Choć ja mam na ten wyścig siódemkę to nie zdziwi mnie wcale jeśli skończę z zerem. Nie ilość ale jakość się liczy :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Ja na Katalonię o dziwo tylko jedenastu mam do wyboru. Zanosiło się na więcej, ale niektórzy kolarze ze wstępnych list startowych się nie stawią. :smiley:

Ciekaw jestem czy wygram generalkę Mediolano San Remo (1, 5 i 8 miejsce)

Clarke się nade mną znęca za to, że go wyrzuciłem ze składu. :smiley:

Ładnie poleciałem z 8 na 18 w generalce po MSR. Ostatni raz byłem tak nisko przed wyścigiem w Kolumbii.

1 polubienie

hahah a ja podskoczyłem po jednym wyścigu chyba o jakieś 30 miejsc

Ale niestety punktów bonusowych dostałem tylko 10 więc chyba byli lepsi

I nadszedł najgorszy moment w sezonie. Trzeba czterech kolarzy wyrzucić ze składu na Katalonię. A i tak nie mam prawa narzekać, bo zanosiło się na to, że jeszcze więcej ich pojedzie. Nic nie boli bardziej niż taki odrzutek zbierający potem grube punkty.

Mam pięciu pewniaków i muszę jeszcze wybrać dwóch z szóstki: Sosa, Knox, Chaves, Ciccone, Mader, Kuss. Chyba w takiej kolejności są na razie na mojej liście przydatności w drużynie, ale to same drugie i trzecie noże, więc w sumie mogę nawet losować, bo równie dobrze Porte może na pierwszym zjeździe wylecieć z trasy i Ciccone wygra wyścig. :grin:

Przy takich problemach to nawet spadek z pierwszego miejsca mnie aż tak nie martwi. :grin:

Soda będzie pomocnikiem, bierz lepiej Kussa i Ciccone

Każdy z nich pewnie będzie pomocnikiem. Kuss ma Kruijswijka, a Ciccone Porte’a czy nawet Pantano. Różnica jest taka, że Sosa jest na tyle mocny, że nawet po pracy może skończyć wyścig w dziesiątce + bardzo możliwe punkty za asysty.

1 polubienie

A podświetla wam zawodników na settimana coppi a bartali i na 3 dni Brugge dr pannę?

U mnie ten sam dylemat. Muszę wybrać 3 z następujacej 5: formolo, hodeg, sosa, lambrecht, mader. Na ten moment wygrywa pierwsz trójka ale czuję, że i lambrecht moze tutaj odpalić

Rywalizacja na zapleczu pierwszej dziesiątki niezwykle zacięta. Jeden Van der Poel w ogórkowym wyścigu pozwolił przesunąć mi się o 4 miejsca w górę w generalce.

Na kogo byście postawili? Mader czy OConnor???

Oczywiście, że O’Connor. Jedynie zastanawia mnie jak się spisze w pierwszym starcie po tej chorobie, ale jednak to Australijczyk jest liderem na generalkę. Mader to jeszcze nie ten poziom.

2 polubienia

Co racja to racja

Polecam sprawdzić znów podkreślenia bo pojawiły się nowe

Ocho widzę że nastąpiła zmiana na prowadzeniu w rankingu rocznym.

Allorc prowadzi obecnie zarówno w rankingu bieżącym, rocznym jak i wszechczasów.

1 polubienie

no niezłe kombo :stuck_out_tongue: a kto wygrał msr? ciekawe jakich miał zawodników

ach juz widze, poszczególne wyscigi sprawdza się w zakładce wyniki a nie klasyfikacje

no tak, sporo osób miało van Aerta, Kwiatkowskiego i Sagana, :stuck_out_tongue: