Zabawa całosezonowa

Miałem 5 kolarzy z niezerową szansą na niezły wynik w generalce w Baskach i cała piątka straciła dzisiaj czas.

A myślałem, że tej katastrofy z rantów na Paryż-Nicea nic nie przebije, a tam się przynajmniej Bernal uchował. :rofl:

Chciałbym zgłosić problem z Amanuelem Gebreigzabhier. Nie podświetla mi go w grze, przez co przegapiam jego zgłoszenie w kolejnych wyścigach. Nie znam dokładnej zasady, ale chyba kiedyś padła informacja, że składy “zaciągane” są z procyclingstast.com. Na tamtej stronie figuruje on jako Ghebreigzabhier. Być może ta literówka jest przyczyną?

Tak literówka będzie problemem, ale nie mogę tego zmienić, ponieważ korzystam w z bazy kolarzy z CQ I stosuje taką pisownię nazwisk jak u nich. Gdybym to zmienił to rozsypała by mi się cała baza danych.

Spróbuję coś wykombinować, żeby to obejść.

Sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie. Trzeba było jednak obu wybrać. :grin:

Ja na ten wyścig wyrzuciłem Lambrechta i Hirscha! I chyba się mocno pomyliłem!:joy:

Jednym z pierwszych moich wyborów do składu był Alaphilippe, a potem gdzieś go usunąłem już teraz nie pamiętam dlaczego. Więc to mój "żal nr1 ". Trochę debiutancki sezon potraktowałem jako zabawę i postawiłem bardziej na sympatie patriotyczne (stąd u mnie Kwiatek, Majka i spory zaciąg CCC) niż na wygrywanie :smiley: i w kontekscie rywalizacji to taki błąd nr 2 :stuck_out_tongue:

U mnie też troszkę zadziałał ten czynnik CCC, bo mam aż 5 kolarzy, z czego oczywiście tylko Greg robi punkty. Wziąłem Wiśnię, bo myślałem, że dostanie coś na własną rękę ale nic z tego.

U mnie też zadziałał czynnik CCC, z tym, że ja nie brałem po sympatii, tylko patrząc na siłę kadry zespołu stwierdziłem, że tańsi kolarze typu Geschke, czy Van Keirsbulck będą mieli więcej okazji do jeżdżenia na siebie i mogą się dzięki temu spłacić. Ale na razie tak to nie wygląda.

Dobrze przynajmniej, że wymieniłem De Marchiego na Van Aerta :stuck_out_tongue:

Ta gra rujnuje moją przyjemność z oglądania wyścigów. :stuck_out_tongue: Denerwują mnie niepowodzenia zawodników których mam w składzie.

Też czasem tak mam. Ale szczęśliwie moja drużyna już poległa raczej definitywnie (ja przynajmniej nie widzę już jej przyszłości :wink:) co sprawia że nie mam już tych pobocznych, wypaczonych odczuć :slightly_smiling_face:

Zastanawiające jest czasami, jak można awansować w tej grze w generalce pomimo przeciętnego wyścigu.

16-te miejsce w Baskach pozwoliło mi awansować z 3 na 2 miejsce w generalce. Ale jutro może być spadek, bo na P-R mam tylko Van Aerta, Van Keirsbulcka in Van den Berga (nie mylić z Vandenberghiem :stuck_out_tongue:).

Ale jaja, Cavendish zapunktował. A już się godziłem, że będzie 0 w tym sezonie. :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Miałem na dzisiaj niezłą zagwozdkę. 11 kolarzy na 7 miejsc. Odrzuciłem najpierw Wiśnię, później Garcię Cortinę i zostało jeszcze 2 kolarzy odrzucić. Po dłuższej chwili zastanowienia nie wziąłem Fraile i Kragh Andersena. Tym samym liczę, że ekipa złożona z Łucenki, De Marchiego, Van Avermaeta, Kwiatkowskiego, Hirschiego, Van Aerta i Pogacara zgarnie masę punktów dla mnie :smiley: .

Nie zazdroszczę dylematu. :smiley:

Ja mam tylko pięciu, ale dobry wynik żadnego z nich nie byłby sensacją: Van der Poel, Van Aert, Bettiol, Pogacar i Madouas.

Miałeś chamie złotego Clarke’a, ostał ci się ino kontuzjowany Geschke… :sob:

liiio, Sam Bennet nie był liderem na 6 etapie wyścigu w Turcji, a mam za to punkty przyznane. Sprawdź pliss.

Masz rację, z przyzwyczajenia już mu wpisałem zamiast Grossschartnerowi

1 polubienie

My z Zulem prawie cały czas z niewielkimi przerwami gdzieś koło siebie krążymy :V

1 polubienie

Dopisuję Siwakowa do listy dobrych decyzji. :smiley:

Schachmann dostał punkty za asystę za swoje 3 miejsce w Liege-Bastogne-Liege.