Zabawa całosezonowa

Świetna robota!
Proponuje też zrobić klasyfikacje i możliwość obejrzenia składu drużyn przeciwników albo jakieś prezentacje na forum :wink:

Tak możliwość pojawi się w momencie w którym nie będzie można zmieniać już składów drużyn czyli w przyszłą niedzielę.

Jest jeden problem, przydała by się punktacja poniewaznie wiadomo co jest opłacalne, czy brac kolarzy na generalkę czy na etapy, czy np za jakieś zdobyte koszulki np na TDF bedą punkty, musisz się z punktacją uporać

przecież wszystko jest w regulaminie.

Witam. Najpierw chciałem podziękować za organizację zabawy.
Rozumiem że może mieć miejsce taka sytuacja że z mojej 25 osobowej drużyny nie będzie jechać w danym wyścigu 9 kolarzy. Wybiorę wtedy jakiego kolwiek a on poprostu nie będzie punktował?

Można wtedy nie wybierać nikogo. W przeciwieństwie do drużyn WT możemy opuszczać wybrane wyścigi :slight_smile:.

Dodałem nową funkcję, można sobie zobaczyć popularność poszczególnych kolarzy.

1 polubienie

To jest nie do ogarnięcia. Ja nie mam zielonego pojęcia kto szykuje się w tym roku na Vuelte. Pomożecie jakoś :slight_smile:

Popularnośc jak najbardziej, ale juz po starcie zabawy, tak to dajesz sugestię tym którzy jeszcze nie wybierali :slight_smile:

Czyli np. Tobie :slight_smile:

Ok, to wróci po starcie zabawy.

1 polubienie

Ile drużyn na dziś jest zgłoszonych? Pytam bo od jutra zaczynamy i mam ochotę to wygrać :slight_smile:

Na chwilę obecną zapisało się 34 osoby z czego 31 ma wybrane pełne 25 osobowe składy.

Przypominam, że zmian w drużynach można dokonywać do północy (czasu serwera, czyli praktycznie do 1 w nocy).
Natomiast składy na M-SR można wybierać (zmieniać) do godziny 10.00 jutro rano, a składy na Katalonię do godziny 10.00 w poniedziałek rano.
Lepiej nie odkładać zmian do ostatniej chwil, bo serwer na który to jest czasami wiesza się na parę chwil.

Składy na wyścigi nie muszą być 9 osobowe, można wystawić mniejszą liczbę zawodników, a nawet nie wystawiać nikogo.

1 polubienie

Dodajemy coś z poza World Touru? Jak tak, to ja jestem za Giro del Trentino, zawsze jest to jeden z lepiej z lepiej obsadzonych wyścigów, pewnie nie inaczej będzie w tym roku.

To już ustalaliśmy, że zostajemy przy WT, zresztą pod tym kątem wszyscy ustalali składy.
Jeżeli zabawa wypali i się spodoba to w przyszłych edycjach można dokonać zmian.

Wstawiłem już wyniki M-SR.
Pierwszym liderem został tivano. Gratulacje

[size=75][ Dodano: Nie 17 Mar, 2013 19:17 ][/size]
Przypominam, że składy na Katalonię trzeba zgłosić do jutra 10.00 rano.

za ile punktów był Ciolek ?

za 10

I chyba dlatego był dość popularny

1 polubienie

god dammit :smiley:
ja uznałem, że mało go będzie w sezonie, więc odpuściłem :slight_smile:

1 polubienie

ja tez hee

wow, jestem pierwszym liderem :wink: powiedzmy, ze Ciolek ma u mnie sezon rozliczony :wink:

1 polubienie

Szóste miejsce. Jestem bardzo zadowolony. Od jutra Katalonia na którą mam zaledwie 6 osobowy skład. Zabawa fajna.

1 polubienie

Zabawa fajna, zainteresowanie w miarę, może w przyszłym sezonie udało by sie rozreklamować tą zabawe po za forum a poszukać jakiś nagród, tego co wiem to Eurosport jest otwarty na rożne konkursy.

A moze by jeszcze wprowadził coś na wzór Jokera ( czyli na kazdy wyscig wybieralo by sie jednego jokera i jego punkty były by podwajanie).

1 polubienie