Zabawa całosezonowa

Bo jest. W zeszłym roku brało się Kasię i Vos i było na pudle. Teraz wzięcie obu kończy wybór składu :slight_smile:
Szanse na obronę tytułu oceniam mizernie. Drugiej takiej łatwej zdobyczy nie widać, no ale walczyć trzeba. Pomysł jest, skład jest, tragedii być nie powinno.

Plik z punktami jest w statystykach na stronie gry.

OK dziękuję.

Zauważyłem, że na TDU można wybrać 8 kolarzy, a w realu składy są 7-osobowe.

Też to zauważyłem, ale było już za późno, bo niektórzy mieli już drużyny, więc zostawiłem to bez zmian

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Przypomnienia:
Zmiany w drużynach do jutra.
Zgłoszenia do TDU do 3.00 we wtorek.
Jeszcze raz przypominam, każda zmiana w drużynie powoduje automatycznie wyczyszczenie wszystkich składów na wyścigi. Po uzupełnieniu teamu do 30 osób, trzeba od nowa ustawiać składy na wyścigi.

Co to znaczy do jutra? Do północy 15 czy północy 16 stycznia? Btw. po co wrzucasz to samo na twittera, jeśli z niego nie korzystasz? :wink:

Do północy 16 stycznia.
Co do Twittera, teraz przebywam pod Sanokiem i u jest problem zarówno z internetem jak i z siecią komórkową, więc nie wszystko mi dochodzi od razu.

O, to w pięknych okolicach jesteś - zwłaszcza o tej porze roku :slight_smile:

Śniegu nasypało tyle, że po raz pierwszy od paru lat mogłem biegówki uruchomić.

Rany… Ledwo poskładałem jakiś skład… Na cuda nie liczę, i pewnie wynik będzie gorszy niż prze rokiem, ale co tam. Liczy się zabawa! A ta jest przednia. Takie plucie w brodę “kogo ja wybrałem, przecież o tym drugim też myślałem, był na liście, za rok wywale że składu” i temu podobne będzie mi towarzyszyć od jutra przez kolejne miesiące:)
Pozdrawiam wszystkich!

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

I nawet po pierwszym etapie TDU nie zmienisz zdania? :smiley:

Wynik zacny :slight_smile: Otwarcie wymarzone :slight_smile: ale nie, na razie zdania nie zmienię. W brodę będę sobie na pewno pluł nie raz, pewnie jak niejeden/a z nas.
Wiem że kolarstwo bywa “wywrotowe” i zdarzają się takie cuda jak Hayman w zeszłym roku, który mnie mocno uradował, ale to było coś jak wygrana w Lotto ( No, z wygrania kilku baniek pewnie bardziej bym się cieszył :stuck_out_tongue:) jak chodzi o prawdopodobieństwo.
Niemniej jednak jak na koniec będę miał lepszy wynik niż ostatnio to będę musiał przyznać że poniosła mnie przedstartowa gorączka/trema :slight_smile:.
Miłej zabawy!
Przedstawienie rozpoczęte!

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Tylko jeden z graczy wierzy w Alejandro :open_mouth:
Do tego GVA, Kristoff i Dumoulin na wyłączność.

Za to Gaviria mocno stracił na popularności :slight_smile:

Dobry początek, nie wziąłem Chavesa…

Myślałem żeby się przyłączyć.
Pierwsze moje pytanie jest czy trzeba mieć 30 kolarzy?
A drugie czy mi ktoś pomoże :stuck_out_tongue:
Zostało mi 75 do wydania na 6 ludków…

Trzeba mieć 30

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

4 osoby mają Contadora i 4 osoby mają Frooma ciekawie, ciekawie… co do TDU i pierwszego startu tutaj są zawsze niespodzianki które w dalszej cześci sezonu nic nie wnoszą. mądrzejsi bedziemy po Giro wtedy powinna się skrystalizować czołówka

liiio, możesz wrzucić ostateczny cennik pań w excelu?