Zabawa całosezonowa

Też się poważnie nad nim zastanawiałem, ale w końcu się nie zdecydowałem.

A ja już mam rewolucję w składzie po kontuzji Halvorsena :frowning: Oby to wyczerpało limit kraks na ten sezon…

Mi się rozwalili Durbridge i Halvorsen.
Tego pierwszego wymieniłem na Kunga, a na Norwega liczę że szybko wróci.

Przez Durbridge, musiałem zmodyfikować brukowców w składzie. Chociaż mam wątpliwości, czy dobrze zrobiłem go usuwając. Do bruków jeszcze sporo czasu. Może spokojnie wrócić do pełnej sprawności.
liiio- Mocną ekipę wystawiłeś. Pierwsza myśl: “Jak On się zmieścił w 1200?” :smiley:

Z Durbridge też mam wątpliwości czy dobrze zrobiłem
A co do mojego składu, to Sagana nie udało mi się tam jeszcze dopchnąć :wink:.

Ja jestem najbardziej pod wrażeniem tych, którzy zdecydowali się na duet Sagan Valverde.

Z Sagana zrezygnowałem głównie przez Innsbruck. Jednak za MŚ jest masa punktów i lepiej teoretycznie było zainwestować w Dumoulina, który poza ITT ma jeszcze też i szanse w RR.
Tyle teorii a Sagan zrobi sobie drugą Kalifornię :slight_smile:

No i teraz siedzę i oglądam Wasze składy. Choć nie znalazłem żadnego, przy którym pomyślałbym “kurczę, ta ekipa na pewno będzie wyżej niż moja”. No ale zobaczymy - rok temu dołączyłem do zabawy dopiero przed TdF i postawiłem na Valverde, Majkę i Fuglsanga i ciut się przejechałem. Ale ciekawe rzeczy są w rankingu popularności kolarzy. To że nikt nie spróbował Froome’a to mnie nawet nie dziwi, że tylko po 4 fanów znaleźli Vincenzo Nibali oraz Zakarin może też, ale że Nairo znalazł tylko trzech fanów, to się nie spodziewałem. Nikt nie wziął Kristoffa i Bardeta. Myślałem też, że Roglić będzie większym hitem, a tu tylko w sześciu ekipach.

Choć w sumie co ja się dziwie, też nikogo z nich nie wziąłem.

Też trochę poprzeglądałem składy ale nie mam jakiegoś poczucia że mój jest lepszy, przeciwnie, doszedłem do wniosku że mogłem wybrać inaczej… Ale to jest w sumie fajne, jest tyle różnych możliwości. A póki co uderzyła mnie brutalność ekipy mar3210 :slight_smile: Życzę mu powodzenia :stuck_out_tongue:

A… no i ciekawi mnie masochistyczna filozofia lokalnego biznesmena, aczkolwiek trochę rozumiem, prowadzenie biznesu w Polsce prowadzi do skrzywienia umysłu :smiling_imp:

W tamtym sezonie postawiłem na sprinterow. W tym roku odstawilem ich na boczny tor, kosztem górali. Ciekawe jak na tym wyjdę :smiley: Pożyjemy, zobaczymy :smiley:

Ja z kolei chciałem mieć trochę oryginalny skład a okazało się, że z pierwszej 15 popularnych kolarzy nie mam tylko Majki i Carapaza… A dalej jest niewiele lepiej :smiley: Z dzisiejszą wiedzą wziąłbym do składu Bardeta, Gallopina, fajnie smakują punkty tych, na których nikt nie stawiał. Może za rok to będzie dobra strategia aby odpuścić TDU. :wink:

Ja mam np spilaka jako jedyny, consoniego ma chyba tylko jedna osoba poza mną a to dobrze zapowiadajacy sie sprintet, benoota ma kilka osób, dumolina ma chyba tylko 12 osób, wiec mam na swój sposób orginalny skład czy sie sprawdzi zobaczymy. Po giro wykrystalizuje sie czołówka która bedzie walczyc o zwyciestwo tak jest co roku. Jezeli chodzi o Sagana to zdziwiłem sie ze go ktos wziął chłop zeby sie zwrocić bedzie musiał ponad 2000 tys ptk zdobyc, lepiej było wziąść nop vivianiego ewana i kitela. Czy chavesa, porta i lopeza… ogólnie u wszystki róznia sie składy dosyc mocno wiec bedzie ciekawie. Licze na pierwsza 10 jak zawsze, mlody fajny skład. Btw powodzenia wszystkim

Ha, nikt nie wziął Impeya do składu a tu kolo chyba wygrał Tour Down Under.

Liiio - coś jest nie tak w kalendarzu, Tramuntana chyba jest w piątek, a nie w sobotę.

Dzięki, już pozmieniałem.

Volta a la Comunitat Valenciana
Chyba błędnie naliczone 5 punktów dla Venturiniego i MClaya :slight_smile:

Zostało już poprawione

Hej liiio, patrzę na zasady punktacji i nie do końca rozumiem czym jest WT1 WT2 HC1 HC2. Czemu za Dubaj dostaje się tyle samo punktów co za Etoile de Bessèges choć klasyfikacja wyścigu jest inna? Dubaj to 2.HC a Etoile de Bessèges to 2.1.

Kategorie wyścigów są u mnie inne niż w UCI, w kalendarzu przy każdym z wyścigów masz podaną jego kategorię.

liiio. Wprawdzie już raz pytałem ale teraz kontekst jest nieco inny. Jak z Froomem? W obecnej sytuacji, sezonie przewidujesz korekty po ewentualnej dyskwalifikacji?

Byłoby trudne do zrobienia zmienianie wyników kilka miesięcy wstecz (gdyby np.dyskwalifikacja wsteczna pojawiła się np. jesienią ).
Myślę, że rozsądne jest to co robią w zakładach bukmacherskich czyli uwzględniamy zmiany tylko te zamiany wyników, które są ogłoszone do 24h (można to np. przedłużyć do max. 72h) po zakończeniu etapu (wyścigu).