Zabawa całosezonowa

10 dni do startu Pań.
Skład mam wybrany i widoczny, ale próba wyboru zawodniczek na Omloop kończy się errorem:
Parse error: syntax error, unexpected ‘$kol’ (T_VARIABLE) in /srv/disk9/1515588/www/kolarstwo.atspace.eu/uczestniczki.php on line 28

Już działa.
Dzięki za zwrócenie uwagi, ostatnio to trochę zaniedbałem bo zajmuję się walką z lekarzami.

Sezon kobiecy startuje 24.02.
Podobnie jak u Panów, zrobiłem podpowiedzi dotyczące list startowych. Z tym, że u Pań bazują one na cyclingfever (na PCS kobiecych list startowych nie ma lub pojawiają się w ostatniej chwili ).
Ponieważ na cyclingfever wiele nazwisk i imion jest zapisywanych inaczej niż na CQ, na który bazuję przy ustalaniu rankingu, nie wszystkie zawodniczki będą dobrze wykrywane.

Zaczynamy sezon na poważnie i właśnie olśniło mnie, że kompletnie olałem zawodników na klasyki… Cała nadzieja w mega debiucie Van Aerta i Gavirii.

Liiio - z jakiegoś powodu nie działa strona z punktacją zawodników, kogo nie kliknę to jest pusta tabela jego wyników.

Już działa, był mały błąd. Dzięki za zwrócenie uwagi.

Minali nie powinien dostać pkt za asystę w generalce, za 3 miejsce Lopeza?

Dzięki za zwrócenie uwagi, jakoś w ogóle asysty mi z tego wyścigu nie weszły. Już poprawiłem

Pierwszy raz od chyba trzech lat nie wziąłem Wiśni.
Mhm. Mark my words.

W końcu jakiś udany wyścig :slight_smile: wracam do czołówki, i jak powtarzam co roku po giro wykrystalizuje się czołówka i nie miał bym nic przeciwko na bycie w takiej pozycji jakiej aktualnie się znajduje. Wout Van Aert juz się zwrócił :slight_smile: pewnie spadne po Paris Nicea ale na Tirreno powinienem miec fajną pakę choć kto to wie z faworytami bywa róznie, czekam Na Dumoline aby coś zaczął punktować

Ładnie, ładnie, gratulacje dla wszystkich co wzięli Benoota i van Aerta. Z tego co kojarzę to van Aert (i wy! :stuck_out_tongue: ) miał trochę szczęścia że w ogóle znalazł się na Strade Bianche. Czy też było to już w miarę jasne wtedy kiedy braliście go składu?
A poza tym co ciekawe nikt nie wziął do składu Bardeta…

Benoota w tym roku odpuściłem (jak Wiśnie) I od razu są wyniki.
Van Aerta wziąłem od razu jak tylko powiedział że jedzie jakąkolwiek wiosnę na szosie, przecież on był za darmo.

Natomiast do teraz nie wiem czemu van der Breggen nie wstawiłem, 200pkt w plecy z niczego i SB wygralbym o przeszło setkę…

Pomyliły mi się terminy Strade Bianche - myślałem że jest w niedzielę, a tu dziś widzę już gotowe wyniki… I od razu szeroki uśmiech na twarzy: 3 miejsce Van Aerta i dowód na to że z tego chłopaka - na którego nikt nie stawiał - będzie coś dużego.

Brak punktów za 3 miejsce Bennetta(4 etap) :wink:

Dzięki, znowu nie temu Bennetowi co trzeba dałem punkty.

Cześć, nie widzę na stronie mojej drużyny za co dana zawodniczka otrzymała punkty. Jak sprawdzam przez zakładkę “statystyki” to jest OK.
U panów działa i tu i tu.

Już działa.

Nawet dziesięć różnych rankingów nie będzie taką motywacją do gry jak fakt, że drużynie po prostu “idzie”. W tym sezonie mam wrażenie że ktoś odwrócił tabelę (bo na 4 miejscu, a nawet w TOP10 jeszcze nigdy nie byłem), ale w tej sytuacji aż się chce wystawiać składy na kolejne wyścigi. Natomiast gdyby wskutek nieco gorszej selekcji wyników nie było to po pewnym czasie zapał opada…

Dokładnie, dobre wyniki przekładają się na dodatkową motywację. Cieszy fakt, że po 3 latach prób i błedów w końcu udało się ułożyć niezłą drużynę, a najbardziej cieszą punkt zawodników na których większość nie stawiała jak np. Benoot :wink: no ale sezon jeszcze na dobre się nie zaczął, więc z ocenami lepiej wstrzymać się do giro albo conajmniej staruszki. Natomiast liiio zrobił kawał dobrej roboty. Punktacja wydaje się zrównoważona, opcja podświetlania kolarzy też jest super. Powodzenia w dalszej grze !

Odnośnie punktacji to zastanawiam się czy za GT nie powinno dostawać się więcej punktów. Co wam przykładowo wydaje się większym osiągnięciem: wygranie dwóch monumentów w sezonie czy Giro? Jak dla mnie to porównywalne osiągnięcia ale według punktacji lepsze są 2 monumenty. Lepsze nawet niż TdF. Giro = BinckBank Tour + Tour de Suisse. W tym momencie uważam że generalka GT jest niedowartościowana a lista punktujących kolarzy raczej zbyt długa. Przez co nie warto nawet zbytnio szukać kogoś z pierwszej 10tki gdyż drugi szereg też da niezłe punkty.
Wydaje mi się że GT powinniśmy też docenić bardziej ze względu na zakusy ich likwidacji, do czego mam nadzieję nie dojdzie. Bo TdF bez konkurencji stanie się już chyba ostatecznie jakąś karykaturą.
Ciekawi mnie wasze zdanie.

W moim odczuciu wygranie monumentu jest porównywalnym osiągnięciem z wygraniem giro albo vuelty ale zważywszy, że jest to jednoodniowe ściganie i czasem jest w nich więcej przypadku to obecna punktacja wydaje się uzasadniona. Poza tym na wynik w gt składają się też punkt za poszczególne etapy.