Zabawa całosezonowa

A wydawało mi się że zgłaszałem Hodega na Handzame… No cóż, dawniej machnąłbym ręką na takie niedopatrzenie, teraz trzeba się pilnować.

Tak jak wspominał kiedyś Sebkaaa. Krystalizacja czołówki powstaje po giro i faktycznie ostatnie kilka edycji to potwierdza.:grinning:

Jest, jest, jest!! Milano San Remo jest moje. Wiedziałem że ten skład odpali :grin:

Czy przypadkiem Kasia nie powinna dostać dodatkowo punktów za kl. młodzieżową?
EDIT:
Co ma byćwidoczne w moim profilu pod “szyldem” Wygrane wyścigi męskie?
Wyścigi “ogółem”? Z bierzącego roku? Z poprzedniego?
W kobiecych mam zeszłoroczne mistrzostwa świata TT, a w męskich pusto… tymczasem w zeszłym roku były to np. Sparkassen, Algarve czy Amstel Gold.

U kobiet młodzieżowa do rocznika 1995, Kasia się nie łapie. Wygrane wyścigi tylko z tego sezonu,u dziewczyn widocznie jest błąd, postaram się to w miarę szybko poprawić

Ciekawe jak na tym wyjdę, nie stawiając na Hodega, tylko zgłaszając samych górali?

Co zrobić jak żaden kolarz nie jedzie w wyscigu?

Może liiio powinien za to przyznać jakieś punkty ujemne? :face_with_raised_eyebrow:

2 polubienia

Kibicować rywalom :slight_smile:
To normalna sytuacja, że nie w każdym (szczególnie mniejszym) wyścigu ktoś pojedzie

1 polubienie

Celna uwaga, taki goral wygrywajacy giro moze byc jeszcze 3-4 razy na etapowym podium, a jesli nie walcza o etapy tylko odpuszczaja ucieczki to w pewnym sensie ich slabosc.

Czy trzeba miec zespol 25 osobowy czy mozna np 16 i kiedy mozna dokonywac zmian w druzynie

Wszystko jest w regulaminie. 25 osobowe składy, żadnych zmian.

1 polubienie

Neasen nie dostal punktów za 4 miejsce?

Już dostał (tradycyjnie wszedł mi nie ten Naesen )

O co chodzi z tą asystą? Każdy kolarz z druzyny dostanie punkty jeśli jeden zajmie czołowe miejsce?

Tak, to też masz w regulaminie

1 polubienie

hmmm to jeśli chodzi o słabeuszy to najbardziej opłaca się brać Jurka Ssagana ;d

Nie ten Bennett dostał pkt za KG na Kataloni.

W ostatnich wyścigach zostałem zmasakrowany. Co za leszczy wziąłem do swojej drużyny … :slightly_smiling_face:

Naesen nie dostał pkt do GW