Zabawa całosezonowa

Trochę w biegu dzisiaj to wpisywałem. Zaraz robię weryfikację.

Dzięki za czujność

A co z Bomem ze nie jezdzi

Minimalnie zmieniła się punktacja w Ronde van Vlaanderen oraz Milan - San Remo w związku z błędem w punktach dla miejsc poniżej 20.

No to już chyba jest jakiś spisek! :wink:
Na Baloise Belgium Tour nie wybiera się żaden z moich kolarzy, a na Tour des Fjords - sześciu. Ta sama kategoria, podobny termin. I który wyścig jest w kalendarzu gry? Oczywiście ten pierwszy. :grin: I to już któryś taki przypadek w tym roku, że kosiłbym punkty na wyścigach, które się u nas nie liczą.

W styczniu jeszcze nie znam na tyle planów poszczególnych kolarzy, żeby na podstawie ich kalendarza wybierać skład. No po prostu pech… :grin:

Mam nadzieję, że chociaż Quintana wygra w końcu ten Tour de France, bo na Giro po chorobie Chavesa to już nie mam co liczyć.

Neasen z Ag2r nie dostał pkt za 2 etap?

Już dostał, dzięki za zwrócenie uwagi.
Po trzydniowej nieobecności uzupełniałem wyniki i się walnąłem :confused:

cyc-liści i ZZZ pozamiatali na Tourze. Ciężko będzie o podium powalczyć.

Jednak bez conajmniej przyzwoitego składu na tdf nie da się liczyć w klasyfikacji generalnej gry. Cała przewaga po klasykach i tygodniówkach rozpłynęła się w trzy tygodnie… Gratulacje dla powyższej dwójki :slight_smile:

Nie ma to jak pojechać Giro na generalkę i zrobić 1200 a potem pojechać TdF po etapy i zrobić 1300 :smiley:
Styl Toma i wynik też na Toma.
Na razie oba GT w top10, plan był taki żeby skosić top10 na Giro i Vuelcie, ale nie pogardzę jak wpadną wszystkie trzy.

I żal mi tylko żeńskiej edycji. Przez sklerozę wypadły mi gigantyczne punkty z LeCourse i wcześniej jeszcze jednej imprezy przez co pewne minimum trzecie miejsce poszło w krzaki :frowning:

Przed Tourem wydawało mi się, że mam kłopot bogactwa. Nie wiedziałem kogo odrzucić. A wyszło mocno przeciętnie. Jeszcze Quintana się na koniec rozbił i nawet te 5 miejsce stracił. O sprinterach aż szkoda mówić. Miałem mieć świetną trójkę Kittel-Cav-Ewan. :grin: Dobrze, że chociaż ten Roglic się spisał.

1 polubienie

Na chwilę obecną wydaje się, że walka o zwycięstwo rozstrzygnie się pomiędzy Redzikiem, Borosterem i Sebką, przewagę mają taką, że dla reszty są już chyba poza zasięgiem.

troche mi panowie i tak odskoczyli, przez to ze Ewan na tour nie pojechał ale i tak spoko bo chyba pierwszy raz punktuje u mnie kazdy kolarz co mnie bardzo cieszy, zawodzi na razie Spilak tylko no ale spoko ze jestem w pierwszej trójce, troche poswieciłem czas układając zespół i sie opłaciło

1 polubienie

Bennett z lotto nie dostał dzisiaj pkt?

Przepraszam, znowu pomyliłem Bennetów. Zaraz to zmienię.

1 polubienie

Danielle Rowe chyba nie ma punktów za Mistrzostwa Europy ze startu wspólnego.

Już poprawiłem, dzięki za zwrócenie uwagi.
Mój system automatycznego pobierania wyników nie działa zawsze jak należy, a nie zawsze zauważę błąd.

Ja dołączyłęm za pozno, do tego kompletnie nie trafiłem z zawodnikami na GT więc nie było sensu kontynuować…

Co oznaczają koszulki przy zespołach: cyc-liści i Fernando Alonso Team

Wygrane Giro i Tour.

A jest jeszcze klasyfikacja osobna za wielkie Toury no nie? Tobym Vuelte spróbował tylko że jest gdzieś tam opcja resetowania hasła?