Zabawa całosezonowa

O’Connor już pojawia się na liście startowej, z tymi va der … problem jest większy nie wiem czy tak na szybko to zrobię, czy może to trochę potrwa. Ale lepiej tak niż gdyby go nie było wtedy gdy startuje.

Zweryfikujcie swoje składy, szczególnie Ci z was którzy szybko wybrali i potem nic nie zmieniali. W międzyczasie paru zawodników wypadło z drużyn WT lub Proconti (jak np. Denifl), tacy zawodnicy mają znaki zapytania w miejscu drużyny. A póki są przez kogoś zgłoszeni to nie usuwam ich z bazy danych,

Ale jajca nie z tej ziemi, miałem 7 takich :open_mouth: W tym takie nazwiska jak Van Zyll, Teklehaimanot i jakiś Rusek w miare znany, co z nimi się stało?

Kilku zawodników dalej nie podświetla np. De la Parte czy Gorki Izagirre, spowodowane to jest tym, że PCS pomija drugie nazwisko u Hiszpanów. Zobaczę czy jestem to w stanie szybko ogarnąć bez zbytniego mieszania w plikach czy bazie danych.
Póki co to sprawdzajcie sobie osobiści listy startowe aby mieć pewność kto gdzie jedzie.

Eder, co Ty za skład tam nawybieraleś? :rofl:

:grinning:

[20 znaków]

Do kiedy można zgłaszać składy?

Do startu pierwszego wyścigu (15.01), zresztą później też można do gry dołączyć, z tym że pominie się wcześniejsze wyścigi.

1 polubienie

liiio jest gdzieś dostęp do listy z uzyskanymi wynikami w naszej grze kolarzy za zeszły sezon?

Właśnie wrzuciłem ten plik do gry, jest na stronie ze statystykami.

Dzięki liiio ! Przyda się bardzo

No właśnie np. van Zyll, Teklehaimanot i jakiś Rosjanin, wyleciało mi nazwisko, a pozostała 4 to już takie całkiem nołnejmy

A czy jedzie być może Unondo Santamaria Gotzon pośród słonecznych Hiszpanów??

Ciekawe wybory. Nawet wśród zawodników kosztujących 5-20 można było znaleźć sporo zawodników, którzy nie mają najmniejszego problemu ze znalezieniem miejsca WT, a nawet rokują jakąś tam nadzieję na przyzwoity rezultat od czasu do czasu. Więc co jak co, ale wybranie składu z aż siedmioma zawodnikami bez zawodowej ekipy na 2019 to ciekawy rezultat “rekrutacji” zawodników do drużyny. :smiley:

Oni mieli ekipę tylko ją stracili z tego co pisał Lio, a poza tym ja musiałem wybierać z samych 5 a nie 5-20

Mieli ekipy w zeszłym sezonie, a ich status w momencie publikowania przeze mnie list startowych nie były znany.

1 polubienie

A WIĘC ROZGRYWKA SIĘ ZACZYNA!!!

Hehe. Okazuje się, że na liście startowej TdU jest tylko 4 moich, bo nie ma Siwakowa, który wcześniej widniał na prowizorycznych listach. Mój skład na 2019 to głównie mieszanka młodych górali ze sprinterami, którzy w 2018 nie osiągnęli wyników, na jakie ich stać. Zobaczymy gdzie mnie to zaprowadzi. Jako, że to mój pierwszy sezon od dłuższego czasu, nie mam rozeznania na temat tego jakie taktyki okazywały się skuteczne w poprzednich sezonach. :stuck_out_tongue:

Mam nadzieję, że nie zapomnę zgłaszać składów i życzę wszystkim udanej zabawy. Sam się niecierpliwię na to, jak będzie mi szło w tym roku. Zobaczymy, czy mój entuzjazm nie opadnie po jakiejś serii kiepskich wyników. :smiley:

Witam i powiem że nareszcie sezon się zaczyna ,a z nim nasza gra.4 lata temu pojawiłem się w niej ,spodobało mi się na tyle, że założyłem sobie że kiedyś będe najlepszy.Udało się w ubiegłym sezonie,w którym udało się prawie wszystko :)(Gaviria ciebie już nie kupie).Jak co roku,przed tym sezonem skład zmieniałem kilka razy,ale już jest ostateczny…dylematów troszke miałem,ale ten czas wyboru składu jest super hiper fajny…W sprinterów nie wierze,natomiast w młodość jak najbardziej tak.Dobra,niech już zaczną w tej Australii…Życze wszystkim świetnej zabawy i wiele radości z wygranych waszych zawodników.

ha widzę, że nie tylko ja zaufałem Siwakowowi :slight_smile: ale w klasyku Evansa jedzie!
dla mnie to pierwszy sezon i muszę w ogóle zobaczyć z czym to się je.
Rozumiem, że nie ma problemu jak w wyścigu zgłoszę niepełny skład ? np.tylko trzech lub żadnych zawodników?

Ten ostatni wieczór przed rozpoczęciem sezonu jest najgorszy. Dzisiaj zmieniałem skład już chyba cztery razy i ciągle czuję, że da się to zrobić sporo lepiej. :slight_smile: No ale na coś trzeba się zdecydować. U mnie jak zwykle dominuje młodzież. W zeszłym roku paru chłopaków nieźle odpaliło i tym razem liczę na powtórkę.

Już nie mogę się doczekać, gdy jutro zerknę w statystykę popularności kolarzy. Bo czasem ma się wrażenie, że znalazło się nieoczywistego i bardzo dobrego kolarza, który może ładnie zapunktować, patrzysz i widzisz, że wszyscy pomyśleli tak samo. :smiley:

To raczej norma. I wtedy przynajmniej nie ma żadnego problemu z wyborem. Jak masz w wyścigu więcej kolarzy niż miejsc to dopiero jest problem. Trzeba kogoś się pozbyć i przeważnie wyrzucasz nie tego, którego powinieneś. :slight_smile:

A ja podszedłem w tym roku na luzie. Po prostu wybrałem takich co lubię, wpadli mi w oko itp. Nie nastawiam się na jakieś nadzwyczajne osiągnięcia. Jeśli będę w dyszce to znakomicie!
Troszkę mocniej zastanawiałem się tylko nad Majką. Chciałem mu dać szansę ale ostatecznie go wywaliłem :wink: Ale mam nadzieję że to była zła decyzja i jednak coś pokaże wreszcie!