Zabawa całosezonowa

No tak … Mas, mam go, Paduna nie.

Nie mam ani jednego ani drugiego ani trzeciego :stuck_out_tongue:.

Ja mam i Bernala, i Paduna, i Van Aerta. Masa nie zabrałem. Sosa i Hodeg też pewnie często wybierani.

Sosa i Hodeg są u mnie.

Myślałem żeby wziąć Hodega ale w QS może zaraz ktoś inny zacząć wygrywać :wink:

Nie mam Hodega,ani Sosy…wole Bauhausa i Walscheida :)bo sprinterów kilku też warto mieć,a Niemcy tani i z wielkim talentem.

Ja też długo nad nimi myślałem. A co do Bauhausa byłem w zasadzie przekonany, ale potem jednak wymieniłem go właśnie na Hodega.

Jest i van Aert i Hodeg i Mas, ale myślę, że najpopularniejszy będzie Remco.
U mnie też rządzi młodzież z dodatkiem kilku Cycków, którzy pojadą cały sezon WT i coś mam nadzieję z tej okazji nałapią. Pewnie tradycyjnie odpalą zawodnicy, których się po poprzednim sezonie pozbyłem, bo się nie spłacili :wink:

i Walsheid z Bauhausem już się zaczął spłacać Redzikowi.

Debiut zaliczony, 4 miejsce po pierwszym etapie w grze :slight_smile: Jestem zadowolony tym bardziej, że skład trochę dobierałem trochę na czuja bo kolarstwem interesuje się od połowy zeszłego roku dopiero. Zobaczymy jak pójdzie dalej :slight_smile:

No to poszło, pierwsze wyniki już są. Jak zawsze proszę o pilnowanie mnie i raportowanie błędów.

Dobrze, że sezon już się zaczął, bo ile razy można zmieniać skład drużyny :wink: Ale z drugiej strony to analizowanie składów drużyn, zeszłorocznych wyników, programów startowych jest mega fajnym i wciągającym zajęciem. Klamka zapadła, zobaczymy co to da, ale po zeszłorocznym drugim miejscu teraz muszę celować w zwycięstwo :wink:
W tym roku chciałem wziąć kogoś ze ścisłego topu ale jak zwykle się nie udało i najdroższy okazał się Lopez, a duży wpływ na końcowy wynik znowu będą mieli debiutujący w WT kolarze jak Pogacar, Kanter czy Affini albo Ci którzy poprzedni sezon z różnych powodów mieli przeciętny jak np. Landa czy Gaudu.

A redzik to prawdziwy wizjoner!! już mu się Walscheid z Bauhausem zaczęli spłacać, gdy tymczasem mój Ewan nawet nie wziął udziału w końcowym sprincie :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ja w tym roku jak ustawiłem skład na początku grudnia to już potem nic nie zmieniałem. W poprzednich latach praktycznie każdy kogo zmieniłem dopieszczając skład zaliczał super sezon.

Ja w porównaniu z poprzednimi latami postawiłem na górali, odrzucając sprinterow! Zobaczymy jak na tym wyjdę😉 W ostatniej chwili odstrzelilem Aru kosztem Latoura, którego miałem rok temu! Chyba poczułem sentyment do niego😂

Nie ma to jak zacząć sezon od 0 punktów, gdy ponad połowa graczy coś już uciułała. :smiley:

Widzę po statystyce popularności, że mój skład zbyt oryginalny nie jest. Z 7-tki najpopularniejszych nie mam tylko Hodega i Jakobsena. Wygląda też na to, że każdy z moich 25 kolarzy został wybrany przez jeszcze co najmniej jedną osobę, poza mną. Interesujące, biorąc pod uwagę, że zawodników, którzy zostali wybrani przez tylko jedną osobę jest niewiele poniżej 200 i stanowią około 40% wszystkich kolarzy, którzy zostali przez kogoś wzięci do składui.

Trochę mnie dziwi, że tak mało popularny jest Kittel. Jeśli wróci do formy sprzed kilku lat, to wszyscy, którzy go nie wzięli, będą sobie pluć brodę. :stuck_out_tongue: A jak miałby nie wrócić, to po takiej cenie ja i tak jestem gotów podjąć takie ryzyko.

Naprawdę tylko jedna osoba wzięła Valverde?! :astonished:

To i tak nieźle, całkiem oryginalny skład :slight_smile: u mnie najmniej popularny jest Affini, który i tak jest w 4 drużynach, a z pierwszej 10 najpopularniejszych mam wszystkich oprócz Wiśniowskiego. Szczerze, to się tego nie spodziewałem :wink:

Na cyclingnews wrzuciłem info już w zeszłym sezonie w efekcie już drugi sezon mamy 4 graczy z Hiszpanii :grinning:

A ja mam, raczej mało popularnych kolarzy. Z pierwszej dyszki tylko 3 w kolejnej tylko 2. pewnie dlatego że nikogo ze Sky i tylko Masa z QS :slightly_smiling_face:

Masz gdzieś regulamin w obcym języku? :stuck_out_tongue:

Ja z 10tki mam tylko Wiśniowskiego :slight_smile:

To trochę ekstremalnie, tak bez Bernala, Masa czy van Aerta, czy też szybkiego QS :wink: