Zabawa całosezonowa

Jest w moim pseudoangielskim :wink: na stronie.

Mam 10 kolarzy w skladzie z 10 najpopularniejszych i 15 sposrod 20 …
Jak to mozliwe ? Czy wszyscy mnie nasladowali :wink: ?

1 polubienie

Ciekawie będzie porównać po sezonie, czy lepsze wyniki będą mieli gracze z popularnymi, czy mniej popularnymi kolarzami w składzie. Okaże się jaka jest nasza “mądrość tłumu”. :wink:

U mnie z 20 najpopularniejszych są Van Aert, Hodeg, Pogacar, Sosa, Wiśniowski, Mareczko, Carapaz i Pedersen.

Ja to raczej umiarkowanie z tą popularnością trafiłem, na 25 pozycji mam 7 nazwisk, Evenepoel, Van Aert, Mas, Caleb, Mareczko, Barta, Sajnok.
Zaskakuje mnie trochę dopiero 60 pozycja Vivianiego.

No to jeszcze ja z odwrotnej strony :wink:
Mam 6, których nie ma nikt i 5 których ma jeszcze tylko jedna osoba…

Ja mam dziewięciu najczęściej wybieranych oprócz Masa. Natomiast najmniej popularna jest u mnie trójka, która i tak jest jeszcze w czterech innych zespołach. Czyli mało oryginalnie. :wink:

A skoro skład tak podobny do innych to bardzo ważna będzie systematyczność. Na szczęście w zeszłym roku była to moja mocna strona. Zapomniałem chyba tylko o jednym wyścigu. Chociaż niewiele to wtedy pomogło, bo moi teoretyczni liderzy całkowicie nawalili.

W sumie to pomyliłem się. Jest jeden kolarz, którego mam tylko ja- Caicedo. W statystyce popularności kolarzy wyświetla się, że był wybrany prze 2 osoby, ale wygląda na to, że tą drugą byłem ja na swoim nowym, obecnie nieaktywnym koncie, zanim liio przywrócił mi moje stare sprzed kilku lat. :smiley:

Nathana Haasa mam tylko ja,McCarthego ma jeszcze jeden kolega,Garcie Cortine, Kenaugha,Gibbonsa(wczoraj młody afrykanin pokazał że potrafi a koszt jego to tylko 10) i Walsheida ,który moim zdaniem jest potworem(Viviani miał wczoraj sporo szczęścia że wygrał,bo sobie skakał z koła na koło,a Niemiec za długi czas brał na siebie opór wiatru,a i tak tym długim finiszem reszte poprostu zmiazdżył :)) ma jeszcze dwóch kolegów.Zdziwiony jestem że tylko w pięć osób wybraliśmy Seppa Kussa,młody amerykanin pokazał już wielki talent, a w Yumbo troche szans dostanie, bo Kruijsvijk wolno wchodzi w sezon.Z górnej siódemki nie mam tylko Hodega ,ale mam dwóch Niemcow za tę samą cene ,a w Quick Stepie znów postawiłem na Jakobsena.(Viviani za drogi,wiadomo :)Zapowiada się świetny sezon!

Wlaściwie mogłem się domyśleć,bo Ion Ezeitza to musi być bask,ale pozostałej trojki nie “wyłapałem” :slight_smile:

U mnie z takich znaczących kolarzy to 2 tylko Couqarda wzięło 1 dylana Teunsa Lnade tylko 16 Aru 13 Moscona 12 Betancoura tylko 3 haha plus ja no moze ponizej 20 osób to jeszcze Chaves i Carapaz i dobrze nikt zbliżonego do mnie składu nie ma, jak zwykle szału u mnie nie ma pojawiło się wiecej młodzieży i fajnie było by znowu zameldować się w pierwszej 10. team w miare zbalansowany są ludzie na GT na klasyki na bruki kilku fajnych szybkich kolarzy i jak zwykle nie zabrakło nadziejii na powrót do swoich najlepszych dyspozycji u Mosera, Betancoura i Aru byłe jeszcze Phiney ale w ostatniej chwili zmieniłem go na Bena Oconnora. najstarszy kolarz u mnie to pewnie Landa albo Betancour takze wysyp młodzieży i w tym roku muszą wszyscy zapunktować taki wymóg mój jako dyrektora sportowego

W sumie,to chyba moge powiedzieć że mam dość orginalny skład,bo aż 14 moich kolarzy,wybrało 12 stu lub mniej uczestników gry :slight_smile: Moscon 12,Kragh Andersen 11,Benoot 8,Power 7,Tratnik 5,Kruijsvijk 5,Bauhaus 4,Kuss 4,Kennaugh 2,Garcia Cortina 2,Gibbons 2,Walscheid 2,McCarthy 1 i Haas 0.

A Roelandtsa mam tylko ja. Zdziwiłem się, że za stosunkowo niską cenę, nikt na niego nie postawił. Wiele od niego nie wymagam. Wystarczy, że ogoli M-SR :laughing:

Wybranie oryginalengo składu to jedno, a wybranie oryginalnego składu który dobrze zapunktuje to drugie;)
Oczywiście są pewnie kolarze którzy są typu “must have” żeby gry nie przegrać: Evenepoel, Bernal, Van Aert to właśnie ci, w miarę tani a punkty przez nich zdobyte (gdyby ich nie mieć w składzie) nie pozwolą na walkę nawet o 20-tkę w grze.
Też mam w miarę oryginalny skład bo 13 zawodników jest w mniej niż 13 drużynach m.in.: Moscon, Alaphilippe, Benoot, Tolhoek, Oomen, Yates A., Guerreiro, Mannion, Fabbro.
To właśnie te mniej popularne nazwiska będą robiły różnice w grze, kto dobrze przewidział formę ten powalczy o zwycięztwo.
Życze wszystkim mało kontuzji “swoich” zawodników :wink:

Ehh, jestem jednym z nielicznych, którzy zgłosili skład na TdU, a dalej siedzą z 0 punktami. Może na koniec wyścigu coś wpadnie, bo Pogacar i Chris Hamilton dalej liczą się w GC.

Eeech Ewan, tak by mi ładnie dziś zapunktował to musiał się wygłupić :grimacing:

Dziękuję mu​:wink: Bo Belg mi wygrał etap!:grin:

1 polubienie

Dzięki Ewanowi zdobyłem pierwsze punkty w tym sezonie, bo Pogacar dostał 2 za asystę Philipsenowi. :smiley:

Mam nadzieję, że jutro wpadnie coś za generalkę od Pogacara i C. Hamiltona.

Ech… Co ten Ewan… Napisałbym że chociaż jest mocny i będzie ładnie punktował, ale on u siebie powinien ich tam o długość roweru odstawiać, a nie takie zwycięstwo o włos.

Wyścig punktowo póki co nieudany. W dodatku z czterech kandydatów do miejsc w okolicach 10 został mi tylko Pogacar bez strat. A na pewno jeszcze jutro się okaże, że się wyjedzie dla Polanca. :wink:

Wyluzuj kamil, ja mam 0 punktów i żadnych widoków na zmiany :slightly_smiling_face:
Ale liczę na wiosnę :wink: