Zabawa całosezonowa

Swoją drogą to Evenepoela nie ma nawet co liczyć w sumie bo i tak chyba 90% składów go ma więc nikt się na nim indywidualnie nie wybije :wink:

Czyli ja jestem w tych 10 procentach :wink:.

Ja też, dlatego po cichu liczę że Lefevere tak się zamota że odbije się to na całym QS, z którego mam tylko Masa, a jakoś go przeboleję :upside_down_face:

Czyli trochę tak, że - wygrać nim się nie wygra ale przez jego brak można przegrać :wink:
Też mam Masa więc jednak wolałbym, żeby QS jednak się nie motał :wink:

Dziwne, podkreślało mi że Bernal jedzie w tym ostatnim klasyku a nie było nie tylko jego ale w ogóle Sky. Jak to możliwe

Sprawdziłem pozostałych i też nie jechali mimo zaznaczenia przez system xze jadą(Unondo Santamaria Gotzon, Lemoine Cyril, naesen Lawrence)

Chyba jest jakiś błąd, bo są dwa różne wyniki różniące się o 100 pkt.

W generalne 707 a w profilu 607

W profilu CHYBA nie nalicza pkt bonusowych za podium na wyścigu, coś liiio wcześniej o tym wspominał.

Dokładnie, na razie bonusy są tylko widoczne w klasyfikacjach. W pozostałym miejscami na razie nie są widoczne i trochę to potrwa zanim to się zmieni, bo wymaga to trochę pracy.

I chyba ma to też wpływ na błędne generowanie klasyfikacji generalnej. Drużyna Le ciel est la limite jest w generalce 49 bo bez bonusu za wygranie wyścigu ma 122 punkty ale z bonusem 172 (jak stoi w generalce) i powinna być raczej 39.

Właśnie pracuję nad tym, wcześniej punkty były przyznawane tylko zawodnikom, teraz też drużynom, połączenie tego tak żeby wszystko było ok zajmie mi trochę czasu.

Liiio, wiem, że teraz masz ważniejsze sprawy na głowie, ale myślałeś o czymś takim jak klasyfikacja wszech czasów? Obejmowałaby ona wszystkie sezony od rozpoczęcia gry i można się zastanowić, czy sumowałoby się punkty zdobyte przed drużyny w tych sezonach. czy za miejsce w klasyfikacji generalnej danego sezonu przyznawane by były punkty. Ta pierwsza opcja zachęcała by w sumie do zgłaszania składów do końca sezonu. :stuck_out_tongue:

Kiedyś nad tym myślałem, ale na myśleniu się skończyło. I jedna i druga opcja jest dość prosta do wykonania przy obecnej konstrukcji bazy danych . Może to niedługo dorzucę.

Ranking wszechczasów w wersji z opcji nr 1 już działa (na razie nie dolicza punktów z obecnego sezonu).

Punktacja w klasyfikacji debiutantów chyba nie zgadza się z klasyfikacją generalną

Nie zgadza się, bo liczone tam są tylko zakończone wyścigi, a w generalnej liczone jest wszystko (zrobiłem tak, bo było to szybkie do wykonania, jak będę miał chwilę czasu to zmienię to tak aby były też punkty z niezakończonych wyścigów)

Poprawiona wersja rankingu wszechczasów jest już dostępna (poprzednia to była suma rankingu kobiecego i męskiego)

Peter Kennaugh z Bory za asyste dzisiaj, powinien otrzymać 3 pkt :wink:

Już poprawione…

Ranking wszechczasów jest już aktualizowany po każdym zakończonym wyścigu.