Zawodnicy z 1988 roku podpisują zawodowe kontrakty

Jeżeli się dowiecie o podpisywaniu przez zawodników z 1988 roku zawodowych kontraktów to możecie umieszczać te informacje tutaj. Jak narazie dowiedziałem się o dwóch przypadkach takich, ale wy możecie wiedzieć cos więcej.

• Adrian Honkisz (vice Mistrz Polski juniorów 2006) podpisał zawodowy kontrakt z włoską ekipą MICHE.

• Marcel Kittel (Mistrz Świata Juniorów w Jeździe na Czas 2005 i 2006, zwyciężca prologu na etapówce w Grudziądzu w 2006 r.) podpisał zawodowy kontrakt z niemiecką ekipą THURINGEN ENERGIE TEAM

Ja slyszalem, ze Konrad Czajkowski z TC Chrobry Harfa Harryson podpisal kontrakt z jakas szwajcarska grupa. Nie jestem co do tego pewny, ale chyba w tej w ktorej jest Marycz. O ile dalej tam jest…

Bartosz Wujczak z klubu KKS Gostyń będzie jeździł na stażu w ekipie Imagis-Team, po czym najprawdopodobniej w czasie okna transferowego podpisze kontrakt zawodowy.

Ta ekipa, w której jeździ Jarek Marycz to TEAM FIDIBC, jeździ też tam Maciek Bodnar, ale ta grupa nie jest zawodowa, chyba że od przyszłego roku zostanie ekipą continental albo professional continental.

z tego co wiem to Maciej Bodnar w przyszlym sezonie bedzie reprezentowal barwy jakiegos wloskiego teamu…
a marycz z czajkowskim beda w tej szwajcarskiej co bym Maciek…

Bodnar też jeździł w Fidibcu, ale zdaje mi się, że Fidibc jest włoski, a nie szwajcarski.

Team FIDBC.COM to szwajcarska ekipa…siedzibę maja niedaleko włoskiej granicy…jest to włoska część Szwajcarii i dlatego po włosku jest wszystko na ich stronie…

Arku skad takie wiadomosci?

Skad takie wiadomosci? Z pierwszej reki, tj. od znajomego scigajacego sie w Harfie.

A możesz dokładniej? Napisz na PW jak nie chcesz, żeby wszyscy czytali…

A jakie to ma znaczenie skad taka informacja? Jezeli jest potwierdzona to chyba zadne.

Ma znaczenie,bo czesto rodza sie plotki;) A prawda jest taka ze to jeszcze nic pewnego :stuck_out_tongue: Zadnego kontraktu jeszcze nie podpisal…

Dobra, koniec z Czajkowskim. Ma podpisac dopiero, to fakt, po zakonczeniu nauki w Polsce. Koniec na tym.

No to powiem ze Ulanowski podpsiał kontrakt z Unibetem info na s24.pl

s24.pl/ulanowski_w_unibecie-s25387.html - z zapleczem unibetu :wink: czyli druzyna kontynentalna ( 3 dyw.)

Lepiej sie chyba nie da trafic :wink:

Jeśli Ułan dobrze się zaprezentuje, to niedługo będziemy mogli kibicować kolejnemu Polakowi w Pro Tourze. Życzę mu tego!

A ja nie. To co zrobił na wyścigu w Twardogórze to jest szczyt chamstwa :smiling_imp: :exclamation:

To prawda, Ułan może nie przebiera w środkach, ale dlatego właśnie ma zadatki na bycie zawodowcem :smiley:

Ja też nie lubię za bardzo Ułana. To co o nim wiem to są same złe rzeczy np. rozprowadzony z tzw. amerykana MP 2005 po czym zdobył brązowy medal.

A co do podpisywania kontraktów, gdzieś po internecie chodziły wieści o tym, że Marcin Bartolewski i Bartłomiej Krężałek mają jeździć w Weltourze, i że MBK Scout ma się połąćzyć z Weltourem. Nie wiem czy to jest prawda, ale fajnie bybyło gdyby to była prawda.

[size=75][ Dodano: Czw 07 Gru, 2006 21:59 ][/size]
Takie zachowanie w zawodowym peletonie może się źle dla niego skończyć. Kolarze zawodowi nie traktują chamstwa na trasie. Ten kto jest najmocniejszy wygra, a nie ten kto zagrał nie fair, tak jak to robił kilka razy Ułanowski. A klub KTK Kalisz poza tym jest słynny z jazdy po chamsku. I ta jazda zaczyna sie już od najmłodszych kategorii. Mam kilka takich przykładów zawodników KTK, ale nie bede podawał ich nazwisk. Niektórzy na tym forum moze wiedza o kogo mi chodzi.