Zdjęcie na czasie

gdyby Contador miał takie zdjęcie z “Clen” krową miałby przynajmniej jedną linię obrony więcej

zobacz sobie zdjęcia Tomy Platza kultyrysta najwiksze uda swiata

Tompoz

Nowy transfer Sky.

tak własnie TomAsz sobie ciebie wyobrazałem hehe :wink:

w sensie kompan Wigginsa do kielicha :smiley: ?

chyba osobisty trener dobrych manier :smiley:

W temacie uda

zczuba.pl/zczuba/1,111296,12 … piero.html

Alexander Nikolaevich Vinokourov dnia 25 sierpnia 2012 w swoim rodzinnym Pietropawłowsku dostąpił wielkiego zaszczytu. Mianowicie został on odznaczony w imieniu Ministra Spraw Wewnętrznych medalem za wybitne zasługi. Cała ceremonia odbyła się w Departamencie Spraw Wewnętrznych (Pietropawłowsk). Porucznik Alexander Vinokourov został również odznaczony medalem 20-lecia Kazachskiej Policji oraz medalem wojskowym. Poniżej zamieściłem zdjęcia z ceremonii.





:smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

facebook.com/#!/photo.php?fb … =1&theater

youtube.com/watch?feature=pl … BM7i84BThE

na czasie, choć nie zdjęcie.

UCI opublikowała dziś swój raport finansowy z 2011 roku. Oto on, w małym skrócie :wink:

LINK

analiza sprawy Kimmage vs McQuaid z punktu prawnego, dobra rzecz.

W ramach zachęty, jak powiedział oskarżony, prędzej zobaczymy to:

niż Pat usłyszy jego przeprosiny :smiley:

Podczas MŚ w Valkenburgu swoją wspaniałą karierę zakończył Oscar Freire. W związku z tym jestem ciekaw czy zgadniecie z jakiego wyścigu pochodzi zdjęcie, które zamieściłem poniżej. Podpowiedź oczywiście znajduje się na fotografii. :slight_smile:
Pełna galeria przedstawiająca karierę hiszpańskiego kolarza wraz z odpowiedzią na pytanie znajduje się na stronie internetowej Cyclingnews.com.


eee, to łatwe, Freire tylko trzy razy był na antypodach, koszula Katiuszy wskazuje jednoznacznie na TdU 2012 :wink:

facebook.com/#!/photo.php?f … =1&theater

popatrzcie kto sie załapał po prawej stronie :stuck_out_tongue:

Jakby zderzył się z walcem:

motyw na rowerze fajnie paćnięty ;]

Koszulka Philipa Gilberta po dzisiejszej kraksie podczas wyścigu Il Lombardia. Barwy mistrza świata nie przyniosły Belgowi szczęścia.

Gilbert’a ciąg dalszy: