Zdjęcie na czasie

Ostatnich trzech zwycięzców Liege-Bastogne-Liege: Maxim Iglinsky (2012), Philippe Gilbert (2011) oraz Alexander Vinokourov (2010).


[size=75][ Dodano: Wto 02 Paź, 2012 22:54 ][/size]

Kreuziger się żeni. A raczej już to zrobił, nie ma chłop odwrotu :wink:

uprzedzam pytania: nie jego żona nie jest gigantem, siedzi na jego kolanach. :smiley:

z jakiej okazji i gdzie zrobiono to zdjecie ?

I po co radiowozy, skoro na PT John pokazał jak można prowadzić pościg? ;]

Vaughters też się żeni.

Ale przed tym oczywiście poszedł na ryby. Z Christianem Vande Velde, Robby Ketchellem i Tomem Hopperem.

Wino i spółka:

Ciężko powiedzieć. Zdjęcie zostało dodane przez Vino na Facebooka dnia 2 października. 29 września był wyścig Il Lombardia, w którym wystartował ze wspomnianej trójki tylko Gilbert. Podejrzewam, że zawodnicy mogli wspólnie po prostu trenować. Może Vino spotkał się z Gilbetrem aby zaprosić go na swoje pożegnanie oraz uczczenie całej kariery w Monako? Belg wziął udział w tej uroczystości.

Ps. Zdjęcie zostało zrobione w Monako. Wygląda na to, że Gilbert był gościem Vino przed niedzielną imprezą.

[size=75][ Dodano: Pon 08 Paź, 2012 08:02 ][/size]
Wyścig dookoła Pekinu czas zacząć. Ciekawe czy dopuściliby A. Schlecka do startu w tym kasku? :slight_smile:

Master of puppets.

Ciekawe, czy zaczną jakieś działania przeciwko Albertowi, jako następstwo afery Bossa. Dożywocie wita, jesli go ruszą.

cyclingtips.com.au/2012/10/leroica/

Fajne zdjęcia z l’Eroici. Szkoda, że na niektórych widać współczesne buty, ocieplacze itd :wink: Mimo wszystko wielki szacunek za pasję.

Rzeczpospolita :smiley:

O tej aferze bardzo głośno w polskich mediach. Nawet w tych, które z kolarstwem mają niewiele na co dzień wspólnego. Ja już widziałem masę reportaży między innymi w Wydarzeniach czy Faktach. Czasami widać w nich dość rażące błędy. Na jednym z materiałów wideo obejmujących tą tematykę prezentowanym na antenie TVN24 pokazano Jensa Voigta w domyśle wskazując na to, iż to Lance Armstrong…

Rewelacja.

Optymista na Passo Gavia;)

cytat z “Boss”, wyrzucany z Olimpic Training Centre.

Ricco to ma pecha. Nie dość, że rowerem to prawie jeździć nie może, to jak się wybrał na piechotę, to miał zderzenie z autem.

Minął tydzień od zakończenia imprezy będącej pożegnaniem Alexandera Vinokourova (“Alexander Vinokourov Gentleman Party Criterium Race in Monaco”). Od tego czasu ukazało się dość sporo zdjęć pochodzących z tamtego wydarzenia. Dlatego też poniżej zamieściłem kilka linków prowadzących do różnych galerii.

Pierwsza część galerii pochodzi ze strony internetowej AstanaFans.com:
Galeria 1; Galeria 2; Galeria 3; Galeria 4; Galeria 5.

Facebook.com: Galeria 1, Galeria 2. / Picasa.Google.com: Galeria 1.

Dodatkowo odnalazłem na Facebooku bardzo ciekawą galerią pochodzącą z tegorocznym Mistrzostw Świata w kolarstwie szosowym (drużynowa jazda na czas) - link.

Ps. Dołączam kolejną galerię z Criterium Monaco, którą podesłał mi nasz kolega aumiler.
Galeria


ładna impreza :wink:

za fb Movistaru.

Vino, dużo fajnych zdjęć.

Dnia wczorajszego Felix Baumgartner podczas indywidualnej jazdy na czas osiągnął niesamowity wynik na dystansie 39 km wykręcając czas 4 minut 20 sekund. :smiley:


Coś dla fanów OPQS :smiley:

Wyprzedaż w jednej z księgarni w Glasgow. Też mam ten tytuł w swojej kolekcji jak i inne jego biografie…