Zdjęcie na czasie

tajemniczy mężczyzna w hotelu Discovery 2005 rok. via Daniel Friebie.

zdjecie kaput baldwinie

Proszę, oto to zdjęcie:

Hmm, co niektórzy zdają się sugerować, że w Luksemburgu doping finansowany jest z kasy państwa. :smiley:

W Internecie zaczyna pojawiać się coraz więcej zdjęć parodiujących obecną aferę dopingową w jaką zamieszany jest Lance Armstrong. Kochającym kolarstwo jednak nie jest do śmiechu.

wiem, że to może nie jest najlepszy żart, ale tak mi się skojarzyło przy okazji tych opowieści o chodzeniu do pokoju na zastrzyki.

“tylko jedna mała transfuzja i zaraz wracam”

a z innej beczki, zobaczcie jakie on ma ręce.

Aha, bo to dzisiaj The Yellow Ball :slight_smile:

Nie na czasie, ale co tam.

Dwa powody, dla których warto spełniać marzenia.

  1. New Balance robi Ci buty pod kolor koszulki.
  2. :wink:

pewnie wiecie, ale kilka dni temu Valverde poślubił swoją partnerkę - Natalię. Warto dodać, że jak dotąd ma trójkę dzieci :slight_smile:

tu jest galeria hola.com/famosos/galeria/201 … -boda/3/#1

Lastras, Erviti i Rojas są na fotkach, nie widziałem więcej. Induraina nie było.

skoro jestem przy ślubach - niedawno ożenił się także Vaughters. No i parę innych osób ze światka kolarskiego. Ale fotki mam tylko z jego wesela.

limelifephoto.com/blog/jonathan- … ographers/

mCIH, ja bym te buty bez żalu oddał za jeszcze jedną taką brunetkę;)

Valverde ma niezły gust(przynajmniej tak przypuszczam po tych dwóch zdjęciach bo panna na nich nieźle się prezentuje;))

maskotka MŚ we Florencji - Pinokio. Który patrzy optymistycznie w przyszłość.

Ja z “El Pistolero”

Alberto

A poprosiłeś o autograf ?:wink:

Dmitriy Gruzdev (Astana) po wymagającej 9 etapowej walce wygrywa klasyfikację generalną wyścigu Tour Of Hainan. Astana kończy udany sezon 2012 w dobrym stylu.


Panowie mam prośbę.

Szukam tego sławnego zdjęcia, gdy Cava podczas sprintu do mety łamie koło.
Znalazlem to foto, ale w malej rozdzielczości, a krązyło ono kiedyś, chyba nawet na forum w bardzo dobrej jakości.
Ma ktoś z was je dysku? :wink:

Chodzi mi o to:
texastailwind.files.wordpress.co … -crash.jpg

telegraph.co.uk/sport/others … rland.html

tu masz kilka zdjęć samej kraksy :slight_smile:

Może takie trochę okrojone:

biketastic.co.uk/wp-content/ … -crash.jpg

albo inne tuż po:

velonews.competitor.com/files/20 … 300778.jpg

Wprawdzie nie jestem zwolennikiem tego typu wydarzeń ani zwyczajów wywodzących się z czystej komercji oraz obcych kultur ale 31 października wypada Halloween. W związku z tym ukazały się różne zdjęcia nawiązujące do Halloween w kontekście rowerów oraz kolarstwa.





facebook.com/#!/photo.php?f … =1&theater