Zdjęcie na czasie

Ale pączek się zrobił z tego Bradleya

uuuu to nie jest ani 3kg ani 5kg dobre 10 :slight_smile:

w końcu wygląda jak człowiek a nie jak strach na wróble

kojarzycie kim z zawodu jest Martin? : >

herr polizist, ma się rozumieć:)

Galeria wybranych zdjęć fotografa Roberto Bettiniego (głównie zdjęcia z Giro d’Italia).

Poniżej zamieszczam najnowsze zdjęcie. Vino na okładce Men’s Health.


Fajne, ale są błędy w opisach zdjęć. Jaskuła dobry :slight_smile:

O widac ze Vino przez photoshop przeszedł :stuck_out_tongue:

Mi najbardziej spodobało się zdjęcie leżącego podczas masażu Marco Pantaniego z wiszącą żółtą koszulką lidera Tour de France w tle. Ciekawe jest również zimowe ujęcie Jeana Francoisa Bernharda podczas podjazdu pod Passo Gavia.

Maciek Bodnar na siłce :slight_smile:

z Twittera Vivianiego


jeszcze jedno, znowu obóz Rabo. Tym razem też szukają sponsora :smiley: Nie dziwię się czemu Renshaw był tak zmęczony, ale jednocześnie zadowolony :slight_smile:

Pamiętacie zapowiadane bicie rekordu Guinnesa przez Evansa i Australijczyków?

tu znajdziecie zdjęcia: LINK

galeria ze zgrupowania netappu

czyli Bartek Huzarski w akcji :slight_smile:

lequipe.fr/Cyclisme-sur-rout … age/335300

Hansen na obozie Lotto :smiley:

Niespodziewane ocieplenie i temperatura lekko ponad zero wykorzystałem na prawdopobnie ostani wypad na rowerze w tym roku. Trasa niecałe 70km, ostatnio moja ulubiona do Sokolca (zaraz pod Wielką Sową), wspaniałe widoki po drodze, zamarznięte kaskady wodne, strumyki górskie, spowite mgłą lasy, niestety nie było czasu na robienie zdjęć tylko dwa już na końcu drogi.

Na Wielką Sowę już nie dało rady.

P.S
Zdziwienie narciarzy na widok rowerzysty - bezcenne. :wink:

@undef widzę, że poruszasz się po tych samych terenach co ja. Od 10 lat jeżdżę po Górach Sowich. Zastanawiałem się po intensywnych opadach śniegu w naszej okolicy jakie są tam warunki. Ale widzę, że Rzeczka jest ciężko przejezdna i pozostaje jedynie rower górski.
Ja najbardziej lubię podjeżdżać przełęcz Jugowską od strony Kamionek oraz przełęcz Walimską od strony Rościszowa.

Na Wielką Sowę tylko górskim, ale na przełęcz Sokolą szosą jechałem, bez większych problemów, teraz prawie plusowa temp. wieć droga była czarna. Ja osobiście obierałem bardziej rejony Kamienej, Wałbrzycha i w strone Jeleniej np. przełęcz Rędzińska. Teraz odświeżam sobie trasy i własnie często bywam w Rzecze/Sokolcu.

Alexey Lutsenko (Mistrz Świata U-23) podczas obozu treningowego Astany na Sardynii.

Spotkanie kibiców z kolarzami (Maxim Iglinsky, Andrey Kashechkin, Alexander Vinokourov) podczas prezentacji ekipy w Kazachstanie:

Ostatnimi czasy z okazji prezentacji ekipy z Kazachstanu oraz obozu treningowego na Sardynii pojawiło się sporo galerii zdjęć poświęconych tym wydarzeniom. Jeśli znajdą się osoby zainteresowane wydarzeniami to poniżej zamieściłem linki prowadzące do galerii zdjęć.

Facebook.com:
Prezentacja ekipy.
Prezentacja ekipy.
Obóz treningowy na Sardynii.

AstanaFans.com:
Przywitanie w Kazachstanie.
Prezentacja ekipy.
Prezentacja ekipy.
Spotkanie kibiców z koalrzami.
Nowe twarze w drużynie.
Spotkanie kibiców z koalrzami.
Prezentacja ekipy.
Konferencja prasowa podczas prezentacji.

Jeśli znacie strony internetowe, na których pojawiły się inne zdjęcia to proszę o kontakt. Pozdrawiam!

Ps. Nie wiem czy jest to błąd skryptów ale miałem problem z dodaniem postu. Wyświetlił się on jedynie po utworzeniu go w bieżącej postaci (jako odpowiedź).