Zostań sponsorem nowej ekipy kolarskiej!

Jesteśmy nowo powstałą grupą kolarską, rangi klubowej(taka sama ranga jak w obecnym sezonie Action Uniqua Mróz czy chociażby KTK Kalisz). Pierwsze starty planujemy w Dzierżoniowie i Sobótce. Jesteśmy o tyle ,dziwną’’ grupą,że na swoich strojach prawdopodobnie będziemy mięć bardzo mało reklam o ile będziemy je mieć wogóle( gdyż większość firm, a także osób prywatnych z którymi prowadzimy rozmowy nie są zainteresowane reklamą i działają na zasadzie pomocy).

W chwili obecnej grupa kolarska posiada czterech zawodników-kategorii elita/orlik. Oprócz ,profesjonalnych’’ kolarzy naszą ekipę chce reprezentować również zawodniczka specjalizująca się w wyścigach długodystansowych na szosie, oraz młody kolarz (junior młodszy)

Dzięki współpracy z różnymi ludźmi, udało się znacznie zmiejszyć koszty utrzymania grupy kolarskiej, dlatego też, roczny budżet jaki musimy mieć to około 25 tysięcy złotych(zaledwie 2 tys. na miesiąc), dlatego też zwracamy się do użytkowników forum, jeśli ktoś z Was jest zainteresowany choćby minimalnym wsparciem nowo powstałej grupy kolarskiej(nawet 10 złotych miesięcznie), to zapraszamy do napisania tu na forum, a podamy wtedy możemy udostępnić konto bankowe, na które można wpłacać pieniądze.

Śmiemy sądzić że jest to bardzo ciekawy sposób, uzbierania choćby części pieniedzy na realizację zadań grupy.
Spójrzmy na to z innej strony jeśli 200 osób zdecyduje się na wpłaty po 10 złotych na miesiąc z powodzeniem będziemy mogli działać i być widoczni na wyścigach.
Jeśli ktoś z Was byłby zainteresowany umieszczeniem swojego logo/może być zbiorowe np.: ,użytkownicy forums.rowery.org’’ to zapraszamy do kontaktu.

Wszelkich informacji udzielamy w temacie na forum, ewantualnie na PRIVA lub pod adresem e-mail : [email protected]

Jeśli zobaczymy zainteresowanie użytkowników forum, z chęcią opowiemy więcej na temat nowopowstałej grupy.

Pozdrowienia

Wyślijcie proszę jakieś CV tych kolarzy wiek osiągnięcia , aby można było mieć troszkę większe pojęcie o możliwościach.Naprawdę doceniam ze mimo trudności staracie się coś zdziałać trzymam kciuki powodzenia.

Najprawdopodobniej niedługo ruszy strona internetowa grupy, na której będą wszystkie najważniejsze informacje. Trzon grupy będą stanowić zawodnicy młodzi, którzy może i znaleźliby miejsce w jakiejś z zawodowych grup w Polsce,ale bez wielkich szans na rozwój,wiemy jak jest grupy np. DHL, mając w swoim szeregu np. 16 zawodników, na zawody wysyłają raczej doświadczonych, młodym zamykając niejako szasne na rozwój.
Nasza grupa ma być inna, składa się z zawodników, którzy może przez wielu nie byli by dostrzeżeni.
Inność naszej grupy polega na tym, także,że nasza grupa kolarska bazuje na zawodnikach, dla których najważniejsze są chrześcijańskie wartości, dlatego też nie ma obaw o jakąkolwiek nieuczciwość czy nierzetelność.
Wstępna nazwa grupy to ChGK Imannuel.

Tak jak wczoraj pisaliśmy, jeśli zobaczymy spore zainteresowanie, będziemy mogli opowiedzieć więcej.

Pozdrowienia!

jeśli nie napiszecie czegoś więcej to nie macie co liczyć na zainteresowanie :stuck_out_tongue:

W chwili obecnej grupa liczy 4 zawodników i zamierza startować w wyścigach głownie w Polsce. Planujemy zaliczenie większośći klasyków i w zależności od funduszów kilka etapówek. Chcemy aby każdy z naszych zawodników zaliczył co najmniej około 50 dni wyścigowych. W naszym zespole mamy również kolarza górskiego, który chce łączyć ściganie na szosie z wyścigami MTB.

Po krótce mogę przedstawić teraz zawodników(narazie nie ujawniam nazwisk bo muszę skonsultować to z zawodnikami.(narazie mogę podać tylko inicały)

B.M.-kolarz górski, urodzony w 1987 roku, w poprzednich latach zawodnik jednej z wielkopolskich grup MTB. Wielokrotnie zdobywał wysokie miejsca (2-5) podczas wyścigów Cross Country. Dobrze sobie radzi również w maratonie MTB. W tym sezonie oprócz MTB zamierza jeździc na szosie.

O.M.-kolarz szosowy, ubiegłoroczny junior. W 2007 jego najlepsze miejsca. zdobyte podczas zawodów ogólnopolskich: 5,6, 8 i 12.

E.P-zawodnik zza granicy mieszka w Polsce. Jest byłym maratończykiem, w sezonie 2008 chce walczyć w wyścigach szosowych.

T.P-Perspektywiczny zawodnik, nie zdążył zdobyć jeszcze doświadczenia na szosie, w poprzednich latach startował w maratonach MTB.

To po krótce opis naszej grupy, jeśli ktoś czuje się zachęcony do wsparcia to zapraszamy do kontaktu.

[nie będę robił nowego tematu]

Zachęcam do wsparcia finansowego amatorskiej grupy kolarskiej ATLAS TEAM SIEDLCE. Jest w niej kilku perspektywicznych zawodników… jak na razie ścigamy sie tylko w amatorskich wyścigach szosowych, a nie którzy z nas startują w maratonach mtb… w przyszłym sezonie młodsza cześć ekipy ma zamiar pokazywać się w “poważnych” wyścigach oczywiście jeśli sponsorzy sie wykażą hojnością. Mamy sponsora [jeden sponsor nie wystarczy:(] ale na koszulkach znajdzie się sporo miejsca na logo jeszcze kilku hojnych firm/ludzi. Zapraszam na naszą stronę… [w sylwetkach niema jeszcze wszystkich, a niektórzy z pokazanych sie nie ściga]

atlasteam.freehost.pl/

Widzę, że nie jesteśmy samotni w poszukiwaniu sponsorów, zatem życzę powodzenia Pęgos, mam nadzieję, że Twoja ekipa i nasza spotka się nieraz podczas wyścigów :wink:

Tak samo jak Atlas Team, mamy sporo miejsca na koszulkach dla sponsorów, jeśli ktoś chce umieścić tam reklamę swojej firmy to zapraszamy. Również i nasza ekipa ma kilku sponsorów, jednak obecni sponsorzy nie chcą loga na stroju(są to osoby, które nie prowadzą firmy i nie zależy im na reklamie, wspierają nas ze zwykłej przyjaźni lub są to firmy które chcą nam poprostu pomóc w tym co chcemy robić), toteż zwiększają powierzchnię reklamową dla innych sponsorów.

Nie ukrywamy, jak juz wcześniej było pisane, że nasza grupa ma charakter chrześcijański, o czym już mówi sama nazwa ‘‘ChGK(Chrześcijańska Grupa Kolarska) Imannuel’’ i oprócz nazw sponsorów, chcemy zamieścic jakiś napis odwołujący się do ewangelicznych wartości.

Oprócz startów w wyścigach klasycznych i kryteriów oraz cyklu Skoda Auto MTB i maratonów.
Mamy nadzieję również na start w poważniejszych wyścigach etapowych, np. Bałtyk-Karkonosze Tour czy MWG lub Tour de Croatie.

Pozdrowienia!

Och, to wszystkich finansowo nie damy rady wesprzeć! Ale z chęcią obejmiemy wszystkie takie przedsięwzięcia patronatem, damy miejsce na serwerze i pomożemy odpalić stronkę.

Jeśli ktoś ma jeszcze jakiś pomysł, niechaj pisze! Postaram się pomóc tak, jak mogę…

Witam!

Nasza stronka www jest w budowie. Wysłałem do Ciebie Naczelny, prywatną wiadomość, jak możesz to postaraj się szybko odpisać :wink:

Pozdrawiam!

Hejka,

Szanowny naczelny:

Czy jest mozliwosc, zeby Jakies wsparcie uzayskaly powyzsze grupy od portalu
rowery.org?
Np. poprzes utworzenia konta, na ktore forumowicze mogliby wplacac pieniadze?

Wydaje mi sie, ze bez sensu byloby, zeby kazdy zainteresowany indywidualnie wspieral zespol.

A jakby jeden z nich jezdzil z logo rowery.org na koszulce? Fajnie by wygladalo.

Czy z drugiej strony - bylaby tak mozliwosc, zeby kolaze grup proszacych o wsparcie pisywali artykuly na temat wyscigow, w ktorych biora udzial?

Wyniki, wrazenia - opis organizacji wyscigu, zakwaterowania itd itp.
Zachowania w peletonie, ocena rywali (jak by sie udalo poscigac z DHLem, czy CCC), ktory wydaje sie najmocniejszy, ktory sie na co szykuje, byc moze nawet mini wywiady?
Wszak w peletonie czesto sie jedzie po kilka godzin i nic sie nie dzieje - kolarze miedzy soba rozmawiaja.

  • wszystko to, do czego przecietny kibic nie specjalnie ma dostep, a co przekazane z pierwszej reki moglo by byc bardzo ciekawe.

PS. CVki kolarzy bylyby na pewno tez bardzo ciekawe.

Hmm… to może by tak zorganizować grupę kolarską “Rowery.org”? :slight_smile: Zadbałoby się o jakieś wsparcie finansowe oraz o status fundacji, dla możliwości odliczenia 1% podatku na cel owej grupy kolarskiej :wink: Dodatkowo… wyobraźcie sobie jak rewelacyjnie mogłyby się prezentować stroje takiej ekipy? :slight_smile: Przeważająca biel + elementy pomarańczowe (z dużym logo portalu na czele …Unibet miewał na swoich koszulkach w okręgu pytajnik, a tutaj bedzie R :wink: ). To byłoby coś ponadczasowego i wspaniałego :slight_smile:

Nie widzę problemu, aby zawodnicy naszej grupy kolarskiej, mieli na swoich strojach napisy rowery.org, ale jak wiadomo to zależy od dwóch stron, bardziej od strony potencjalnego sponsora/patrona.
Tak z moich informacji wynika, że na konta, które posiadamy, można odliczyć 1% podatku, jak ktoś z Was jest zainteresowany wpłatą na konto to proszę napisać na prywatną wiadomość. Narazie bez zgody Naczelnego nie chcę podawać numerów kont na forum.

PS. kompentując wypowiedź Kosy, zamierzamy robić własnie białe stroje, co dobrze by pasowało do Logo rowery.org :wink:

PS.2. Własnie przed chwilą, zobaczyłem, że nasze ogłoszenie zostało umieszczone na stronie tak znakomitego zawodnika jak Bartosz Huzarski. Chcielibyśmy mu bardzo podziękować za to,że pomaga nam tym samym propagować ideę naszej ekipy. Jednocześnie chcę Was zachęcić do odwiedzania jego strony internetowej- huzarski.pl, na której można się dowiedzieć wielu ciekawych ‘‘kolarskich’’ rzeczy :wink:

Pozdrowienia!

Hejka.

Zastanawialem sie wlasnie, jak by to moglo dzialac.

Moze wcale nie ma potrzeby, zeby rowery.org tworzyly nowe konto bankowe i nim zarzadzaly.

Moze po prostu, jakby ktos chcail wesprzec jedna z ww grup to moglby wplacic pieniadze bezposrednio na jej konto z dopiskiem: rowery.org

Wtedy tez “ksiegowi” grupy byliby w stanie stwierdzic, ile wsparcia finansowego jest ze strony portalu i czy zasluguje na to, zeby jego logo bylo na koszulce.

Co z druga czescia? Czy kolarze mogliby sie odwdzieczyc regularnymi wpisami? Uwazam, ze bylyby bardzo ciekawe np. dla mnie - kibica w kapciach, ktory z kolarstwem ma tyle wspolnego, ze lubi od czasu do czasu popatrzec na nie w TV.
Mysle, ze dla wielu kolarzy amatorow, czy tez profi (nie watpie, ze tacy tez tutaj pisuja) bylaby to mozliwosc konfrontacji z wlasnymi pogladami na to, co sie w peletonie dzieje.

PZDR

Yevaud napisał :
[u]Zastanawialem sie wlasnie, jak by to moglo dzialac.
Moze wcale nie ma potrzeby, zeby rowery.org tworzyly nowe konto bankowe i nim zarzadzaly.
[/u]
Nie ma potrzeby tworzenia konta, gdyż mamy już 3 konta, na które można wpłacać. Z tego co wiem na 2 z 3 kont może dokonywać odpisów od podmiotu opodatkowania lub oddawać 1% podatku.

Jak już wcześniej było mówione, miejsca no koszulkach będzie prawdopodbnie dużo, bo większość osób, które nam pomagają, robi to z czystej chęci pomocy i nie chcą reklamy, więc myślę, że znajdzie się dużooo miejsca na napis ''rowery.org .

Tak jesteśmy jak najbardziej ,za’‘, chcielibyśmy pokazać kibicom jak wygląda wyczynowe kolarstwo ,od kuchni’‘. Kto na danym wyścigu jest mocniejszy czy DHL, czy CCC :wink:
Myślę,że bardzo ciekawe będzie jeśli na portalu będziemy opisywać swoje wrażenia z wyścigów, jak i treningów. Narazie nie jesteśmy jeszcze zawodnikami ,profi’’ gdyż nie mamy poprostu kontraktów zawodowych, jednak do kolarstwa podchodzimy bardzo poważnie, napewno poważniej od wielu panów ścigających się w grupach III-ej dywizji.

Teraz pora przedstwawić naszych zawodników:

Michał Borowski(u-23) – specjalizuje się wyścigach rowerów górskich (MTB Maraton i Cross Country), oprócz tego chce również startować w wyścigach na szosie. Michał zajął 3 miejsce w Bolesławcu-Dolnośląski Puchar Miast (2003 r.). Ponadto wielokrotnie podczas regionalnych wyścigów zajmował miejsca od 2. do 10.

Michał Okoński (u-23)– kolarz szosowy, . Dobrze się czuje w jeździe indywidualnej na czas, sprawdza się również w wyścigach w ciężkim i górzystym terenie. Jego osiągnięcia to m. in. 23. miejsce na około 240 startujących, kat. Open, (w swojej kategorii był 6.) podczas ,Wyścigu pod Przełęcz Okraj”. 12. miejsce w wyścigu w Twardogorze W sezonie 2007 poczas imprez na rozgrywanych na Dolnym Śląsku zajmował miejsca m.in 5.,6. i 8.

Paul Eager(elita) – zawodnik z USA, startował i odnosił sukcesy w maratonach i półmaratonach. Od niedawna trenuje kolarstwo. Mimo że brak mu jeszce doświadczenia w ,kolarskim rzemiośle’’ jest zawodnikiem silnym i wytrzymałym, który podczas treningów potrafi wymęczyć niejednego doświadocznego zawodnika. W sezonie 2008 chce startować w wyścigach klasycznych i etapowych na szosie.

Tomasz Podlecki(elita) – w sezonie 2008 zamierza startować w wyścigach szosowych oraz MTB. W poprzednim czasie startował głównie w wyścigach rowerów górskich.

Oprócz czwórki wyżej wymienionych, grupa prowadzi rozmowę z jeszcze jednym zawodnikiem kategorii orlik.

Natomiast podczas wyścigów amatorskich naszą grupę chce reprezentować Małgorzata Rajczyba, zawodniczka specjalizująca się w kolarstwie długodystansowym. w 2007 roku zdobyła siedem razy pierwsze miejsce w swojej kategorii, dwa razy drugie miejsce, pięć razy pierwsze miejsce w kat. ‘‘Kobiety Open’’, a co najważniejsze zdobyła tytuł Mistrza Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych na dystansie 453 kilometrów.

Grupę kolarską chce także reprezentować młody zawodnik-junior młodszy.
Niestety jak narazie ,pierwszą czwórkę’’ wymienionych można uznać za pewnych zawodników, gdyż nie wiemy jeszcze ile wyniesie budżet naszej grupy, a nie chcemy dawać nikomu obietnic bez pokrycia.

Dlatego, też zachęcamy do wsparcia naszej grupy. Numer konta możemy podać w każdej chwili.

A ja uważam, że to jest dobry pomysł. Od czasu Twojego postu zastanawiałem się jak to zorganizować. Tegoroczny mój odpis podatkowy idzie na Was - sporo tego, zawsze sie przyda. Ale nie jesteście, co widać choćby w tym temacie, jedynym zespołem oczekującym wsparcia i zasługującym na nie. Zastanawiam się, czy nie byłoby dobrym pomysłem, w ramach rowery.org, udostępnić możliwość wsparcia takich ekip…
Bo pomysł jest, moim zdaniem, wyśmienity.

Witam!

Myśłałem, że dobrym rozwiązaniem jest udostępnienie jednego z kont, które podawałem Ci przez Prywatną wiadomość, skoro jednak Naczelny uważasz, że dobrym pomysłem jest tworzenie następnego konta niech tak będzie. Ja osobiście nie jestem zbyt dobry w ''sprawach papierkowych, więc zdaję się na Twe doświadczenie :wink: Nasza grupa czeka na Twoje dalsze sugestie i rady techniczne.
Jeszcze raz chcemy wyrazić wdzięczność,że są osoby,którym leży na sercu wspieranie takich inicjatyw jak ta :wink:.
Odnośnie loga na strojach, się dogadamy, jakiej wielkości itp. ( a na prawdę mamy dużo miejsca więc możemy zrobić je pokaźnych rozmiarów)

Pozdrawiam!

z redaktorskiego obowiązku muszę zapytać: chłopaki, skąd jesteście?

Otóż siedzibę mamy w Głogowie(współpracujemy z klubem TC Chrobry Głogów i własnie temu klubowi zawdzięczami m.in wyrobienie licencji, jak i profesjonalne szkolenie trenerskie,ale nasi zawodnicy są z miast : Głogów, Lubin(około 30 km od Głogowa), Puszczykowo(k.Poznania) i Mysłowice. Pozastali dwaj zawodnicy i jedna zawodniczka, z którymi prowadzimy rozmowy są z okolic Wrocławia.

czyli mój teren… :slight_smile: ze względów prywatnych, a przede wszystkim geograficznych… :smiley: - na razie nie mogę nic dla was zrobić, ale mam niezłe kontakty z trasą i organizatorami zielonogórskich wyścigów (mało ich, ale zawsze…), więc jakby co, to służę pomocą, jeśli oczywiście team stanie finansowo na nogi… :slight_smile: wierzymy w naczelnego… :slight_smile:

Powiem tak. Plany mamy bardzo ambitne. Chcemy zaliczyć większość wyścigów klasycznych w Polsce(może jakieś etapówki), ale pewnie też wystartujemy w bardziej lokalnych np. Winobranie w Zielonej Górze :wink:

Z naszych wyliczeń wynika, że aby grupa normalnie funkcjonawała potrzebujemy około 1000 złotych na miesiąc(głownie na dojazdy i startowe) co jest sumą dość małą, częśc z tej sumy zadeklarowali się pokryć sponsorzy.

Do tych wydatków dochodzi jeszcze wyrób stroji. Jakieś 2500 zł. za 10 kompletów.
W zasadzie nasi zawodnicy i posiadają rowery nadające się do ścigania w elicie, wymagają one drobnej modernizacji(jest to sprzęt dość niskiej klasy,ale ważne aby był niezawodny) , ale jeśli sponsorzy okażą hojność planujemy zakup 3-ech rowerów szosowych, na osprzęcie 105/Ultegra, cena jednego okolo 3000-3300 zł w zaprzyjaźnionej fimie)

Więc jak widzimy nie potrzebujemy wielkich pieniędzy, aby regularnie startować w '‘elitarnych wyścigach’

Pozdrawiam!