Zostań sponsorem nowej ekipy kolarskiej!

A myśleliście może o złożeniu propozycji sponsorowania jakiejś firmie która zajmuje się dystrybucją sprzętu kolarskiego w Polsce? Takie firmy prowadzą ludzie zainteresowani kolarstwem, a wy nie potrzebujecie jakiś wielkich sum pieniędzy jak grupy zawodowe więc może coś by z tego wyszło? Warto spróbować:)

Witam!

Jak narazie nie rozmawialiśmy z takimi firmami. Ale myślę,że to bardzo dobry pomysł, jeśli wzbudzimy zainteresowanie jakiejś firmy rowerowej to w ten sposób możemy pozyskać znaczną częśc niezbednego budżetu na sezon 2008.

Wiem,że firm związanych z rowerem/kolarstwem w Polsce jest dość dużo, czy może ktoś polecić z kim najlepiej nawiązać kontakty?

Pozdrawiam!

Może Harfa Harryson, FHM Matuszewski, nie wiem co jeszcze trzeba poszukać, a może internetowy sklep Bikestacja?

a ja zadam takie może troche wredne pytanie :stuck_out_tongue: Gdyby była taka sytuacja, że do Waszej grupy chciałby sie zapisać kolarz który jest innego wyznania(lub bez wyznania) niż chrześcijańskie to czy zostałby przyjęty??

Dobre pytanie Ślepa Genia zadałeś. Grupa ma promować chrześcijańskie wartości, więc ktoś kto nie jest chrześcijaniniem może mieć z tym problem :wink: Nie chcemy aby ktoś mógł powiedzieć o naszej grupie np. ‘‘niby chrześcijanie, ale robią to czy tam to’’ Jednakże nie chcemy zamykać drogi do uprawiana kolarstwa ludziom, którzy się do tego sportu garną, anie są chrześcijanami.
Jeśli potencjalnemu zawodnikowi nie przeszkadza, że grupa jest chrześcijańską i godzi się respektować zasady, to nie widzę problemu aby go przyjąć. Oczywiście z każdym zawodnikiem prowadzimy rozmowy, w którym wyjaśniamy zasady współpracy, więc do naszej grupy nie trafiają przypadkowi ludzie.

Pozdrawiam

a mógł byś przytoczyć po krotce zasady którymi muszą kierować sie kolaże w waszej grupie?

Kolarze to jedna z nich :wink:

Chcemy aby nasi kolarze wykazywali dobry przykład uczciwego sportowca.
Nie chcemy aby ktoś z naszych zawodników był źle postrzegany w kolarskim peletonie, jak i w otoczeniu, dlatego też bardzo wnikliwie rozmawialibyśmy z potencjalnymi nowymi zawodnikami,

Pozdrawiam

[size=75][ Dodano: Nie 24 Lut, 2008 19:52 ][/size]
Chcielibyśmy opowiedzieć o drobnym postępie w pracy. Myślę, że mogę powiedzieć, że Naczelny zadeklarował się przekazać pewną kwotę na cele naszej grupy. Dodatkowo portal rowery.org objął grupę patronatem medialnym. Bardzo dziękujemy. Zawodnik Paul Eager zadeklarował się pokryć częśc kosztów przejazdów na miejsce zawodów, co już jest dużym plusem.
Jednak nie ukrywamy,że potrzebujemy jeszcze znacznego wsparcia aby nasza grupa miała równe szanse na starcie z innymi ekipami kolarskimi.

Dlatego raz jeszcze zwracamy się do wszystkich, którym ta sprawa leży na sercu o wsparcie naszej grupy.

Pozdrawiam

Pragnę Państwa poinformować, że dzięki pomocy rowery.org, Atlas Team zmienił adres WWW: atlasteam.pl/

a ja korzystając z okazji chciałbym zapowiedzieć uruchomienie strony grupy ChGK Immanuel. Planowany start stronki na początku marca.

Pozdrawiam!

Pisałeś, że strona internetowa będzie gotowa na początku marca, ale nie podałeś jeszcze linka :p Sezon zbliża się wielkimi krokami, więc może powiedziałbyś jakie wyścigi planujecie pojechać?

Witam serdecznie!

Tak, stronka internetowa już jest, jak na razie mało na niej jest, ale rozwija się cały czas. Na razie adres jest taki darsercaubogim.republika.pl/ChGK/ . Mam nadzieję, że już niedługo Portal rowery.org udostępni nam miejsce na serwerze, więc nazwa będzie bardziej przystępna dla miłośników kolarstwa :wink:.
Kalendarz planowanych wyścigów szosowych jest tutaj: darsercaubogim.republika.pl/ChGK/kalendarz.html. Oprócz tego planujemy starty MTB, których kalendarz niedługo ma być dodany.

Oczywiście pierwsze planowane starty to Sóbótka i Dzierżoniów.
Pozdrawiam