Życzenia świąteczne i noworoczne

no zaczołem ten temat bo nikt nie zaczoł, a że już czas to:

przedewszystkim zdrowia dla całego forum dla waszych bliskich, bo to chyba najważniejsze w życiu. Szczęscia w życiu i w miłości, no i bym był zapomniał spełnienia najskrytszych marzeń życzy moja skromna osóbka Sebkaaa. A dla redakcji te same życzenia co wyżej ale dodam jeszcze życzenia dla was a mianowicie wiary w sukces strony,forum i swierzo powstałej cyklopedii :slight_smile:. A na nowy rok życze lepszego nowego roku niż był poprzedni

Wszystkim forumowiczom życzę spokojnych, radosnych świąt w rodzinnej atmosferze oraz spełnienia planów i zamierzeń w nowym roku.
A w wigilię zachęcam do przejażdzki na rowerku! Bo co się robi w wigilię to później cały rok;)

Ja rowniez przylaczam sie do zyczen i chcialbym dla forumowiczow przede wszystkim nieustawania radosci czerpanej z jazdy na dwoch kolkach. Dalej sukcesow dla scigajacych sie, dla jezdzacych dla siebie przelamywania kolejnych barier i ekscytujacych wycieczek, a dla kibicow kolarstwa, czyli nas wszystkich, wspanialych postaw kolarzy na wyscigach. Bez zbednego wspomagania. Poza tym duzo zdrowia dla kazdego, bo bez tego daleko nie zajedziemy. Wesolych Swiat!

P.S. Przylaczam sie do propozycji kolegi barszczu - wyjedzmy we Wigilie na szosy!

Oczywiście ze trzeba tak zrobić, jakos trzeba wyostrzyć apetyt na wigilijne potrawy. :slight_smile:

  • zabrzmiało jak strajk :stuck_out_tongue:

Ja również dołaczam się do wszystkich życzeń :stuck_out_tongue: .

Dzienkuje !

Wesołych Świąt!
Bez zmartwień,
Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
Z gościem, co niesie szczęście!
Czeka nań przecież miejsce.
Wesołych Świąt!
A w Święta,
Niech się snuje kolęda.
I gałązki świerkowe
Niech Wam pachną na zdrowie.
Wesołych Świąt!
A z Gwiazdką! -
Pod świeczek łuną jasną
Życzcie sobie - najwięcej:
Zwykłego, ludzkiego szczęścia

Najwspanialsze życzenia Bożonarodzeniowe przesyłam z Włocławka(Polska-centralna :mrgreen: :stuck_out_tongue:!!! Niech Nowo narodzony Jezus da Wam siłę w spełnianiu życiowych misji.

Życzy „Sobri” Stanisław Jerzmanowski

Ja także przyłączam się do życzeń. Spokojnych, wesołych, rodzinnych świat i nowych rowerków pod choinką :slight_smile:
A w roku 2007 życzę wszystkim większych emocji związanych z kolarstwem i startami Polaków.
Polecam też Rowerowy Pomocnik Świętego Mikołaja

Ja ze swej strony życzę wszystkim miłych przejażdżek dopóki nie spadnie śnieg(aby nie spadł ), a tym startującym w wyścigach forumowiczą jak najwięcej sukcesów (oczywiści w tych wyścigach w których ja nie będę startował :slight_smile: ) w nowym roku. :slight_smile:

Wszystkiego ale to wszystkiego najlepszego : zdrowia , szczęścia,spełnienia marzeń i dobrnięcia do postanowień i aby wiara nas kibiców nie opuszczała WIARA w ten piękny sport. “pawelak89” Paweł Pac

Wszystkim Forumowiczom składam serdeczne zyczenia pogodnych Świąt, pełnych ciepła rodzinnego i miłości oraz dużo zdrowia w Nowym Roku i oczywiście sukcesów na trasach i emocji przed tv :wink:

I ja również życzę Wam wszystkim radosnych, spokojnych świąt Bożego Narodzenia, a w nadchodzącym roku pomyślności, samych sukcesów, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym, a także sprzyjającej pogody :wink: no i przede wszystkim zdrowia, żelaznej kondycji i niezłomnego charakteru!

żeby te świąteczne dni były dla wszystkich… świąteczne :slight_smile:
życzę radosnych, zdrowych (bo ze zdrowiem o tej porze roku różne wygląda) i wesołych świąt, smacznych potraw na wigiljnym stole, po których aż chce się pedałować
oraz, tak zupełnie przy okazji, lepszego roku 2007, a dla nas raczej SEZONU 2007!

Również przyłączam się do życzeń. Chciałbym Wam życzyć drodzy Koledzy, Koleżanki, Kolarze i Kolarki :smiley: dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia w życiu osobistym i zawodowym, spełnienia najskrytszych marzeń. Tym, którzy się ścigają sukcesów w peletonie, tym, którzy jeżdżą dla przyjemności jak najwięcej tej właśnie przyjemności. Życzę Wam również, by te Święta były dla Was czasem odpoczynku i spełnienia, a Nowy RoK (czy jak napisał Redaktor Wowo - Nowy Sezon) był lepszym od tego kończącego się.

Kuba Zimoch :slight_smile:

P.S. I jak najwięcej pozytywnych emocji związanych z rywalizacją na szosie, w przyszłym sezonie. Do boju Sylwek :wink:

Wszystkim forumowiczom życzę zdrowych i wesołych świąt, przyjemności z jazdy na rowerze (nawet zimą). No i dla tych którzy się ścigają wielu sukcesów i mało kraks. :wink:

Prawdziwie radosnych Świąt Bożego Narodzenia, uśmiechu i życzliwości na każdy dzień Nowego Roku oraz miłych doznań związanych z kolarstwem życzy Mario :mikolaj:

Wesołych, zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku! :slight_smile:

Oby noga dobrze podawała przez cały Nowy Rok! :smiley:

No i kochajcie się, to będzie nas więcej :wink:

Staropolskim obyczajem gdy w Wigilię gwiazdka wstaje Nowy Rok zaś cyfrę zmienia, wszyscy wszystkim ślą życzenia. Przy tej pięknej sposobności i ja życzę Ci radości aby wszystko się zdarzyło z roku na rok lepiej było

Wszystkiego najlepszego, zdrowia i spełnienia marzeń nie tylko kolarskich :wink:

Wszystkim Siostrom i Braciom w kolarstwie - zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia!