Życzenia świąteczne i noworoczne

:exclamation: :exclamation: :exclamation: :exclamation: :exclamation:
Zdrowych, spokojnych i przede wszystkim rodzinnych
Swiat Bozego Narodzenia oraz szczesliwego nowego 2007 roku
dla wszystkich forumowiczow!
Aby cieplo swiateczne trwalo przez caly rok.
Aby marzenia zmienily sie w rzeczywistosc,
a sukcesy przerosly najsmielsze oczekiwania
:exclamation: :exclamation: :exclamation: :exclamation: :exclamation:

jak tam po wigilli??? jezdziliście w ten dzień??? ja jezdziłem, oczywiście mimo sprzeciwu mojej rodzinki ze “to nie wypada” , własnie to mnie bardziej zmobilizowało :mrgreen: A po jezdzie w deszczu pokarmy wigilijne szły niesamowicie :mrgreen:

Ja tez jezdzilem, chociaz na rodzine nie narzekam - przyzwyczaili sie juz do tego :smiley:. Rzeczywiscie, potem kolacja wigilijna smakowala wybornie :slight_smile:

Marzeń o które warto walczyć,
radości którymi warto się dzielić,
przyjaciół z którymi warto być
i nadziei bez której nie da się żyć.
Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia
wszystkim miłośnikom kolarstwa
oraz prowadzącym stronę rowery.org
życzy

Wszystkiego Najlepszego w nowym roku!!! Troche już napruty jestem wiec mi sie litery mylą. :smiley: :smiley:

No to czas odświeżyć temat :wink: .
Wszystkim forumowiczom i nie tylko życzę wesołych pogodnych świąt i pomyślnosci w nowym roku. Żeby jazda na rowerze sprawiała Wam jeszcze więcej radości i noga kręciła lepiej niz w minonym sezonie :slight_smile: . Żeby kraksy Was omijały i pogoda dopisywała.

Zrowia, szczęścia i pomyślności w nadchodzącym 2008 roku. A wcześniej udanych i pogodnych świąt. Aby nadchodzący rok był udany dla nas podczas treningów i startów w wyścigach. A dla tych co jeżdzą dla przyjemności,aby im nie zabrakło motywacji dla dalszej jzady.

Zycze wszystkim forumowiczom wszystkeigo najlepszego z okazji zblizajacych sie Świąt zeby marzenia takze te kolarski spełniły się .Pozdrawiam wszystkich

Jakie macie zyczenia kolarskie na ten nowy rok. Co mogą osiągnnąc Polscy kolarze i w polskich i zagranicznych grupach w 2008 roku .Pozdrawiam

W roku 2008 najważniejsza będzie olimpiada. Ale nie ma co liczyć na wiele, jak też na mistrzostwach świata. Jeśli chodzi tu o reprezentacje to niech jak najwięcej Polaków ukończy te wyścigi wogóle.

Nasze ekipy kolarskie na starty w dużych wyścigach nie mają szans, więc niech rywalizacja w Polsce będzie ciekawa i emocjonująca do końca. Chciałbym również aby na mistrzostwach polski pokazał sie wreszczie najlepszy polski kolarz Sylwester Szmyd. Mistzrostwa są w Kielcach, tak jak w zeszłym roku??? jeśli tak to dobrze bo mam tylko 40km do kielc i będe oglądał rywalizacje na żywo tak jak w tym roku.

Jeśli chodzi o Polaków w zagranicznych drużynach to niech im się tam wiedzie dobrze.

Tego im i sobie życzę w 2008 roku

a ja już tradycyjnie jak co roku życzę nam wszystkim udanego, lepszego sezonu 2008; dla kibiców-przede wszystkim miłych wrażeń PRZY trasie lub przed tiwi, dla aktywnych miłych wrażeń Z trasy i sukcesów, sukcesów, sukcesów… :smiley:
i delikatny “tacz” subjektywny: redakcji SZOSY wszystkiego naj i byśmy nadal tak dobrze współpracowali… :slight_smile:

Dołanczam się do życzeń wowo ponieważ jakoś nie mam weny do własnych życzeń o ile wowo się zgodzi :stuck_out_tongue:

pewnie, że się zgodzi… :slight_smile:

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia dużo zdrowia, spokoju i błogosławieństwa Bożego i szalonego nowego roku!!!
Przede wszystkim szacunek dla forumowiczów, którzy się nie odwrócili od kolarstwa w tym trudnym 2007 roku. :slight_smile:
Przed Nami Nowy sezon :smiley: trzy Toury, klasyki, MŚ, i olimpiada-wielkich emocji!!!
Pozdrawiam :wink:

Zdrowych, radosnych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, szampańskiej nocy sylwestrowej oraz wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2008 roku!!!

Aby noga kręciła się co najmniej dwa razy lepiej niż w tym, a co!!

Sukcesów w każdej dziedzinie życia, a przede wszystkim kolarstwie.

No i zdrowia… :wink:

Cudownych, białych, miłych, radosnych, pogodnych, spokojnych, zdrowych świąt upływających we wspaniałej atmosferze…
W Nowym Roku samych sukcesów zawodowych i naukowych oraz osobistych, bezawaryjnych komputerów, skrzynek bez spamu, kłopotów za progiem i spokoju.

W Nowym 2008 Roku życzę wszystkim rowerzystom, kolarzom i sympatykom kolarstwa 12 miesięcy zdrowia, 53 tygodni szczęścia, 8760 godzin wytrwałości, 525600 minut pogody ducha i 31536000 sekund miłości, a noga niech się kręci zawsze dobrze.

for all i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka2222.swf