Życzenia świąteczne i noworoczne

Wesołych i zdrowych świąt Wielkanocnych wszystkim kibicom kolarwstwa

Piosenka bożonarodzeniowa do Mario (Cipolliniego jak sądzę) pt. “Mario czy już wiesz?” youtube.com/watch?v=LFhTMa8dav4

Pora nieco ożywić ten temat (ech te porządki przedświąteczne) - przy tej okazji życzę wszystkim Forumowiczom Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia (jakoś ta tradycyjnie przyklejona do życzeń świątecznych wesołość od jakiegoś czasu mi tu nie pasuje), spędzonych w zdrowiu i w miarę możliwości w jak największym gronie, spełnienia marzeń w Nowym 2018 Roku, m.in. wielu emocji kolarskich oraz (dla dyrektorów sportowych w naszej zabawie kolarskiej) jak najwięcej punktów w nadchodzącym sezonie. A dla naszych rodzin - by tak samo dzielnie znosiły naszą pasję jak do tej pory :wink:

Wesołych! :slight_smile:

Wesołych Świąt! I przede wszystkim aby ten kolarski koszmar się skończył…

By nie było dopingu w kolarstwie :stuck_out_tongue:

Wszystkiego co najlepsze dla użytkowników tego forum i radości z postawy polskich kolarzy w nadchodzącym sezonie. :smiley:

Jako iż gorączka świątecznych przygotowań pomału dobiega końca i czas zwolnić więc myślę, że to najlepszy moment aby Wam wszystkim oraz Waszym bliskim życzyć wesołych, spokojnych świąt Bożego Narodzenia. Niech te dni będą pełne radości oraz odpoczynkiem od codziennych problemów i trosk.
:christmas_tree:

4 polubienia

Ja przede wszystkim życzę wszystkim duzo zdrowia bo to jest najważniejsze. Poza tym dużo spokoju bo to jakby wiąże się ze zdrowiem i też jest ważne. Dalej to spełnienia wszystkich marzeń w Nowym Roku, prywatnych, zawodowych, sportowych. Wszystkiego najlepszego!

4 polubienia

Wszystkiego dobrego! :grinning:

2 polubienia

Życzę wszystkim użytkownikom forum szczęśliwego Nowego Roku :slight_smile:
Spełnienia marzeń, KOMów i innych planów kolarskich jak i również innych życiowych, a przede wszystkim tyle szczęśliwych powrotów ile wyjść na rower. :slight_smile:

A tym co dziś świętują to dobrej zabawy i małego kaca jutro :wink:

1 polubienie

Do życzeń można dołączyć jak największej dawki takich emocji, które udzieliły się włoskim komentatorom, gdy Remco Evenepoel ruszył po zwycięstwo w CSS.
(oglądałem to już chyba z 8 razy w ostatnich miesiącach :stuck_out_tongue: )

3 polubienia

Wszystkiego najlepszego wszystkim