Wiesz, czego brakuje w rowery.org? Masz pomysł na nową funkcjonalność? Chcesz coś powiedzieć moderatorom i adminom forum?
Avatar użytkownika
By Baldwin
#262382 Komentarze pod newsami są aktywne.

Od jakiegoś czasu włączaliśmy komentarze Wordpressa pod tekstami. Popularności to nie zdobyło. Raz, że nie komunikowaliśmy tej zmiany, dwa, że komentowanie pod tekstami w takiej formule nie miało wcześniej miejsca na portalu.

Od kilku dni każdy wątek na głównej ma włączoną opcję komentowania. Odbywa się to dwojako - komentować można na stronie, ale migrowane są też komentarze z Facebooka. To póki co rozwiązanie, z którym żyć i funkcjonować będziemy. Rozumiem, że Naczelny będzie się tym jeszcze bawił :)

W redakcji zdajemy sobie sprawę, że temat komentarzy prowadził do licznych dyskusji. Wiemy też, że nie wszyscy są przyzwyczajeni do tego typu interakcji, ale serio, zapraszamy do wypróbowania. Powinno być przejrzyście i schludnie, a do tego w jakimś porządku. Mamy nadzieję, że jeśli zaczniecie się tam udzielać, to coraz więcej osób będzie włączało się do dyskusji, zarówno pod newsami, jak i na forum.

Pod newsami będą powstawały wątki, jak kiedyś, gdy portal działał na bazie forum.

Komentowanie jest banalnie proste. Pod tekstem macie pole, komentarz musi zostać opatrzony podaniem adresu e-mail (który nie jest widoczny przy komentarzu) i podpisem (czyli w przypadku większości nick z forum). Można się logować przez Google'a, Twittera, Facebooka.

Dajcie temu szansę :)
By Pedro
#270818 Nie znam się na tym, ale czasami te komentarze wyglądają jakby komentujący pisał pod innym tekstem, a tutaj skopiowano tylko jego komentarz, albo komentarz wygląda jakby był fragmentem jakiejś dyskusji...
Czy to tylko moje wrażenie?

<EDIT - literówka>
By Pedro
#271004 Akurat ten post napisałem po przeczytaniu artykułu "Vuelta a Espana. Ostatnie naboje Alberto Contadora".
Pierwszy komentarz wskazuje, że może ktoś portale pomylił:
koment.JPG
screen komentarza
koment.JPG (14.61 KiB) Przeglądane 800 razy

To jakieś wywołanie do tablicy?

Zresztą, kolejny też zaczyna się jakby miał być odpowiedzią na inny komentarz, ale tak jak pisałem, może to tylko moje wrażenie.

P.S.
Wiem, że to nie ten temat, ale kiedy planujecie przywrócić działanie forum przez Tapatalk? :(
Avatar użytkownika
By TomAsz
#271068 Może to przeklejony komentarz z Twittera.
Tapatalk, z tego co odpisał mi Naczelny, nie wróci. Obecne forum pracuje na przestarzałym i nieaktualizowanym silniku, sprawiając mnóstwo problemów. Ma być wymienione na inne.
By Zbig
#271725 Zauważyłem pod artykułem o transferze Antunesa komentarz kogoś o takim samym nicku jak mój. Czyli komentarze na portalu można podpisywać dowolnie używając np. czyjegoś nicka i oprogramowanie tego nie weryfikuje jak na forum przy rejestracji?
Avatar użytkownika
By TomAsz
#271744 Nie , nie ma żadnej weryfikacji nazwy autora, gdyż komentarze pod newsami są bezlogowalne. Podlegają jedynie moderacji. Część system automatycznie wstrzymuje do moderacji, pozostałe publikowane są od razu, ale mogą zostać usunięte, jeżeli podpadną moderatorowi.