Kto z kim, gdzie i kiedy...
By KubaWinter
#272312 Ja bym chyba obstawiał Meridę, tam poszło trochę znajomych, a i firmie zależy na składzie bogatym w narodowości, które można by wykorzystać do promowania rowerów w danym kraju. A Merida w Polsce jest chyba całkiem popularna.
By johnny_pl
#272363 Astana ogłosiła właśnie zamknięcie składu na 2018, Niemca nie ma, więc spekulacje na temat jego przyszłej drużyny możemy zawęzić ;) Swoją drogą, coś przycichł ten temat.
By Dobry
#272364 Przemek już ostro trenuje (wynika ze Stravy). Będzie się ścigał dalej :)
By piatek
johnny_pl napisał(a):No to Paterski w Wibatechu. Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze wróci chociaż na poziom PCT.

To jest dramat... by kolarz takiego pokroju (jeśli chodzi o polskie środowisko) spadł tak nisko.
By shymeq7
#272598 Mam nadzieję, że pozamiata polskie podwórko i wróci do WT jak Marczyński albo chociaż do PCT.
Ahmet Örken wolnym zawodnikiem. Może by tak CCC się po niego ruszyło? Jest to w ogóle możliwe przy ich zapędach do transferów?
By PatrykPL
shymeq7 napisał(a):Mam nadzieję, że pozamiata polskie podwórko i wróci do WT jak Marczyński albo chociaż do PCT.

Przy założeniu, że będzie miał sprawnego menagera, wyniki w polskich wyścigach nie są żadną przepustką.
By piatek
#272601 Turku startowało w wielu wyścigach międzynarodowych więc można było się pokazać w wielu różnych krajach - czasem egzotycznych ale zawsze. Miało to więc mimo wszystko większy wydźwięk medialny.
Z całym szacunkiem gdzie Paterski ma się wybić na takim...Małopolskim wyścigu górskim?
By johnny_pl
#272603 To, gdzie się można pokazać, ma tu chyba mniejsze znaczenie. To, co pisze PatrykPL jest bardziej istotne - czyli mieć obrotnego menedżera.

Swoją drogą, nie wiem, kto jest menedżerem Marczyńskiego, ale 1) on sam jeździł wcześniej w ekipie z Beneluksu (Vacansoleil) i 2) menedżerem/DS w Torku był Belg, więc siłą rzeczy kontrakt w belgijskiej ekipie WT nie musiał być wielkim zaskoczeniem.
By Krzysiek92
#272690 Skład Wibatechu:
Jacek Morajko
Marek Rutkiewicz
Sylwester Janiszewski
Grzegorz Stępniak
Adrian Honkisz
Wojciech Sykała
Maciej Paterski
Jarosław Marycz
Bartłomiej Warchoł
Marceli Bogusławski
Norbert Banaszek
Kacper Kistowski
Jakob Roithmeier
By Dobry
#272691 Szczerze mówiąc, skład niewiele gorszy od Cycków :D Pewnie znalazłaby się w II dywizji słabsza ekipa.
By pablo
#272693 Może to początek czegoś nowego w polskim peletonie - mam na myśli jakąś realną konkurencję dla CCC w sytuacji gdy Vervy już nie stało...